Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2351/9202 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok Lányok!


Végre megrepedtem tegnap este. De már óriásiak voltak és már nem éltek a spermák. A hőm is felugrott 37-re 36,6-ról.

Nagyon kiakadtam az este.....és ezért azt mondtam otthon, hogy SOHA TÖBBET NEM AKAROK GYEREKRŐL HALLANI, ITT A VÉGE.


Ezzel zártam az estét és kész :(



Feladtam.


Remélem, Ti mind hamarosan babásak lesztek!!!!! Nektek ott az esély, nálam nulla.


Mindig elbaszarintja a doki a repedést és a méreteket, ha meg pont jó a méret, akkor a centrifigálást rontják el.

Pech!!!! Óriási pech.

De már mindegy. Nem tudom tovább csinálni lelkileg.


Meli

2012. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2352/9202 anonim ***** válasza:
82%

DRÁGA SZILVUSUNK!


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!!


Meli és a többiek :)

2012. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2353/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvike! Boldog névnapot!:)))

Meli, remélem a lombikot máshol csináltatjátok! Ez egy ... kuki:) Ez a doki, csak a f- betűssel!

Kriszti, most a fülembe tetted a bogarat ezzel hogy ennyire fáj a mellbimbód, ezt eddig nem is írtad!!!!!!

Én akkor fogom tényleg elhinni hogy terhes vagyok, ha ugyanezt érzem a cicimmel!:)

És igenis tesztelj a 10. dpo-n, engem sem hagytatok békén:) VAgy max. a 12.-en...

Vica, gondolok rád!:) NAgyon drukkolok hogy sikerüljön!!!!!!

Pixike, nem akarom elhinni hogy csak így se szó se beszéd itthagysz minket! Figyeljétek meg lányok hogy nekem lesz igazam, és van ott még valami más is....:(

M volt műszakin a kocsi.... hát, ez most nagyon nem hiányzott!!!! Teljesen kiment a fejemből....

Kriszti, majd küldök tök jó oldalakat, és azokat nézegesd! Úgy örülök hogy neked is tetszik! Én ma rendeltem a tiptopbabáról 2 Kushies belsőt; de majd később elmagyarázom hogy mi ez:)

Puszi csajok! Irszi

2012. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2354/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok:-)Vicus tenyleg egyszerre vagyunk:-) huu de izgis pozit tesztelunk mindketten!:-)Milyen tesztjeid vannak?nekem one step 10-es es a 10.dpon ellovok egyet sztem holnaputan reggel :-)Hogy erzed magad van valami megerzesed?!jeled?! :-) varom a leirast:-) nekem cickomicko fajdalom meg meg van.:-D cickomicko :-D Irszikem tesztelek is es nem leszek szomoru ha nega lesz :-) olyan jo lesz varom a linkeket vagy barmi tippet toled :-)ugyanis imadok sporolni de tenyleg:-) ugy elvezem ha marad penzem :-)amin csak tudok sporolok:-) imadom az otleteidet es nagyon tetszik ugyhogy ram szamithatsz:-) A mosodiot is ki fogom am probalni amennyiben elfogy a.tomenytelen mosopor ami van itthon.:-)De kiprobalom!!!:-)Meli ne csinald!!Minden honapban feladod egyszer legalabb!Ne hazudj magadnak!Babat akarsz es lesz is :-)Puszi Mindenkinek!!Szilvus Boldog Nevnapot!!!Puszikallak!<3<3<3:-)
2012. nov. 13. 20:02
 2355/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Kriszta one step van nekem is az újabb fajta rózsaszín virág van az elején és asszem 10-es.

Inkább most nem mondok semmit,hgy érzek e valamit.Próbálok nem figyelni rá.


Drukkolok én is Neked!

2012. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2356/9202 anonim ***** válasza:
57%

Király csaj vagy Krisztike:) Akkor majd jól elmondok minden praktikát amit már én tudok:) De örülök!

Én amikor elromlott a gép, elvesztettem az a pelusos oldalt ahonnan én rendeltem, de a barátnőm majd átküldi! Juppy! Úgy örülök neked!!!!!:) Irszi

2012. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2357/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vicus ok ahogy szeretned!:-)Mindenkinem mashogy konnyebb.en figyelek minden kis jelet es aprosagot...de kb csak ugyanaz van mint eddig mindig :-D Irszikem de jo de jo en is orulok neked nagyon mert imadlak :-)Varom akkor majd a jo praktikakat:-)Ma nalam 9.dpo van...:-Dholnap tesztelek:-) nem izgulok.ugy vagyok ve h.biztos nega lesz.Igy nem csalodok,de ha.meg pozi lesz annyira nem szamitok ra sztem sokkot kapok:-) de edes sokk lesz :-)lehet majd azt irom nektek hogy : plkonvhfzizcxdviv-szoval pozitiv csak igy fog remegni a kezem:-D de jo lenne :-)Nah ne almodozzak irany lassan dolgozni:-)Puszikak!!!<3<3<3
2012. nov. 14. 07:40
 2358/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hátha erőt adok ezzel csajok:)

Hajrá:)))

[link]

Szilvi

2012. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2359/9202 Vica-77 ***** válasza:
0%
Szilvi!Nekem az írja a kép nem található...:S
2012. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2360/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Kriszta én már próbáltam így is meg úgy is..:( vannak dolgok amit nem lehet észrevenni és hazudnék ha azt mondanám nem figyelek minden apróságot!Annyira vágyom már erre a kisbabára! Alig bírom ki jövőhétig...
2012. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!