Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2371/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Tényleg korai volt még az a teszt Kriszta..:)

Meli máskor is volt ilyen magas a hőd?


Én nem tudom merek e egyeltalán tesztelni valamikor is :S

2012. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2372/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem szokott ilyen magas lenni. Nem tudom, miért ennyi. De az tuti, hogy nem baba van a dologban, hisze ESÉLYTELEN :(

Meli

2012. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2373/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kriszti, korai volt, de nem baj, pont ezért vetted, hogy ilyenkor már tudj tesztelni!!!:)

Vica, drukk nagyon! Melikém, neked is!

Pixi édesem, te tényleg teljesen eltűntél?:(

Kinikénk, hogy vagytok?

Szilvus! Csodagyönyörű a pocikád! Bakker, nem is gondoltam hogy ilyen szépségesen hatalmas!!!!:) Olyan jó neked!!!!!:)

Nekem ma egész délelőtt irtózatosan görcsölt az alhasam, alig bírtam ki! Remélem ma repedtem:) Ezekszerint nem tegnap:) Tök jó, mert tegnap mi megtettük a magunkét:) ÉS ma is arra készülünk, úgyhogy nem tudok sokat írni:)

De jó lenne......

Mondjuk akkor, hogy ma vagyok a 0. napon:)

Csajok, készülünk hosszú hétvégézni, de nem tudom mikor menjünk! Fogalmam sincs hogy mikor fog megjönni... Így hogy készüljön az ember welnesselni?????:)

December elejében gondolkodunk, csak nem tudom hogy a 23-32 napos ciklusaim között hogy igazodjak ki...

Mindegy, majd lesz valahogy! Olyan még sohasem volt hogy sehogy ne lett volna, nem?

Puszika nektek! Kriszti, lesz abból pozi, drukkolok nagyon! Nem fájhat így a cickód a semmitől:)

Irszi

2012. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2374/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli drukkolok nagyon!Tenyleg Vica kerdeset erositenem meg!Maskor is.volt ilyen magas a hod?Vicu drukkolok neked is tok egyszerre vagyunk:-)Szilvuskam nem gyozok betelni a pocoddal:-D olyan edes!!!Irszikem!Tudod hogy megy pihizni?Amikor jo nektek osszehozhato es egy csomag tamponnal :-Dha ne adj Isten megjon,akkor lesz nalad es ugy furcizhetsz is :-) na jo ugy nem felhotlen,tudom...de ezen ne aggodj...nehogyma a pihizest elrontsa a mensi miatti idegeskedes :-)Drukkolok,remelem tegnap vagy ma megfogan/t a tronorokos :-)nagyon jo lenne mar :-) Tidom Csajok hogy korai volt a teszt de ki tudja lesz -e pozi,mez lehet tudom tudom...nem keseredtem el picit sem.A tesztem olyan mintha valami arnyek szeru akarmi lenne ott a csik helyen vagy mintha korommel benyomodott volna mintha valaki ovatosan nyomott volna egy vonalat oda.De nem rozsaszin hanem olyan arnyek !nem kell orulni sajnos.Most nezegettem ahogy hazajottem a melobol.Sztem valami szellemvonal mert tenyleg olyan mint egy arnyek.Hat ezzel nem lettunk okosabbak...talan majd holnaputan nyomok el megegy tesztet.Cicko fajas megmaradt folyasom ugyanugy bugyinottmarados suru es bő.Hasfajast neha erzem kicsit ma olyan megjovos volt inkabb.Hat ennyi.Irszikem az a baj hogy olvastam hogya peteerest segito gyogyszerek okozhatnak mellfajdalmakat :-( ezert annyira ennek nem hiszek...de teny hogy jobban faj sokkal mint szokott.Na de a 4.dpo ota faj!!!!Az meg ki tudja hogy realis-e.Bar mar hallottam ilyet is.De tegnap vhol olvastam hogy ha vki verzik ovukor,akkor idezem "extrem termekeny".Hat ugy is legyen akkor :-) mert en most ugye vereztem es mivel se mehszajseb se gyuszi ezert csak ovus lehetett.Bizakodom...remelem sikerult :-) Pixike sztem mar teljesen itthagyott minket.Nagyon hianyzik a kis edes :'(:'(:'( de hat most mit tehetunk...semmit :'( inkabb nem is emlegetem hogy elment mert nagyon rossz:'(
2012. nov. 15. 19:56
 2375/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Meli bocsi elfelejtettem hogy irtad hogy nem szokott ilyen magas lenni a hod!:-)Hat ha szted eselytelen...hat te tudod Draga erre mar nemtok mit mondani.Akkor majd legkozelebb sikerul,vagy majd a jo lombik:-)ne izgulj ugyis lesz ba igy vagy ugy de lesz:-)
2012. nov. 15. 20:01
 2376/9202 A kérdező kommentje:
Most mar hasogat nyilallgat is.a.cicim,de az elso clostis honapban is ezt csinalta :-\ csak most ez jott elo igy estere,ezert leirom :-)Szep almokat Kislanyok :-)
2012. nov. 15. 20:43
 2377/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszta!

Első tesztem a 10 vagy 11 napon olyan violt,mint most leirtad:D

időn tuli és olyan fehér csik,mintha valaki a körmét belenyomta volna:)))

Sokáig nézegettem,de azt gondoltam negativ:D

Kajak láttam a fehér csikot,de azt hittem hibás,hát nem volt az:DDDDDDD

Szilvi

Megy a drukk:)

2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2378/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Meli még ha lehetetlennek is tűnik,de csodák bármikor történhetnek. Vannak olyan dolgok amire nincs behatásunk,és nem értjük hogyan de még is megtörténik!

Bízni kell,az ad hitet és erőt!

2012. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2379/9202 Vica-77 ***** válasza:
Ma mennyi volt a hőd Meli?Kriszta mizujs nálad?
2012. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2380/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Szilvus koszonom!:-)Igen tudom hogy neked is ilyesmi volt de sztem ez csak olyan szaradasi akarmi.Sztem csak en latom.Amugy nem is tudom hol kellene lennie a csiknak.Majd akkor hiszek neki ha eros lesz mint a kontrollcsik :-)Vicus heyzet annyiban valtozott,hogy jobban faj a cicikem.Ereztem ahogy kikeltem az agybol hogy olya nehez es mintha belulrol egne.Ugyanugy faj mint eddig csak mostmar nem csak akkor ha megnyomja.a karom mondjuk hanem onnmagaban is.Jaj de utalom ezt a talalgatast kozbe meg szeretem is :-):-)Ma van a 11.dpo...nem tom...nem erzek amugy semmi pluszt ilyen megerzesem nincs.Most ilyen vihar elotti csend ez mindig...egyre csendesebb...lelegzetvisszafojtva varom h.ne jojjon meg.15 nap a lutealisom...4 nap mulva NEM kell h.megjojjon :-)Izgis :-)Jaj Csajok varom a hetveget :-) Ma reggel alig birtam felkelni :-Dpuszikak!!
2012. nov. 16. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!