Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2361/9202 anonim ***** válasza:

Pedig nekem beadja Vica,belinkelem megint:)

[link]

2012. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2362/9202 anonim ***** válasza:
5%

Csodaszép pocak :) Nekünk is lesz ilyen :)

Meli

2012. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2363/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Na most már láttam :) Cuki!!! :D
2012. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2364/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Persze tudom mindannyian,ugyanúgy vágyunk rá.Nem tudom ki mennyi ideje próbálkozik..szita az agyam.Egyedül Melire emlékszem,hogy marha rég...Én Noncsi előtt is végig csináltam kb másfél évet lehet picit többet. Most lassan egy éve megint.Ha meg úgynézzük több mint 1 éve mert tavaly is előfordult hogy nem védekeztünk. :S Na meg sajnos túl fiatal sem vagyok már :(
2012. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2365/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-)Jaj Szilviiiiiii!!!!Olyan szep a pocakod!!!!Jaj de gyonyoru ugy elerzekenyultem es IGEN!!!nagygy erot ad!!!:-)koszonjuk hogy vegre megvan a pocakfoto :-)szepseges<3<3<3 par nap mulva megtudjuk hogy kisfiu vagy kislany :-) ugy varom :-) Vicus en megertem ha figyelsz minden apro jelre:-)nekem meg faj a mellbimbom.de amugy akkor faj ha emelem a.kezem.ugy hogy nyomodik vagy ha hozzaer valami. De ha a pulcsim vagy a melltartom akkor nyugton van.:-)De amugy meg eddig ilyen eros mellbimbo fajdalmam nem volt.Ma van a 9.dpo...holnap kellene tesztelni...de lehet csak holnaputan fogok majd a.11.dpon ,Meli ugyis azt tanacsoltad a multkor :-) sztem siman kibirom...de lehet hogy nem majd meglatom lesz -e kedvem hozza :-) Puszikak!!!<3<3<3
2012. nov. 14. 20:54
 2366/9202 A kérdező kommentje:
Ja most elegge faj alul a pocim meg delutan is.erztem gorcsolest.a folyasom megindult ma rendesen jo bő feher szinu es nem szivja be a bugyi hanem ott van rajta sűrű.:-)Remelem ezek jo jelek :-) Csak meg ezt elfelejtettem irni de a hasfajas gyorsan figyelmeztetett :-)
2012. nov. 14. 21:10
 2367/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Na Kriszta mizujs???? Teszteltél ?

2012. nov. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2368/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Na teszteltem volt kedvem :-) de csak egy arva vonalka van ott.Mar kezdek vele megbaratkozni.:-)Ha nem,hat nem.Lehet majd kesobb lesz pozi....de amugy nem erzem magam babasnak...bar Kini se erezte magat annak...mindig mondta hogy szte nem sikerult neki..pont akkor lett babas.Mindig azt gondoltam hogy tul "ezoterikus" vagyok ahhoz ,hogy ne erezzem meg ha velem van egy kis lelek...de ki tudja...mivel meg nem voltam babas...nem tudom mit kell ereznem.De ha meg nem most akar jonni a babam akkor meg ehet hogy ha jon megerzem.Ki tudja.Egyenlore homezo van.Meg az is lehet hogy karacsonyra akar meglepni es akkor jon :-)Jaj Csajok en mar nagyon varom a Mikulast :-)Mikulassapka,Miki diszek tomkelege a lakasban :-) Mindjart hozza az ajandekokat :-)Amugy nagyon megmaradtam gyermek lelkuletunek /persze nem mindig :-)/ugy fogom elvezni majd a jatekot a gyerekeimmel :-) foleg ha.lany lesz:-D Barbie babak es harcegnok tomkeleget veszek majd "neki" :-D:-D:-D. Csak gyere mar edes Kincsem !:-)
2012. nov. 15. 07:16
 2369/9202 A kérdező kommentje:
Szia Vicus egyszerre irtunk :-) Te mikor tervezed a tesztelest!:-)Puszillak!:-)
2012. nov. 15. 07:17
 2370/9202 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok!


Krisztike, korai volt a teszt :) De nem baj, ha van elég belőle, akkor bátran lehet lövöldözni :)


Lehet ez még pozitív!!!!!!


Vica Te mikor tesztelsz??? Nagyon jó, ha figyelsz minden jelzésre. Szerintem mindenki figyeli a testét az 1.dpo-tól kezdődően a mensiig. ez tuti!!!!!!!!


Én is fogom figyelni, pedig esélytelen az egész hónap. Mindegy.


Irszi, mi a helyzet??? Írjál sokat!!!!


Szilvusunk, még 5 nap és kiderül a csoda! Kukis? Puncis?

Jaj, nagyon izgulunk már mindannyian :)


Nekem hülye a hőm. Az egész káosz. Ja, és az a legrosszabb, hogy 5 nappal az inszem után még mindig nagyon fáj a hasam. Főleg mind a két petefészkem.

Azt mondanám, hogy még mindig repednek, de ez baromság, hiszen már rég megrepedtek. DE akkor miért fájnak ennyire?

Még a pisilésnél is érzem erősen mind a két petefészkemet :(

A hőm 37.3 Remélem, nem kaptam méhgyulladást a sok inszemtől :(


Meli

2012. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!