Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2221/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Bocsi, hogy nem jelentkeztem, csak épp gondolkodom az egészen. Nem merek belevágni a lombikba.

Most valószínű, hogy jöv.hét pénteken lesz az 5.inszeminációm. Én legalább is így számoltam ki.


Ma már meg is szúrtam magam az első adag merionállal. Este meg clostiztam. Péntek reggel megyek az első UH-ra, ott majd megszámoljuk, hány db tüszőm kezdett el érni.

Remélem, most kevesebb lesz 12-nél.

Ma vagyok az 5. cilusnapon, de higgyétek el, szuri után is és closti bevétele után is fél órával sajognak a petefészkeim. De mindig ez van.


Remélem, Pixi vagy Klau de inkább mind a ketten babásak lesztek most! Rajtatok a sor a pozitív teszteléshez!!!!!


Ki mit érez???


Meli

2012. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2222/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, és kedves Ismeretlen:)

Csak ezt az oldalt olvastam el! Klau: CSak pozitívan! Most neked kell pozit tesztelned!!!!

Pixi! Persze nem hagyhatlak ki, csatlakozz Klauhoz, és szálljon rátok az összes gólya!:)

Holnap feltétlenül írok:)

A dokinál végül is minden ok volt, nincs baci! Hurrá! Egy hónap múlva újabb kontroll, most csak peroxidáz teszt volt (ua. csak olcsóbb és kevesebb az infó), akkor teljes spermaanalízis lesz megint. Akkor elméletileg kiderül hogy hogyan tovább. Hogy van-e esély csak nekünk lassabban jön össze, vagy elcsesztük a dolgot ezzel a Provironnal, és már csak mesterséges lehet. Dec. 05.-én megyünk legközelebb, és ha akkor is azt mondja hogy ez a vége (kiderül hogy kell-e gyógyszer, akkor még 3 hónap, de legalább tudjuk, vagy inszem, vagy lombik..), akkor mehetek majd végre az én dokimhoz. Igazából most örülünk:)

Képzeljétek, még multivitamint sem ehet a szerelmem, mert ha ilyen silány a cucc, akkor ronthat rajta minden, ami a normális cuccon elvileg javít. Tök vicces!

NA puszi! Jó éjjt! BAbásodjunk!

Ja, mióta elolvastam hogy a progi krém okozhatja a tüneteimet, gyakorlatilag megszűntek...:P Irszi

2012. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2223/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem imadlak!Annyira eros es pozitiv vagy!!Nagyon buszke vagyok Rad!!!Nincs baci ez joooo hir:-) orulok neki:-)Szegeny Parod ez neki is biztos sz*r nagyon, de ugye ő is jol viseli es ugye ő is pozitiv?!Muszaj neki is!Jaj Csajok..mire tanit vajon az elet minket hogy ilyen nehez a babaig eljutnunk ?!?!? Irszikem nagyon drukk!Azert ne ird le a honapot!!Mikor kell megjonnie? Melus sziaaa!:-)Gondoltam h.gondolkodsz!!!nem baj hogy nem akarod a lombikot meg.lehet hogy most sikerul az inszem :-) de jo lenne!ha meg mar nem lehet tobb inszem ugyis akarni fogod a lombikot!Ezzel sztem mindenki igy van.Halogatja az ember mert olyan drasztikusnak tunik...de ha mar csak az a lehetoseg van akko az ember orul neki hogy van egyaltalan lehetoseg, masreszt meg le van sz*rva hogy spontan,stimulalva,inszemmel,lombikkal vagy a szentlelekkel de babat akarunk!Neked mar meg is mondta a doki Meli hogy ugy nagyobb eselyed lenne!De ha maj meg ennel is jobban akarod a babat akko nem lesz kerdes hogy akarsz-e lombikot.De ne rohanjunk elore :-)remenykedjunk hogy osszejon!!!:-)
2012. okt. 31. 23:15
 2224/9202 A kérdező kommentje:

Es Meli!!Irtad mar hogy a parod "nem erdemli" meg a lombikot toled...ez hulyeseg!!!

1;nem mindegy hogyan?ha inszemes babat megerdemel akkor lombikosat mar nem?

2;feltel a hsg-tol-de kibirtad--->ergo felsz a lombiktol de nagy valoszinuseggel megkapo amire vagysz es babad lesz

3;te jobban akarod mint a parod-tehat nem ő nem erdemli meg hanem magadat bunteted ezzel valamiert hogy nem kell a lombik /ez olyan mint amikor vki tudat alatt mindig elerhetetlen emberbe szeret bele,mert igazabol fel egy kapcsolattol-ehez tudnam. "hasonlitani"!Melikem remelem nem haragszol hogy proballak megrangatni online :-D de en azt akarom hogy ha te tenyleg babat akarsz es orvosod szerint is nagy esely van ra h.ugy teherbe ess...akkor csinald meg a lombikot!Tessek pozitivnak lenni es nem feladni az utolso inszem utan!!!De csak ha igazan akarod!!Felek hogy nem.. :-( mert akkor ez nem is lenne kerdes sztem.:-(Melikem veled vagyunk drukkolunk de te is kellesz nem adhatod fel!!!Remelem vilagos voltam :-D na puszik!<3<3<3

2012. okt. 31. 23:27
 2225/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!!

Enyhe cici fájásom van ..semmi mas tünetem nincs:(

tegnap hanyingerem volt,de mára elmult....szóval sztem Pixi rajtad a világ szeme:)

2012. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2226/9202 anonim ***** válasza:
0%

jó reggelt lányok :) nálam is nagyon enyhe cici fájásom van és néha görcsölget a hasam is :( Meli,tudjuk hogy vannak nehéz napok és írod is nekünk hogy feladod de eddig még nem adtad fel és nem is fogod!!! Mikor még van egy lehetőséged akkor is tovább mész mint mindig csak néha elengeded magad de ez nem baj mi tudjuk hogy úgy is tudjuk hogy talpra állsz :) Igaza van Krisztinek nem a párodat büntetted azzal hogy feladod hanem magadat és ezt nem szabad!!! Akkor ne a párodnak szüld a babát hanem magadnak

Irszi hanyadik napon jársz? És te Kriszti?

Pixi

2012. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2227/9202 anonim ***** válasza:
36%

Jaj Kriszit, Pixi, annyira de annyira imádlak Benneteket!

Olyan nagy lelki erőt és nagy löketet tudtok adni nekem!

Hálásan köszönöm!


Naná, hogy nekem kell a baba és mindenáron!

Hiszen Ti is láttátok, nyafogok de bármire képes vagyok a babáért. És ez így is lesz!!!


Csak a Jó Istenke odafentről vigyázzon rám, hogy pont ne nálam legyen valami baki a leszívás közben :( Bevallom, halálosan félek az altatástól és még jobban a leszívástól.

Én sokkal vérzékenyebb vagyok az átlagnál, és bizony leszívásnál nem látják a pocakomban lévő ereket és bizony simán átszúrják azokat és azok ott szépen csendben befelé vérezgetnek hasüreg felé, senki nem látja és nem érzi...

ezért iszonyat veszélyes. És nekem nagyon nehezen alvad a vérem, sokáig vérzek mindig :(

ezért rettegek annyira a lombiktól, semmi más miatt nem.


Úgy érzem, ne nézzetek hülyének, de úgy érzem, az életemmel játszom a lombiknál.


drukkoljatok nagyon!


Babásodni fogunk mind-mind, ez 100%!


Szuper ez a csapat, minden tagját imádok!!!!!!!!


Szép napot nektek!


Holnap reggel megyek az 1.UH-ra, utána azonnal jelentem a tüszőim számát és méretét.


Meli

2012. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2228/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Pixikem csak nem fog megjönni nagyon drukkolok!Muszáj lesz megbabasodnod! :) Hajrááááááá!Csúnya mensi kerüld el Pixit jó sok hónapig!! :)

Melikém!Örülök hogy nem haragszol és vetted a lapot,hogy csak jót akarunk neked itt mindannyian!Annnyira szeretném ha babás lennél Drága!Ha ne adj Isten nem sikerül,bele kell vagnod a lombikba!Amennyire félsz tőle,majd annál nyugisabban és simán fog menni,meglátod!!!Várjuk a tüszőcskeméreteket!:)

Ja Pixi!Most mar nem szedem a clostit,mar bevettem mindet...nagyon érzem ahogy nőnek a tüszőim,csak ugy szurkálja,mert hasogatja a petefészkeimet!!Nagyon sok érik sztem mindkét oldalon vagy nem tom,előtte mielőtt megreped nem nagyon szoktam ilyesmit érezni ennyire.Most már az első szemek után éreztem ahogy növekednek!pffff remelem nem vagyok azért nagyon tulstimulálva!Aztán lesznek 7-es ikreim :/ az betyár lenne :DD ...majd nem röhögnék igy !:) na meglátjuk...addig jar a korsó a kútra... :) egyszer csak sikerül és miért ne lehetne ebben a cilkusban?:)Pixike irj mindent hogy mi a helyzet...bármi furcsaság van.Most vagy késik neked,vagy meg van hátra 3-4 nap,ugye?Drukkolok!Puszikák MIndenkinek!!:)Megyek készitem tovább a sütikét. :)

2012. nov. 1. 15:34
 2229/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti,bárcsak tudnék bármilyen furaságot irni de semmi :( de kitudja mi lehet ez a görcsölgetés? :) Szilvinek is ugyanugy fájt a pocia mikor babás volt,sőt barátnőm is mesélte hogy annyira görcsölt hasa hogy tényleg azt hitte meg fog jönni neki pedig ott volt a pozi teszt a kezébe és pár napja tudta meg hogy kisfia lesz :)

Pixi

2012. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2230/9202 A kérdező kommentje:
Igy van Pixi a mensi tunetszeru erzesed lehet a Babatol is!Szilvusnak is igy volt!Meg sok helyen olvastam en is.De jo a baratnodnek :-) olyan nagyon boldog lehet :-) gratulalok neki :-)!!Most Te jossz Pixim!:-)Puszikak!Ha van meg valami ujdonsag irjad azonnal :-)
2012. nov. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!