Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2331/9202 anonim ***** válasza:
85%

Pixi! Ne haragudj, a múltkor csak átfutottam leveleden, és el sem olvastam az utolsó mondatot...

Hogyhogy hirtelen így döntöttetek? Eddig soha nem írtál arról, hogy ekkora anyagi gondjaitok lennének. És mi az hogy talán jövőre? 2 hónap múlva jövőre lesz...

Különben is, mire az a baba megszületne... és magán orvoshoz járni sem kötelező!

Arról nem is beszélve, hogy látod, nem nagyon igyekszik, szóval ha csak simán nem védekeztek is valamilyen próbálkozás, még ha nem is nézed a középidőt. Nem tudtok másodállást vállalni? Akár újságkihordást, bébiszitterkedést, bútorcipelést, takarítást... Mi mind a ketten másodállunk is...

Vagy kötöttet, vagy csak alkalmankéntit, bármit!

Nem vesztetek össze valamin? Meg régebben volt az az ügy, emikor egy csaj kiírta valahová hogy a párod... tudod. Nincs köze ennek hozzá?

Bocs hogy kérdezgetlek, de olyan fura vagy nekem!

És igen, fél éve olyan dolgokat is megbeszélünk, amiket mással nem. Te is ott voltál velünk az elejétől....:(

Persze ha ez egy komoly döntés, akkor megértem hogy nem akarsz minket olvasgatni, bár annak is nagyon örülnénk, ha legalább havonta hírt adnál magadról....

Meli! A spermák vígan elélnek 3 napig, sőt, én már 5 napot is többször hallottam. Mondom, nekünk is akkor volt tökéletes az időzítés, amikor azt hittük, már réges régen lecsúsztuk a dolgot.

Viszont- tök jó hogy ha nem sikerül mégsem, lesz még egy inszem:) Addig is van időd felkészülni. ÉS a Jóságos Öreg Mikulás hátha olyan jó lesz hozzád, hogy kisbabát rak a puttonyába:) Egyébként az orgazmusra én is esküszöm:)

Ez a repedés is olyan dolog... Nekem a PG 53 pl. nem mutatta hogy termékeny lennék abban a bizonyos ciklusban... NAponta 2* néztem méhnyaknyákból, hogy ha esetleg lecsúszom az ovu tesztekkel a repiről, akkor így fülöncsípjem. Semmit sem mutatott!!!! Aztán tessék...

Majd kiderül:) Lehet hogy a babák szeretnek titokzatosak lenni:)

Krisztike? Hogy vagy?

Vicus?

Klau! Elmúlt már végre? Hányadik napon jársz?

Szilvike, hogy van a szemecskéd? ÉS a babócánk?

Nekem ez a 9. ciklusnap. Szerdán kell elkezdenem krémezni, úgyhogy a szerdai szex a legfontosabb:) Az a 12. nap, és elviekben a 13.-on repedek.

Ja, rábeszéltetek, kidobok az ablakon 200 forintot:) Holnap reggel csinálok egy tesztet a kedvetekért! Nem tudom hogy holnap leszek-e netközelben, de megígérem, ha pozitív, akkor azt még reggel megírom!

HA negatív, akkor ne sajnáljatok, hisz nemrég menstruáltam:) Szóval ezt most csak a ti megnyugtatásotokra...:) Irszi

2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2332/9202 anonim ***** válasza:
88%
Lányok, had legyek most gonosz, és erkölcstelen... engem úgy zavar hogy valaki lepontozott, amikor csak -szerintem igazam volt- és kultúráltan, kedvesen leírtam a véleményem... Több helyre... Ha picit szerettek, pontozzatok vissza 88%-ig... Nagyon bántja a szemem, bár tudom hogy h...*ség. Köszi! Irszi
2012. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2333/9202 A kérdező kommentje:
Sajnalom Pixike!:-( De megertelek :-( sz*r helyzet van valsag es tenyleg minden sokkal nehezebb...dragabb..a fizu meg nem emelkedik:-( De most akkor vedekezni fogtok?Vagy hogy lesz?Vagy csak nem figyelgeted es ha besikerul akkor azert ugye nem banjatok majd?!Biztos nincs mas baj?Nyugodtan elmondhatod!!Es amikor babas leszek akkor te nem is figod elolvasni es nem sirunk majd egyutt es nem gratulalsz es nem irogathatom neked hogy Pixi igy Pixi ugy...hanyingerem van vagy megmozdul a baba akkor te nem leszel itt ???:'(:'(:'(:'(:'(:'( es a tobbiek is biztos szeretnek ugyanezt veled is megosztani!De akkor most mar soha tobbe nem irsz es soha tobbe nem olvasol majd minket??:'(:'(:'(:'(:'(:'( nagyon szomoru vagyok miattad!!!:-( Melikem probalj pozi lenni!!!Hatha sikerul a negativ gondolataid ellenere is,tudod a gondolatnak teremto jellege van ezert ne mondd h.nem sikerult!!!!Irszikem ugy varom a reggelt!Jaj Istenem es.azt irnad hogy pozitiiiiiiiiv!!!!Juj de jo lenne!!!nagyon varom hogy irj!:-) Ja amugy jol vagyok...6.dpo asszem.:-)hasika fajdogal tovabbra is neha gorcsizik meg neha olyan mint a megjonerzes cicim az mar elkezdett fajni tegnap is ma folytatja:-) de ezek kozul semmi nem uj sajnos :-( ez van.szomoru vagyok Pixike miatt nem akarom elvesziteni uhy szeretem :'(:'(:'( Mindenkit puszilok!!
2012. nov. 11. 18:58
 2334/9202 anonim ***** válasza:
85%

Pixi annyira rossz lesz nélküled.

Nekem 2 napja mult el a mensim.

A párom szerint lazuljunk el...es majd januárban kezdjük előről..Hátha most sikerül majd.

Meli ne add fel még ezt az inszemet....hátha sikerül...

2012. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2335/9202 A kérdező kommentje:
Ja Irszi ugy kell pontozni hogy hasznos e a valasz?mert akkor most egy par legutobbidat "hasznossa tettem" :-D Ja es olyan jo h.irtad h.az Ordog Nori babas!Nem tudtam!eszre se vettem volna tegnap az Xfaktorba:-) szeretem azt a musort nagyon,mindig nezem :-)orulok h.terhes a Nori :-) en azt hittem meg nem is akar babat :-)tok jo neki!De vajon hogy csinalta hogy babas lett ha nem is csatlakozott meg hozzank ????:-D:-D:-D na jo lombikkal :-) de akkor is :-| :-D:-D:-Dlmilyen regota probalkozhattak szegenykek biztos :-( bar mindig lattam a szemeben valami megmagyarazhatatlan csalodottsagot mostanaban meg regebben is tobb honapja...es meg az elozo Xfaktorban is sztem...haz ez volt az...nem jott a baba. ..de mostmar ott van :-)
2012. nov. 11. 19:58
 2336/9202 anonim ***** válasza:
89%
Irszi...valaki engem is folyton lepontoz,és nem tudom miért...
2012. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2337/9202 anonim ***** válasza:
80%

Igen, ha hasznos, akkor a zöld kezecskére nyomsz, és felpontoz. Én már ugrottam is egyet ; mintha 84 lettem volna csak, most meg 85:) Köszi!:)

Klau, akkor én meg neked nyomok párat, bár akkor már mindenkinek, hisz nekem hasznos amit írtok:)

Pixike, igan, én is ugyanezt érzem amit Kriszti is írt!

nekem te vagy a kabalamalacom -már ha nem haragszol meg érte, de biztosan csak rötyögsz:)

És én is büszkélkedni szeretnék neked! Olyan fontosak vagytok nekem lányok!!!!!!!

Egyébként miattatok most nem fogok tudni elaludni.... már tök izgulok, holott baromság, hisz tudom hogy nincs semmi... de hát a tesztelés az mégis tesztelés:) Irszi

2012. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2338/9202 anonim ***** válasza:
Nah Irszi mizu????
2012. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2339/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Irszi olyan izgalmas!!!:-)...csak azt nem kerdeztem h.reggel mikor tesztelsz...mert ha kesobb akkor meg van remeny h.azonnal megird :-)pozi legyen pozi legyen :-D Nekem amugy ebben a ciklusban nagyon melegem van...eddig 2 takaroval aludtam a futott panelba...most meg...meztelen!egy vekonyka takaroval es ki vagyok takarozva ejjel megrt nagyon melegem van.Ma vagyok a 7.dpon...eddig cicifajas,hasgorcs,megjonezres es hasszurka is volt...ahogy minden ciklusban...majd meglatjuk..:-)
2012. nov. 12. 07:22
 2340/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi belénk rakta a frászt:D

Jo lenne ha jelentkezne mi is van,de jo lenne ha pozi lenne és most azért nem ir,mert örömködnek a férjével:D

Drukkolok nagyon:)

Pixike!

Sajnálom,mi van veletek...De mire jön a baba,az még 9 hónap,addigra ujra nyár lesz és hátha rendeződnek a dolgok....

tudod mi se vagyunk fényes helyzetbe,de a mai világba ki van????

Na meg ha nehezen jön a baba,attól még dokihoz el tudsz járni,hogy segitsen!!!

Megint Irszi véleményét osztom:))

Lassan már nem is kell irnom,mert Irszi leirja a gondolataimat:)))

Velem semmi nincs csajok,babóca mocorog sokat:))

A szemem még mindig ugyanaz,várjuk a 20.-át,aztán a 23.-át:))

De közte megyek uh.-ra is az én dokimhoz,ugyhogy a jövö hetem be van táblázva:S

Ma van a házassági évfordulónk is,ugyhogy agyalnom kell valamit apának:)))

Na majd kiderül:)

Lányok drukkolok,ebbe a hpnapban valakinek pozit kell tesztelnie!!!!

Hajrá csajok:))))

Szilvi

2012. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!