Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2321/9202 anonim ***** válasza:
100%
jajj,Meli kihagytalak bocsás meg :) drukk a márciusi lombikhoz és soha ne add fel! :) puszi
2012. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2322/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lánykák! Meg vagytok ti veszve!:DDDD

Miért is kéne tesztelnem?:D Azért mert olyan korán jött meg???? Dehogy tesztelek!:DDD De édesek vagytok!

Hát ez nagyon tetszik:))))

Én azt gondolom hogy rendes mensi volt. Tünet semmi. Bár most is olyan furán érzem magam, de szerintem benyeltem valamit a lurkóktól, és küzd vele az immunrendszerem. De jó lenne ha nektek lenne igazatok!!!! Egyébként mindjárt bemásolom az ehavi horoszkópom! Soha sem olvasom el! Ez is most csak véletlen. de.....

Ide süssetek:)))):



Novemberi horoszkóp

KOS: November első napjai kedvező tendenciákat indítanak el a Kosok életében.

Egyetlen bajuk lesz ezzel: túl lassan. Sőt a Merkúr hátráló mozgása november 7

és 27 között látszólag egy helyben toporgást mutat. De ez csupán vizuális tévedés.

Igenis zajlanak a dolgok, de belül, ami kifelé csak a hónap végén fog látszani. Közben

munkahelyi személyi és/vagy pozícióbeli változások is várhatóak. 27-én és 28-án

mindenkinek, így a Kosoknak is vigyázniuk kell magukra és az értékeikre.



Ezt pedig olvassátok el.:) Ördög Nóri kismama, aminek én végtelenül örülök. A haja nekem -sem- tetszik így, de egyébként szerintem nagyon aranyos. Én egy ideje figyelgetem, nekem olyan fura volt, és úgy megörültem amikor kiderült!

Hát még annak -csak mert kimondta hogy igenis, sokan vagyunk akiknek nehezen jön de jön, és ez nem betegség, ilyen van sajnos...- hogy lombikkal! Íme az a bizonyos blogbejegyzés, amiből a tévében csak részleteket idéztek. Nekem sok erőt adott!!!!! A közepe felé van a lényeg...

[link]

Pusszancs mindenkinek! Irszi

2012. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2323/9202 anonim ***** válasza:
100%

JA, az nem írtam, hogy megyek akupunktúrára:)

És szorgalmasan szedem a BAch virágterápiás cseppeket, amiket "babacsalogató-stresszűzőként" kaptam. Az akupunktúrát már nagyon várom!!!!:) Irszi

2012. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2324/9202 anonim ***** válasza:
Mi a baj Pixike?
2012. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2325/9202 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok drágáim!


Tegnap 11-kor apa leadta a cuccot, fél 4-re mentem vissza és olyan dögök voltak, hogy csak 6-kor kaptam vissza. Addig vártam két és fél órát a váróteremben, már kiabáltam, hogy megetetem a dokival a spermákat, ha nem enged be!

Hülyének néztek, azt hitték meghibbantam!!!!!!!


Aztán nehezen talált be a doki a méhszájamba és mikor kész volt, nagyon véreztem :'(


Sajnos tegnap nem repedtem meg, de ma apával picit rásegítettünk, Szilvusom tanácsára 1-2-3 orgazmust produkáltunk és máris megrepedtem ma fél 12-kor :)

A bal oldalam repedt, remélem a jobb is fog!


A centrifugálás után maradt 9 millió, de abból 3 millió mozgott csak, a többi egyhelyben mozgolódott.


Az a baj, hogy nagyon-nagyon-nagyon lusták és lassúak, nem célirányosan mozognak :(


Ez van.


A doki mondta, hogy mindenképp kell a 6.inszem a lombik előtt, úgyhogy még dec-ben meglesz a 6.inszem mikuláskor :)


Lányok! Babásodnunk kell!!!!! Valaki kezdje már el végre :)


Pixi! Miért nem tudjátok most vállalni a babát? Mi történt?

2012. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2326/9202 A kérdező kommentje:

Pixi neeeeeee!Mi torten most mi van hat ugy akartad a babocat!!!:-(((((nemá!nem hagyj itt minket!Elmondod hogy mi a baj vagy miert dontottwtek igy????Ne hagyj itt minket foleg ilyen gyorsan hogy azt se tudjuk mi van.Fel eve irkalunk egymasnak!Tudom hogy akarod a babat!Mi a baj????

Irszikem!Nem ezed magad babasnak?Ha egy kicsit os igen ellohetnel egy tesztet a kedvunkert :-) az akupunktura Kininek is segitett valszeg mert babas lett ugy nagyon kivanom hogy neked is bejojjon :-) Melikem orulok h.repedtel es ra is segitettetek :-) drukkolok nagyon!!!puszi csajok!Pixike ne menj el :-(

2012. nov. 10. 18:26
 2327/9202 Vica-77 ***** válasza:
100%

Pixi mi történt?


Irszi tényleg csinálj egy tesztet kérlek. :)

2012. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2328/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt! a pénz ami beleavatkozott a baba vállalásba :( ez már több hónapja így ment de ez már a vége :( próbáltunk gyűjtögetni de sajnos hogy így jönn a tél is,ha magunkat nem tudjuk eltartani akkor egy kisbabát sem :'(

Puszi nektek!

2012. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2329/9202 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sajnálom Pixike :'(

Remélem, hamar rendeződik az anyagi helyzetetek és akkor azonnal összejön a kisbabátok :)


Hát lányok, engem kicsinál a szervezetem.


Nézzétek meg a görbémet! soha ilyen szar még nem volt!!!!

Tegnap kajakra éreztem a bal oldalon, hogy repedek! Nem tévesztem össze, higgyétek el hogy megrepedt mert már nem is fáj!

Erre meg ma reggel esik le a hőm???????? MIért csinálja ezt velem?

Mára már rég nem élnek a spermák amiket visszakaptam pénteken.

Péntek reggel adtuk le és az már ma halott cucc.


És ha ma esett a hőm, az azt jelenti, hogy leghamarabb holnapra repedek talán a jobb oldalon és ha holnap ugrik vissza a hő, és fent is maradt, akkor bizony az egész ovulációm eltolódott 2 nappal :(


Nem hiszem el, hogy megint nem sikerül az időzítés miatt :'(


[link]


Meli

2012. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2330/9202 anonim ***** válasza:
76%

Hát lányok most kezdek repedni :(

mind a két oldalon érzem.

Biztos hogy csak hajnalra reped meg és reggel már fent lesz a hőm, csakhogy már most sem élnek a spermák bennem :'(


Lőttek ennek az inszemnek is :'(

Meli

2012. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!