Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2231/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Krisztike, én is imádlak! Én pozitív??? De jó ezt hallani! Néha úgy kétségbe vagyok ám esve... mikor, mikor, mikor máááááááááááááááááár?????!!!???????

Úgy unom ezt a h....*e , semmirekellő várakozást! Útálatos!!!!!! GYűlölöm...... Pfújj!:)

Muszály ilyennek lenni, különben akár szemből neki is futhatnék az első fának. Csak akkor jó nagyot koppanna a fejem:)

Szóvel kedves tőled, ez még nekem is erőt adott, hogy ilyennek látsz:)

Hogy vagy?

Pixikém, nagyon drukkolok!

Szegény Klau, te sem vagy valami lelkes mostanában! NEm akarsz méhpepmpőt szdeni, vagy természetgyógyászhoz, kineszteziológushoz vagy valahová menni? Mennyi idős is vagy? Kéne neked egy jó löket energia a továbbiakhoz. Tessék Palya Beát üvölteni lányok!!!!!:)

Velem... 22. ciklusnap. Semmi extra. HAsgörcsöcskék, de így hogy tudom hogy a progeszteronkrém, így elviselhetőbb a dolog. Azt írták, ez jó, mert akkor tuti hogy működik:)

Hát, legalább... ez is valami, nem? De!

Most azt számolgattam, ha dec. 05.-re kaptunk időpontot, akkor valószínűleg csak januárban kezdenek el stimulálni -már ha iszonyú nagy szerencsém van. A lényeg, hogy ha akkor azt mondja a doki hogy oké a cucc és mehet a stimu, akkor is csúszunk az ünnepek miatt. Hurrá...

Nem igazán szeretném, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy márciusban fog megfoganni a babánk... Azt is megmondom hogy miért: nagyon nem szeretnék sem karácsonykor, sem szilveszterkor szülni. És gondolom Murphy törvényei számotokra sem ismeretlenek......

HA ez kívánságműsor lenne, nyári babát szeretnék. Igaziból augusztusit:) Júliustól oktoberig beleférne minden, de az lenne a tuti.

Ti hogy vagytok ezzel?

Többiek, kivel mi újság?

Irszi

2012. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2232/9202 anonim ***** válasza:
39%

Sziasztok!

Irszi én 22 éves vagyok! Lehet h.megprobalom a méhpempot is!

Tudod elvok keseredve naon.Most szült meg 2 ismim...akiknek.becsuszott a baba!!

Ráadasul naon sokan jelentettek be h.babásak.És kerdezgetnek h.neked miért nincs még?:(

állandóan csak.ismetelgetek h.ráérek még.

De ez nem igaz...csak nem akarom világgá kurtolni h.nem sikerül...

Lehet h.picit szuneteltetem ezt a baba dolgot!

2012. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2233/9202 anonim ***** válasza:

Jaj Klau, ne kenődj el. És hidd el, hiába írod, hogy szünetetlteted a babadolgot, nem fogod tudni szüneteltetni. Minden hónapban beindulunk itt mindannyiran, mert ott a remény. És nincs kiszállás míg össze nem jön a baba.

MInd megharcolunk érte és jönni fog!!!!!!


Most jöttem a dokitól. 9 db tüszőm van, abból 2 nagy van.

A doki elégedetlen, hogy ilyen kevés, de nekem bőven elég.

8mm és 10mm és 7db 5mm-es tüszőm van.


De csak a két nagy fog dominálni, tehát két tüszővel indulok neki az inszemnek. Viszont azt mondta a doki, hogy tovább szúrjam magam teljes adagokkal és a többi is beindul még.


Hát ez van csajok, legközelebb hétfőn megyek UH-ra.

Mentünk volna termálfürdőbe is , de a doki eltiltott tőle :(

Meli

2012. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2234/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!teljesen váratlanul ma megjött :( már tegnap este is rossz volt a közérzetem,csak egyedül akartam maradni és feküdni,aztán este éreztem a görcsöket is :( lányok ez a baba nem akar jönni segítség nélkül most már tényleg be kell látnom :(

Pixi

2012. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2235/9202 anonim ***** válasza:
39%

pixi sajnálom! ohh de szomorú vok,pedig remenykedtem h.babás vagy!

Nyugodj meg....lassan én is csatlakozom hozzád:)

2012. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2236/9202 anonim ***** válasza:

Lányok, ne legyetel ilyen nagatívak! Szerintem akkora butaság írni hogy úúúúúúú, én úgy szenvedek, na most aztán feledom, meg szüneteltetem. Aztán pár nap múlva meg jön az hogy na jó, mégsem, most akkor mégiscsak próbálkozunk. Bocs, tudom hogy nem esik jól, de most akkor el kell dönteni, hogy feladod és egyenlőre szüönetelteted, vagy nem. Mert ez így becsapás magaddal szemben is.

Gondolj bele a mi helyzetünkbe, mi 2011 augusztusban kezdtük, de mindenkinek azt mondtuk hogy 2011 decembertől indul a buli. Úgy gondoltuk, akkorra már terhes leszek.

Jó nagy ... naívák voltunk! Azért mondtuk el, mert azt szerettem volna, ha mindenki tudja hogy milyen felelősségteljes szülők leszünk, hogy tudatosan készülünk a babára, nem csak úgy becsúszik. Hát, kár volt. Mostanában olyanokat mondok hogy hamarosan nekiállunk, meg hogy rajtavagyunk az ügyön -bár már ezt sem szertem mondani.

Nem kell engem sajnálni, sajnáljon az, akivel megosztom a dolgokat, más ne.

Szegény Meli, 7 éve szenved. Sokszor belőle merítek erőt, hhisz én hozzá képest mit vagyok elkeseredve?

Persze, lehet azt mondani hogy nem csaináltok belőle nagy ügyet, és nam nézitek a tüszőrepit pl. De az nem feladás, hanem csak annyi, hogy lazábban veszitek a dolgokat, és a természetre bízzátok magatokat. Teljesen más a kettő!

Én a magam részéről soha sem adom fel!

Mondhattam volna, hogy most szüneteltetjük pár hónapig, amíg andrológushoz járunk. De nem igaz. Most amíg nincs meg a végleges vélemény a dokitól, addig nem szedek kismama vitamint, és Utrogestant sem használok, mert szerintem nincs értelne. De a többi krémet kenem, és figyelek arra hogy a középidős szexek ne csússzanak el.

Fel a fejjel Klau, itt mindenkinek lesz kisbabája hamarosan, neked is! Lehet hogy a tiéd ez a hónap, de lehet hogy karácsonyra teheted a fa alá a szerelmednek a tesztet!

Megyünk át a szomszédba partyzni:) Jó éjjt lányok!

Többiek, mi újság? Szilvi, hogy van a szemed? Aggódom érted, lehet hogy azért nem is írsz szegénykém, mert nem látsz...

Pixike, büszke vagyok rád!!!!!!! CSak így tovább! Most akkor mikorra van időpontod az endokihoz?

Kini valyon jobban van?

Szilvi babócája? Puszi neked is:)

Kriszti, mikor repedsz???? Mész addig dokihoz? Jó lenne repi körül ránézetni a méhnyálkahártyádra, nehogy úgy járj mint én... az okos -és nagyon kedves!!!!- dokim nyakló nélkül írta fel nekem a Clostyt, csak az nem tűnt fel neki, hogy 8mm alatt van a nyálkahártym, ami kevés!

MEli drága, növesztgesd a tüszőcskéidet! Örülök hogy ilyen sok van! Még fölzárkózhat pár melléjük:) Puszi: Irszi

2012. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2237/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lánykáim:)

Velem mindne okés,a szemem még gáz...de lassan itt a hétfő:)

Babócám mocorog rendesen:)Bár néha kevésbé,néha jobban,sztem az idő is befolyásolja.

Pixike!

Végre belátod a dolgokat és remélem lépni is fogsz ez ügyben:)

Klau!Ne add fel,igaza van Irszinek(mint mindig),hogy sokszor gondoljuk ezt,de ahogy mulóban van a mensink,máris hangoljuk rá magunkat az ujjabb ovura,saját magad csapod be ezzel a dumával:)

Nem bántásképp irom,de ez igy van!

Aki egyszer belevágott,az hiába mond bármit,nem tud tágitani!

Krisztikém:)

Nagyon reménykedem benne hogy ez a hónap sikeres lesz,de nem értem dokid miért nem hiv be középidőben hoy meglessen uh.-n,mi lenne ha magadtól bemennél?Lehet egy repiszuri segitene!

Na meg a nyálkahártyád is jo lenne követni!

Nem értem amugy....

Irszikém!

Most akkor nem a te dokidon mulik a stimulálás?

hát nagyon drukkolok hogy már decemberben okés legyen minden!

Az hogy mikor akarsz szülni,azt sajnos nem te döntöd el:D

De elárulom neked,hogy nekem a fiam,aug 28.,a lányom szept.1-én született:)

Hát tökéletes terhesség volt mindkettő,semmi rosszullét,semmi nyűgöm nem volt,nem ugy mint most:)

De még egyszer nem akarok nyáron pocakos lenni:)

Borzalmas volt,már ha valaki nem birja a meleget:)

Természetesen légkondi nem volt a szülöszobán,de hál istennek a fiamat hajanlban szültem igy nem döglöttem meg a hőségbe:)

A kislányomat meg egy korteremben szültem,mert épp akkor volt szülöszoba fertötlenités:D

Hát egy zöld paravánnal volt elválasztava a két ágy,mint a háboruban,olyan érzésem volt:D

Én maradok a téli pocakosságnál:D

Bár ennek is van hátránya,mert a szövetkabátom nem fog rámjönni:D

De nem fogok csak ezért kabátot venni,mondtam is a férjemnek,hogy inkább sehova nem megyek:D:D:D:D

De ha most novemberben babás leszel,akkor pont ugy szülsz majd mint én szültem:D

Azért drukkolok:D

Vicus gondolom azértnem ir,mert nincs mit:)

Várja az ovut és jelentkezik sztem:)

Na megyek,mert jöna férjem és menni kell a boltba,egyedül még nem tudok sajnos,segitség kell.....

Puszi mindenkinek!

Szilvi

2012. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2238/9202 anonim ***** válasza:
80%

Jó reggelt!

Klau, remélem kialudtad a bánatod:) Fel a fejjel, most én is arra ébredtem hajnalban hogy nagyon fáj a hasam, és azóta pecsételek. MA van a 24. ciklusnapom, gondolom úgy lesz mint a múltkor, pár nap pecsét, aztán megjön.

Ó Szilvi, ez egy nagyon komplex dolog nálunk. Látom, nem mindíg tudtok követni:D

Akkor dől el hogy mi lesz velem, ha megvan a férjem végleges andrológiai eredménye. Hiszen attól függ hogy neki mennyi és milyen minőségű spermája van, hogy mik a lehetőségeink.

Hiába stimulálnának most engem, ha azt mondt a doki hogy csak a lombik jöhet szóba per pillanat:/ Nem? Na látod!

Most abban bízunk, hogy az eredeti 23 m/ml -már nem is emlékszem pontopsan...- re visszaáll, és jó lesz a minősége is, + még lehet hogy az andrológus ad valami csodaszert, amitől még jobb lesz!

A 'B' verzió pedig hogy nem történik semmi, mert a Proviron végleg tönkretette a dolgoket, és maradunk a lombiknál, esetleg ha 5m/ml fölé tudjuk tornázni, akkor mehetek Pestre erre a tubális inszeminációra.

Amíg ez nem dől el, az én dokim nem igazán tud velem mit kezdeni, azért kenem a krémeket, hátha valami rendeződés elindul az én ciklusomban is. Ennyi. Ja, meg szedem a Merckformint ügye....

Izgulok érted hétfőn!!!!!

Az eredményeteket mikorra várjátok? Hó közepe felé már meglesz? Jujj de izgi, kiderül hogy ki lapul a pocakban!:)

Tegnap elmaradt a parti, úgyhogy kénytelenek voltunk itthon, kettesben borozni:) Jó volt:)

Puszi mindenkinek! Irszi

2012. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2239/9202 anonim ***** válasza:
57%

Majd csak nov.20 Irszikém....

Lassan mennek nagyon a napok,főleg hogy feküdnöm is kell.....

2012. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2240/9202 anonim ***** válasza:

Lányok! Találtam egy videót. egy terhességi teszt van felvéve, a pisibe mártás pillanatától 5 percig folyamatosan mutatják. Természetesen pozitív... De jó látni, hogy először határozottan a kontroll csík jön ki, és szép lassan, nem is tudod hogy most azt látod, vagy a szemed csal... a végére egyértelműen pozitív lesz:)

Szerintem érdemes megnézni, türelmet tanít, ne várjuk az első pillanatban leugrani róla a második csíkot:)

Irszi

[link]

2012. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!