Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2341/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi teszteltél? Írjál már!!!!


Lányok, sajnos elúszott ez a hónap is az inszemmel. Ugyanis még mindig lent van a hőm 36.6-on.

Hiába küzdött a tüszőm, sajnos ezek szerint még ma reggelre sem tudott megrepedni. És bizony már tényleg esélytelen péntek óta. Már nem élnek a srácok odabent :(


Nagyon sírós vagyok, lelkileg padlóra vágott ez a csalódás, hogy képtelen a doki belőni a repedést és nem ad repi szurit.


DE tegnap este apával megbeszéltük, hogy az utolsó inszemre csak úgy megyünk, ha már az első konzultációnál a kezembe nyomja a doki a repesztő szuri receptjét, hogy bármikor beadhassam. Ha nem ad, hát nem lesz több inszem.

Ennek így totál nincs értelme, csak a pénzünk kell neki, semmi más.

Meli

2012. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2342/9202 anonim ***** válasza:
86%

Engem is napról-napra lepontoznak. Szerintem nem emberkék, hanem a gép rendszere úgy van beállítva.

Nézzétek meg, Szilvus is 100%-ról indult. Én is voltam már 88%-on és most csak 84%-on vagyok.


Nem baj, nem az a lényeg, hanem hogy együtt maradjon a csapat.

Pixike, TE se hagyj itt minket!!!!

Meli

2012. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2343/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok.

Csajok a wc papiron volt 2 barna folt...most mult el a mensim 3 napja.

A hasam szurkál....ez most mi???? Szerintetek?

2012. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2344/9202 anonim ***** válasza:
57%
Hómező:( Irszi
2012. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2345/9202 anonim ***** válasza:
32%

Szóval a lényeg, hogy nekem volt igazam:9 De úgy begerjesztettetek, hogy bejelentkeztem 10.-re a dokimhoz, remélvén hogy 05.-én kapunk végleges andrológiai véleményt, és meg is mondja a doki hogy mire elég a sperma! És akkor 10.-én már tudjuk kezdeni szervezni a jövőt:) Szorítsatok, hogy januárban már történjen valami érdemben!!!!!!!!! Olyan nehéz kivárni... Ba....us, februárban kezdtem el járni ehez a dokihoz!:((((((((((( Másnál pár hónap alatt eredményt produkál, de fél év, nyolc hónap alatt mindenképp....:( Oké, most nem miattam kínlódunk, és ott volt a műtét is:( De iszonyú kivárni!!!!!!!!

Azért édik vagytok hogy így izgultatok értem:9 TAlán ebben a hónapban...

Meli, úgy sajnálom hogy ígérzel:( Igen, próbálj meg szerezni egy Pregnilt, az a legolcsóbb repesztő -én úgy tudom.

Kriszti, már a 7. dpo?????? De durva! Hű, nagyon izgi!!!!! Nem kérdezem hogy mit érzel... Nézd, ezt neked másoltam be: olvasd végig, és kérem a választ, hogy adott-e reményt:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Pixi Drága, hogy vagy? Mi újság? Olyan igaza van a lányoknak, de hát ezt írtam én is... Sztk orvoshoz is lehet járni, mint Kriszti, és mire megszületne, nyár lenne... nem akkora kiadás ám egy gyerek, én épp ezért vásárolgatok már évek óta:) Szépen, lassan, de mindenünk összejön mire itt lesz:)

Már megvan a babakocsint -alkalmi vétel volt, és ilyenre (erre a modelre) vágytam, van egy rakat rucink, kiságyforgónk, 2 játszószőnyeg, kádhőmérő, szopipárna, stb...

Egyben mi sem tudtuk volna megvenni, és én úgy gondolom, legalább ennyivel is több lesz neki, hisz enni nem kérnek ezek a dolgok:)

Nézz utánna a neten a mosható pelenkázásnak! Összesen 21-25 db pelussal kihúzod egy hónapos korától a szobatisztaságig! Nekünk már van 13 db mosható pelusunk, mert egyben azért ezt is drága megvenni... Mert a pelus a drága a babáknak, a többi dolgot olcsón is meg lehet venni, és úgy is kap az ember egy csomó mindent:)

Nem találok a kedvenc linkem, de első körben ez is megteszi: [link]

Szilvike, neked is ajánlom! Nem kis megtakarítás, és a bolygónkat is kímélnétek:9 És gyönyörűek.... Nem olyanok mint régen, de mondom, ha valakit érdekel, írok bővebben! A barátnőm a 2. gyerkőcénél csinálja:)

Klau, érleld a tüszőket. Ki tudja mi lehetett az a cseppecske, ne törődj vele!

Szilvi:) Olyan édeseket írsz! Tudod, ez már a BÖTYE-k bölcsessége, ami belőlünk jön:)

Kini, sokat gondolok rátok!:)

Irszi

Várj, másolok neked egy linket, de ha érdekel, van millió!

2012. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2346/9202 anonim ***** válasza:
82%

Hát lányok, megnézték UH-on a tüszőimet, mert iszonyatosan fájt ma már a hasam. Még nem repedtek meg :( Közel 4cm-esre nőtt megint :(


Oda az inszem :(

Meli

2012. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2347/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Irszi :-( pedig sanszos volt...nem baj majd most :-) remenyt ad igen amit belinkeltel...csak hat nem tom..remelem osszejon igy a vegere.Most ugye ugy megrepedtem hogy vereztem is.A cicikem meg soha nem volt ennyire erzekeny.olyan mintha nyilt seb lenne a mellbimbom elegge erzekeny!Hasszurka hasfajas van es mindjartmegjon erzes tovabbra is.Tegnap tusszentettem itthon egy jonagyot es utana kb 5 hosszu masodpercig erosen fajt az alhasam tole.Aztan elmult :-) Ma van a 7.dpo ja.olyan gyorsan megy az ido tenyleg :-) csak a vege szokott ugy haladni minta evekig tartana :-) Szivus varjuk az eredmenyt 20-an,minden jo lesz :-) 23-an meg szoritunk!ott is minden jo lesz es szep lesz a szemed :-) Orulok higy mocorog a Kisbabank igazi vasgyuro:-) ha lany ha fiu imadom:-) Klau tenyleg ne foglalkozz a pottyel mensi utani kis ize biztos!normalis.novesz a tuszoket!Meli ki vagyok akadva ezen a te dokidon.meghogy a penzetek kell neki!nanahogy!minel tobb inszem van ő annal boldogabb!latod nem repedt meg a tuszod!mas doki ad repesztot.de hat te ehez a dokihoz ragaszkodsz.vigyazz a lombikkal is majd ha vele akarod tovabbra is...melyen nyul majd a zsebedbe.en is ezt csinalnam ja doki lennek mar bocsi de akit lehet lehuznak mert ok is penzbol elnek.ha hagyod magad akkor hiaba sirsz.ez van es lesz.Pixikem hol vagy :'(:'(:'( Kini???meg mindig ilyen nagyon rosszul vagy h.nem tudsz irni nekunk?
2012. nov. 12. 18:53
 2348/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!!Mi a helyzet?;-) ez olyan Jobaratok-os Joey-s volt :-)Irszi milyen jo otlet ez a moshato pelenka!!Tenyleg tuti sztem en is igy fogok majd sporolni!Mar gondoltam ra regtol csak meg nem neztem utana hogy hol lehet rendelni.Olyan jo hogy belinkelted!Megjegyeztem!:-)Nekem is moshato pellusom volt kiskoromban es ime ember lett belolem :-) tok jo dolog!Amin lehet,sporoljunk en mindig ezt mondom.Ma mar a 8.dpon vagyok.Cici meg mindig erzekeny...nem nagyon valtozott semmi ma reggelre.Lehet hogy holnaputan ellovok egy tesztet...:-)Puszikak!!
2012. nov. 13. 07:12
 2349/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Irszi,sajnálom de legalább megbizonyosodtál róla.

A környezetemben is volt nemrég egy csaj aki totál menstruált majd kiderült terhes.


Meli jó nagy köcsög ez az orvos mindenesetre :( Ez magán doki?


Én nem jártam magán dokihoz.Nem lett volna rá pénzem.De szerintem nem is fogok :( bár normális orvos itt is ritka sajnos.



Pixi tényleg ne menj el kérlek!A baba váálllalásra nincs olyan hogy jó időpont.Ha mindig a megfelelő időpontra várnánk szerintem nekem sem lenne két gyerekem.Igyekszünk minden tőlünk telhetőt megadni nekik.De spórolósan kell élnünk.Viszont őket a világ minden kincséért sem adnám oda!És akkor lesz teljes az életem ha meglesz a 3.-kincsem :)


Én a 7.-ik vagy a 8.-ik dpon vagyok.

2012. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2350/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Húha most nézem hogy Krisztával szépen együtt haladunk :)
2012. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!