Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2261/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
mensesem is csak 4 napig volt ami tök fura mert 5-6 nap szokott lenni...
2012. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2262/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, ritkán írok, de olvaslak Benneteket.

Én sajnos nem vagyok jól. Megint fogytam és a kontroll vizsgálat sem lett fényes. Holnap ismét be kell mennem a klinikára és ha pozitív az eredmény, akkor ismét bent kell maradnom :(

A héten minden nap hánytam. Főleg savat és este, de volt, hogy a teljes vacsora kijött.

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem. Remélem hamarosan elmúlik a folyamatos émelygés/hányinger és fogok tudni enni/inni.

Fél szemem rajtatok! Csak pozitívan!!!!!!

K.

2012. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2263/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj te drága...még mindíg ilyen rosszul vagy! Miharabbi gyógyulást!! Remélem hamar jobban leszel és jössz vissza hozzánk!! pusy
2012. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2264/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj te drága...még mindíg ilyen rosszul vagy!?? Miharabbi gyógyulást!! Remélem hamar jobban leszel és jössz vissza hozzánk!! pusy
2012. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2265/9202 A kérdező kommentje:
Pixike koszi a drukkot :-) mindjart akciozunk csak borotvalkozik a Dragam :-D Szegenykem csak nem leszel asztmas!!!!Nemaa!Az en parom meg ejszaka szexel velem almaban :-) neki meg valszeg szexomniaja van :-) de engem nem zavar :-) Klau drukk tovabbra is!Szia Kinikem!Szomoru hirekkel jottel...gondoltam h.sz*rul vagy :-\ szegenykem!Irj majd hogy mi volt a dokinal!!Kisbabukank jol meghanytatja anyjat enyje benje jaj de ugy imadom azt a gyereket!Kini olyan jo hogy babas vagy!!!<3<3<3Jobbulast Draga!!!Naaaaaaaa mar jon a Szerelmem!:-) Kisparna keszenletben.sziaaaasztoook :-D
2012. nov. 4. 21:31
 2266/9202 A kérdező kommentje:
Ja Vicus!Szia!:-) Legyel pozitiv mert megharaplak :-D
2012. nov. 4. 21:33
 2267/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok! Jó reggelt!

Még mensi sehol....a hasam sem görcsöl:) és ez jo...

eszméletlen szédülessel keltem!

alig bírok kimenni wcre...pedig folyton pisilnem kell...pedig nem.is ittam annyit!

Sajna a hom leesett 36,6 ra..:( remelem nem jön attól meg!

amilyen tüneteim vannak,nem jöhet meg!!!

2012. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2268/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!kepzeljetek mar tegna a 2.szex utan verezetem.be is raktam egy tampont...de most kivettem es csak icipicit barnas.alig.most mar megint mi a szosz van.Irszink sem szult meg es neki is volt mehszajsebe!Most nem azt mondom hogy nekem van...de nem szoktam verezgetni!!!Szex utan!!Nem fajt egyaltalan nagyon kivantuk egymast...tudom h.csak egyszer lehetne ilyenkor naponta...na de na.Tok mindegy vegul is ...de mi az hogy verzek???Nem ertem.Elmenjek dokihoz,ugye Csajok!?Most nem par potty volt mint multhonapban (amire azt hittuk beagyazodas volt)hanem tobb elenk de inkabb rozsaszinbe hajlo es tobb.De csak addig tartott ezek szerint pedig tegnap azt hittem megjott a menstruaciom...vagy nem tom...azert remeltem hogy nem.Na most mi lesz?Mit mondotok Csajok!Vamit mondjatok legyszi mert most tokre nem tom hogy mi van.Ha a repedestol lenne akkor.ma mar lenne eros ovufajdalmam...de nincs semmi,csak ami eddig...hogy erzem h.feszit.meg dolgoznak a petefeszkeim
2012. nov. 5. 07:23
 2269/9202 A kérdező kommentje:
Nah.elkuldtem.Szoval most ilyen van.Klau drukkolok hogy ne jojjon meg hajra!Pihengess sokat!:-)Puszi Dragaim!
2012. nov. 5. 07:25
 2270/9202 anonim ***** válasza:

Fuss el dokihoz Kriszta!

Nézzen meg,ugyis pont középidőben vagy,igy két legyet egy csapásra,nézze is meg hogy mennyi tüsződ van:)

Máris van okod elmeni hozzá leellenöriz és többet tudsz:)

Szilvi

2012. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!