Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2241/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixikém :( sajnálom hogy megjött :( tudom,nem szereted ezt a szót,de mást nem tudok irni:( olyan rossz :( de monstmár mész dokihoz és jó lesz minden!:)Szilvus örülök hogy jól vagy és a Babánk mocorog sokat :) hétfőre drukkolok nagyon!!!Nem tom miért nem kell mennem ultrahangra középidőben...legközelebb elmegyek magamtól mint a multkor.Nem tom mikor repedek csajok...elvileg ma...de nagyon nem akarom mert a Szerelmemtől messze vagyok :) Holnap este lesz alkalmunk próbálkozni,amikor hazaér a melóból.:/ remélem nem csúszunk le róla...mert kicsit fáj a derekam és sajognak a petefészkeim továbbra is...de ha lemaradunk hát ez van...majd a sors eldönti,ahogy eddig is.Irszikém én azért még bizom benne hogy összejöhetett a kis Huncut :) MInden hónapban sperma vagy baci ide vagy oda mindig ugy remélem hogy összejön nektek is!!!:)és igen te nagyon pozitiv vagy!ez olyan erőt ad :) Klau mi a helyzet?Ugye nem jött még meg?Melikém!Jók azok a tüszők,egy is elég,tudod!:)) Drukkolok azért hogy nőljenek mint a gomba!:) ajjjjajjj nagyoon sajognak a petefészkeim... pfffffff ha repedek azonnal elkapok valakit :DDDDDDD Drukkoljatok Csajok hogy vasárnap estig eszébe se jusson megrepedni a tüszőknek!:)Mert én most ugy érzem hogy több van!Puszikák!!!
2012. nov. 3. 11:19
 2242/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na, megjött. Így 23 napos volt a ciklusom. Jó vicces! Vagy inkább katasztrófális????? :(((((((((((((

Kriszti, drukkolok! Ne feledd, nekünk is akkor jött össze, amikor azt hittem, lecsúsztunk róla, mert az ovuteszt nem akart erősödni -mint később kiderült, azért mert már halványodott:) Az utolsó utáni pillanatban jött össze mégis:) Drukkolok! Irszi

2012. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2243/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszi kár h.megjött:(, de jó h.nem akadtál ki!Erős vagy nagyon...és ebből sok.erőt nyerek én is!!

Hát még nem jött meg! Egyenlőre! Tegnaptól olyan furi a pocim.Olyan mintha a méhemnél bubizna vmi:) nem naon tudom jobban leírni,rem.értitek:)

Sajna ma már van néha enyhe mensi fajasom:(

A cicim fáj naon...olyan mintha nőt volna! A párom szerint....én nem vettem észre! Naon izgulok h milesz.Főleg h ma reggeltol eszméletlén hányingerem van!

De.nem elém annyira bele magam!:)

2012. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2244/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na látod Klaudia!

Lehet hogy a babátok bulizik odabenn! A hányika is jó hír!:)))))))))))) Drukkolok nagyon!!!!!! Gondolj rá hogy most sikerült, úgysem tudod ilyen tünetekkel nem beleélni magad!:))))))) De örülök én már ennek is!

Pixi, te jössz! Remélem ebben a hónapben mindkettőtöktől kapunk egy -egy szép pozitív tesztet! Irszi

2012. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2245/9202 anonim ***** válasza:
57%

naon reménykedek!:)

annyiszor voltak már furi tüneteim ezért félek bízni....de sajna ah.írtad már.beleéltem magam!!!:)

nah majd kiderül...pusy

2012. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2246/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!Klau,ez nagyszerű! már csak 2 nap és kiderül mi a helyzet ;) aztán az lesz hogy én megmondtam :) tudod?mikor együtt keztük a ciklust mit írtam neked?ha valaki velem kezdi az új ciklust biztos babás lesz,erre már volt példa :) nem is egy! Irszi,nekem tegnap megjött,úgy látszik mi ketten újból együtt fogjuk számolni a napokat :) Szilvi,igen most már beláttom hogy ide orvosi segítség kell,pedig annyira nem akartam :( most ne tegyetek nekem szemrehányást lányok,de én december 4.-én töltöm a 21. évet azt megszeretném várni hogy orvoshoz menjek.Ez az 1 hónap már nem számít,hacsak nem sikerül mégis a baba :) Kriszti,ha több petéd van akkor is van még esélyed ha mégse akkor szabadulna ki pár mikor nem kénne,mert ugye akkor ott van a többi "tartalékba" :) Amúgy a múltkor néztem a neten a clostilt hogy meddig használható,de neked már ezzek szerint ez az utolsó hónapod,mi lesz ha most se jönn össze?mi a teedő?Félre ne értsd a kérdésem,szeretném ha most össze jönne,de mi van ha mégse? :( Meli,így bele gondolva a lombikba ahogy leirtad még én is megilyetem :/ Mi lehet az ismertelen válaszolóval?És a többiek? 1x jellentkeztek és azóta sem :/

Pixi

2012. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2247/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Itt vagyok,olvasok mikor van időm.Drukkolok mindenkinek.

Sokszor nincs kedvem írni.Fáradt is vagyok.Minden rám hárul itthon.Sokat dolgozik a férjem.Most már fűteni is kell az is az én munkám :(


Na meg amúgy sincs mit írnom :(


Pici lányom meg mára beteg lett :(


Pusszanat Mindenkinek!

2012. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2248/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!Vica végre jellentkeztél :) hol jársz hanyadik napon?Klau?írjál!!!!mindent :))) Irszi,épp most néztem meg a videót,de jó lenne ha már az én kezembe látnám ezt a szép tesztet,de nem is tudom... annyira elképzelhetlenek tűnik,hogy majd én 1x valamikor...

Pixi

2012. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2249/9202 Vica-77 ***** válasza:
ma vagyok a 11.-ik napon.Rendeltem ovu tesztet ha minden igaz holnap megjön.
2012. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2250/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Elvileg holnap kell megjonnie.

Néha vannak mensi görcsök...de más nincs.!!

Annyira félek a holnaptól

2012. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!