Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2291/9202 anonim ***** válasza:

egyél sok fehérjét Kriszta!!!

Sajt,tojás,tej akármi,de éppenhogy a minimum a nyálkahártyád,mire ágyazódik a baba,addigra legyen vagy 10 fölött!A fehérje vastagitja,meg az e vitamin!!!

Ez komolyan mondom!

Sz.

Kérdezd Melit,ő is eszi az E vitamint és szép vatag a nyálkahártyája!

2012. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2292/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Lányok ma totál egyforma a 2 csík az ovu teszten viszont a hőm a tegnapihoz képest emelkedett.Ilyenkor mi van?
2012. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2293/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszi Szilvus!!Eszek ma is ettem egy rakas sajtot :-) holnap vervetel...ja a dokim azt mondta h.normalis az ovus verzes (ha nincs gyulladas) de megcafolta a neten olvasottakat.Az mondta h.attol h.atfolyik a ver nem biztos h.atjarhatoak a petevezetok mert a mehbol jon a verzes.Na pedig mar orultem h.atjarhato vagyok:-) de nagyon orulok h.nincs mehszajsebem :-D sztem egyebkent gyulladas sem lesz...sztem csak ovus verzes volt...legalabbis remelem.:-)Csutortokre.kesz is lesz a teljes verkep,vizelet,meg meg valami kettot odairt valami C betuset es akkor kiderul:-) Tovabbra is nagyon faj a hasam.Hat a foyadek nyomja amit le is fotozott a doki!Eddig mindig fenykepezte :-) erett .petesejteket, mindent megorokit nekem.:-) most 2 fotot csinalt egyet a flyadekrol es egyet a nyalkahartyarol.Annyi ultrahangkepem van...csak egyiken sincs baba meg :-) azota amugy (ma.delutan sem) nem vereztem szex utan.Folyasom az sok..de nem veszes.Magamhoz kepest sok:-).de hat ilyen ez a closti :-) Most bedobunk egy sört a Szerelmemmel :-) meg ugyis csak vandorol a kis babakezdemeny :-) Vicus en a hőhoz nem ertek abszolut abban nem tok nyilatkozni!De a tobbiek biztos!Puszikak Csajok reggel mar 7-re boven ott kell lennem a vervetelen.Csutin megint doki...majd pihenek a.gyesen :-D:-D:-D na puszi Mindenkinek!!!
2012. nov. 6. 20:36
 2294/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Szilvus nem irtad hogy.mi volt a szemedde!!Vagy nem voltal dokinal?!Mi a helyzet e téren????
2012. nov. 6. 20:38
 2295/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megyek a vervetelre majd :-) orulok h.ki fog derulni hogy mi van.Ez megnyuhtato.:-)Mi a helyzet Csajok?Melikem mar reg nem jelentkeztel!!Mi ujsag van???Tobbiek???Puszikak!!!Ja nekem 2.dpo az tuti :-)
2012. nov. 7. 05:39
 2296/9202 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok kislányok!


Ne harizzatok, hogy nem jelentkeztem :(

Nagyon szomorú vagyok. Ma voltam UH-on. Ma vagyok a 12.ciklusnapomon, és általában a 15.cikusnapon reped a tüszőm!!!!

Ezt már megfigyeltem 6 hónap alatt.


A doki ma UH utána azt mondta, hogy hagyjuk abba a stimulálást, nem lesz inszem. Nem nőnek kellő ütemben a tüszőim.

A 9 db-ból csak két nagyobb van.

Az egyik 15mm-es a másik 18mm-es. Ez meg kevés neki.


Azt mondta, hogy pénteken tuti nem fog megrepedni csak vasárnap és hogy vasárnapra megpusztulnak a spermák bennem. Nem tudják kivárni a repedést. Max. 1 napig élnek bennem, mert már idősebb a párom.


És hogy ha pénteken felrakja a cuccot, tehát inszem lesz, akkor úgyis kinyiffannak vasárnapig :(


Nincs értelme. De én kértem, hogy ha már egész hónapban szúrtam magam, legalább rakja fel az adagomat :(


Most kész vagyok. Oda az egész. És azt mondta, nincs értelme további inszemnek :(


Meli

2012. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2297/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Meli nagyon nagyon sajnálom!De ezt nem hiszem el basszus mekkora köcsög már ez az orvos! Még ha ezek is a tények akkor is meg kellene csinálnia! Egész ciklusban ezért kűzdöttél szúrtad magad! :(
2012. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2298/9202 anonim ***** válasza:
82%

Megkértem rá, úgyhogy péntek 4 órakor felrakja a cuccot, persze ha lesz mit felrakni.

Remélem, most nem nyírják ki a spermákat, mint múlt hónapban.

Meli

2012. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2299/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli,sajnálom,de nem maratt más már mint a remény! Lányok ma egy ismerősöm bejellentette hogy 2 hónapos terhes és a legszebb az hogy a nyár végén is az volt de nem tartotta meg és ez is csak becsúszott neki :( annyira szomorú vagyok :(

Pixi

2012. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2300/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Melikem annyira sajnalom :-(((( de hatha!!!Kerlek remelj es szexeljetek is tudod abbol is lehet baba barmikor nagyon drukkolok!!!Pixikem nema na!!Ne legyel szomi!Van akire raneznek terhes lesz van aki meg megkuzd erte.Mi a 2.kategoriaba tarozunk de hat ez van.Most mit csinaljunk?Semmit csak varunk.Mikor mesz mar ahoz a dokihoz?!?!!!!Megclostiznak aztan olyan babas leszel hogy majd csak lesunk :-D

Na voltam a vervetelen frankon beertem dolizni is ugyhogy kiralysag volt :-) mar du.meg volt az eredmeny 4 utan mehettem volna erte de holnap reggel a dokim ugyis megmondja ugyhogy inkabb megneztem a barataim uj lakasat :-) Mert sztem nincs amugy gyulladasom.En ugy erzem.Amen :-) Na holnap nogyogyasz aztan irom hogy mizu!De ugy orulok h.nincs mehszajsebem Csajok :-D:-D:-D attol ugy fostam :-) Na puszonyuszo es mindenkinek szexelos estet kivanok!!Hajra!:-)

2012. nov. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!