Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2281/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom!

Görcsölok naon....a tamponm alig van.vmi.egész nap!

De.ebből bármikor megjöhet rendesen

2012. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2282/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sztem.ez a hónap felejtos:(
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2283/9202 A kérdező kommentje:
Klau :-(((( ugy sajnalom!Mikor fog mar valaki potzit tesztelni?:-\ remljuk nemsokara!!:-) Koszonom Tobbiek a valaszokat!Holnap huzok a dokihoz.Pixike igen van olyan hogy a cicik tovabbra is meg vannak duzzadva az uj ciklusban.Delutani szexkor nem vereztem abszolut pedig nyomattuk neki :-) Hat felpolcoltam magam aztan most varom a csodat :-) Nem tom amugy ugy ereztem hazafele ahogy setaltam hogy nagyon szurkalta sztem megrepedhetett.Meg most mar a hasam is ugy kezdett el fajni...holnap meg jobban fog minden lepesnel a folyadek miatt.Megnezetem Irszikem amit csak lehet!Mondom majd hogy mire gyanakszom...meg minden!Jo lesz.Megnyugtat hogy meg leszek vizzgalva mar most jobb ha csak ragondolok hogy benéz a doki .es kiderul mi a baj.Szilvuskam ha latsz vmit irj h.mi volt a szrmecskeddel!Meli????Megrepedtel mar??Vagy hol tartasz?Vicus puszi!Puszikak Mindenkinek!!!
2012. nov. 5. 20:41
 2284/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Látom nincs semmi jó....Pedig most már hozzon valaki két csíkos tesztet.És utána jól küldje tovább azt a gólyát!!!!


Nekem reggelre leesett 36,4 re a hőm.Az ovu teszten majdnem egyforma volt a két csík...és még csak a 12.-nap.kíváncsi vagyok a holnapi hőmre.

2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2285/9202 anonim ***** válasza:
57%
Klau, amíg nem ömlik a véred, addig van esély:) Krisztike, drukk holnapra! Irszi
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2286/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!!

A mensim még mindíg nem az igazi! Picit több van mint tegnap volt...de igy sincs még normálisan meg! De mivel van...még ha kicsi is ezt úgy veszem h.megjött!!! De nem baj....majd kovi hónapban hátha sikerül....

Jah és a szedules megmaradt!!

Ki hol tart??

2012. nov. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2287/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem koszi a drukkot:-) Vicus akkor huzzatok bele!Majd most sikerul!Drukkolok!!Sztem nekem 1.dpo mert minden lepesnel iszonyt faj a hasam.Akkor tegnap repedtem meg amikor hazafele setaltam munka utan fel 4-kor.Akkor nagyon szurkalt!Vagy amikor vereztem is repedt egy es utana masnap egy masik esetleg...nem tom.Majd ma megmondja a dokim hogy mitol vereztem.Gondolom ultrahangon latnia kell a folyadekot,hogy megvolt a repedes.Tegnap olyan jot szeretkeztunk Csajok amugy!:-)Mindegyik jo!De a tegnapi meg varazslatosabb volt!:-)Szeretnem azt hinni ,hogy most babat csinaltunk :-)Ne nezzetek hulyenek de ahogy ittam a kavemat a konyhaban nemreg elfogott egy olyan erzes hogy babas vagyok,hogy nem vagyok egyedul:-) hehehe lehet mar annyira akarom hogy mar ezem is a kis lelket!:-)Jaaajjj tegnap utana olvastam az ovus verzesnek!Azt irjak a tudomanyos oldalak hogy ha verzes van ovukor az nagyon jo mert 1.-megrepedt a tuszo.2.-atfolyt a verzes a petevezeton ergo tokre atjarhato vagyok :-D .Mar csak azt kell megtudni hogy nincs gyulladas nincs mehszajseb es akkor mar biztos lesz hogy atjarhato vagyok :-) azt se lenne utolso megtudni:-)Cicikeim fajnak elegge rendesen fajnak.De mar par napja.Csak fokozodik.Remelem a beagyazodas utan meg szetdurrannak :-)Elmeletileg ma vagyok a 16.cn-on es az 1.dpon.:-)de majd meg utana szamolok a dokinal sztem lesz ra idom.Jo koran megyek hogy gyorsba vegezzek mert 9-re be kellene erni dolgozni :-)Jol megvizsgaltatom magam:-)Jaj de jo!!!Nem tom majd mikor tudok irni...de fogok:-)Nagyon faj a hasam :-\ :-D Klau!Nagyon ugyes vagy csak pozitivan!!!Teljesen megvaltoztal amiota irsz nekunk.Eleinte mindig szomoru voltal,most meg arad rolad a pozitivum!!!Orulok neki nagyon es remelem hogy egy kicsit az osszetartozasunk erdeme is!!Egyutt sokkal konnyebb,igaz?Majd legkozelebb sikerul!!Csak hinni kell benne es elobb utobb bekapjuk a legyet :-)Igy tovabb Klau!!Puszikak Mindenkinek!!!
2012. nov. 6. 06:43
 2288/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem.vagyok annyira szomorú,már picit hozzá szoktam.

Sokkal jobb mióta itt vagytok nekem.Azóta könnyebben viselem a mensis csalódásokat:)

köszönöm csajok!

2012. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2289/9202 Vica-77 ***** válasza:
80%
Hát együtt minden könnyebb! Aztán csak jön már az a fránya gólya :)
2012. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2290/9202 A kérdező kommentje:
Gyors leszek merton vaok.Na holnap vervetel es pisi vizsg.gyulladas kizarasa miatt.Mehszajseb nincs nezte mikroszkoppal meg a kacsaval vagy fel orat.Folyadek van a mehem folott.Ez vagy gyulladas vagy a repedes miatt szzem utobbi mert nagyon faj a hasam tole nyomja irritalja a.hashartyat.nyalkahartya 8 mm.Ugyh.holnap vizsgalatok.csutortokon doki!Puszi Csajok le kell szallnom :-)
2012. nov. 6. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!