Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2211/9202 A kérdező kommentje:
Megorulok!!most meg ott van a kommentem...ch... Az elobb eskuszom nem lattam :-D:-D:-D:-D:-D bekakalok :-D:-D:-D Bocs Csajok meg magamat is osszezavartam!Lehet hogy nem is 2012 van ??? :-D:-D:-D:-Dpusziiii :-D
2012. okt. 30. 18:49
 2212/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! Szegény Szilvi! NEkem is kijön néha az árpa, de szerencsére 1-2 napon belül magától el is múlik. De az elég rossz, pedig gyakorlatilag délután észreveszem -hogy mi a franc szúr ott-, és van hogy másnapra elmúlik. Nagyon rossz érzés lehet, nem elég a bajod, még szivatnak hétfőig. Valami krémet kaptál rá legalább?

Pixike, legyél terhes légy szíves, most már igazán lehetne valaki végra babás a "kemény magból" is....

Kriszti, jó ez a csodálatos Closti:)

Én a változatosság kedvéért sz*ul vagyok. A hasam néha görcsölget, szúrogat, és most is itt van az a fura rossz érzés... mint amikor érzed hogy fú, beteg leszek...

Ma ismét elolvastam a progi krémem dolgait, és felerősítheti az első hónapokban a tüneteket a migrénnel együtt -fáj a fejem nagyon!!!!!!!!!!!!- okoz mondenféle petefészekgörcsöt, meg mindent. Örülni kell neki, mert azt jelenti hogy dolgozik a krém! Szóval valószínűleg csak erről van szó:)

Vén fejemmel vettem ma magamnak cuki Hello Kittys csattokat:) Olyan cukik! Elég szolídak, és nekem sokat van elcsatolva a hajam:) Olyan leszek mint egy dögös macskanő ezekkel a hajamban -hiszen macsek! Nem? Gondoltam...:( :D

Velem semmi extra, holnap azt hiszem 16.30-ra megyünk a dokihoz. Szorítsatok!!!! Pussz! Irszi

2012. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2213/9202 anonim ***** válasza:
83%

JA, és voltam ma manikűrösnél! Olyan csodaszépek lettek a kezeim! Puhák, és a körmeim csillognak a méhviasztól:)

Jó érzés volt végra önnmagam kényeztetni, nem a reménybeli babám:) I.

2012. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2214/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem szoritok nagyon a dokihoz delutan!!Legyetek ugyesek!Biztos nagyon szepek a csatocskak :-)Igazi macskano leszel :-) en meg a hercegnos dolgokert vayok oda.Nalunk minden hercegnos szinte :-)A kedvencem a Kishableany...de mindegy mindent imadok hercegnoket es meg a Barbie-kat is nagyon :-)Ha nem hercegnos vamim akkor Barbis de egyforman szeretm mindkettot :-)De ugy rendesen...maniakusan imadom :-D:-D:-D Jah es persze a kedvenc szinem a rozsaszin :-D Na irjatok majd Csajok hogy mi a heyzet.En ma hazajon ,rakott krumplit osszedob,takarit kicsit,pakol,boltba megy,hazamegy videkre,pusziszkodik,orul,beszelget,este meg agybazuhan ---lesz :-D este 8-ra erek haza :-/ ugyhogy ki leszek faradva :-) nem tom hogy irok -e meg ma...de ha nem akkor holnap mindenkepp :-) puszikak!!!
2012. okt. 31. 07:06
 2215/9202 anonim ***** válasza:
86%

jó reggelt lányok :) ma reggelre 2 verizóm van. 1. még nem jött semmi jelét nem adja a pocakom hogy meg akarna jönni,1 hete nem tudtam mérni a hőmet de persze nagyon jól ismerem ha leesik megjönn :( hát leesett 36.7-re 2. változat: lehet nem is mára várom hanem csak 5 nap múlva és azért nem érzek semmit :/

Irszi,milyen cukik lehetnek azok a csatocskák :D én is megcsináltam ám a körmöm :D Kini,gyógyulgas!jó lenne ha már naponta írogatnál nekünk :) Vica?ő hova lett?megjött neki?le vagyok maradva

Pixi

2012. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2216/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!!

Pixi én is pont igy vok mint te! Nem tom mikor volt ovum és h mikor kéne megjonnie! szamolgattam elvileg nekem 5 én kell megjonnie de nem tuti.Ez ciki ilyen hónapom nem volt.

Ma iszonyat hanyingerem van csajok,lehet h.beteg leszek!

2012. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2217/9202 anonim ***** válasza:
83%

ez vicces Klau :D én is inkább 5.-ére nem várom :) kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből a hőleesésből :)

Pixi

2012. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2218/9202 anonim válasza:
57%

Mi még "csak" 3.-ik hónapja próbálkozunk :) Ide invitált, egy kedves kommentező erre a linkre :), hogy innen merítsek erőt :). Rengeteg hozzászólás van, még nem jutottam mindnek a végére :) De remélem kicsi erőt tudtok adni, hogy ne legyek ilyen elkeseredett :(

Nagyon köszönöm annak aki írt nekem, hogy itt nézzek körül :)

2012. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2219/9202 anonim ***** válasza:
83%

szia!én voltam az Pixi aki ide invitált Téged :) hidd el itt könnyebb lesz és ami még jobb itt minden hónapban babás lett valaki :) az egyik kismamink épp kórházba van kiszarádás miatt,de már jobban van :) Klau is már az első hónap után pozitívabb lett és ő is ugy kezte mint te. Most Klaun és rajtam van a sor hogy sikerült e a baba,mert egyikünknek biztos hogy sikerült :))) eddig 1 hónap se telt el úgy hogy valaki ne ajándekozot volna meg minket egy pozitív tesztel :)))) Majd egy becenevet írj nekűnk :)

Pixi

2012. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2220/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi mi volt a dokinal???Szilvus hogy van a szemecsked?Meli irj valamit ...barmit!!Ugye minden rendben Melikem??Pixike es Klau lehet h.akkor egyutt fogtok pozit tesztelni?:-) Juj milyen jo lenne aztaaaa mekkora lenne :-)!!Megy a drukk Csajok!Kedves Ismeretlen udvozollek!Kriszti vagyok es ez az en kerdesem!:-) Remelem tudunk neked erot adni,es te is nekunk!!:-) egymasban tartjuk a lelket es olyan joooo!!Csak ird ala majd hogy ki vagy mindig,mert ugy nem fogjuk tudni.:-) Te hol tartasz egyebkent most ciklusilag?Tenyleg Vicaaaa!!!Nema hogy nem irsz semmit!??Csak a nagy bejelentkezes volt ?:-D Te tudod...:-) de ITT mindenki babas lesz :-) Remelem jol vagy egyebkent majd irj ha van kedved.Kinikem ha olvasod...nagyon hianyzol ugy varom mar hogy elmuljon a hanyingered es mindig vidaman irj nekunk a Babadrol :-) meg rolad :-) meg mindent :-)Elobb sikerult hazaernem videkre.ugyhogy tok joo itthon:-)puszikak!!!!
2012. okt. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!