Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2301/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!3.dpo reggel van megyek a doktorbacsihoz :-)Irok majd!Irjatok!!!!<3<3<3Puszikak!!!
2012. nov. 8. 06:17
 2302/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Nincsen velem semmi,ma megyünk Bicskére a szemem miatt,meglátjuk ott mit okoskodnak ki:S

Már szinváltós a szemem alatt:)

Mint akinek bevertek,tegnap már a boltba se mertem lemenni,nehogy mást gondoljanak az emberek:)

Mondtam a férjemnek,hogy m ha esik az eső akkor is napszemüvegben megyek a dokihoz:D

Remélem okos lesz a főorvosnő és mond valamit.

Kriszta,várom mi volt a dokinál:)

Tudtam hogy nincs méhszájsebed:)

De mondta hogy voltak e normális tüszőid???

Vagy azt már nem látta?

Szilvi

2012. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2303/9202 A kérdező kommentje:
Nem mondta amugy...pedig kerdeztem h.volt-e de azt momdta hogy biztos.Gondolom nem latta vagy nem tom!Mindjart behivnak!Szegenykem ugy sajnallak a szemed miatt :-( olyan sz*r lehet!:-( Jobbulast Neked!!Irok majd hogy mi volt!Puszikak!!
2012. nov. 8. 08:11
 2304/9202 A kérdező kommentje:
Na metron vaok.Nincs gyulladas!!!Hurrra!!:-) akkor megrepedt ennyire valszeg :-)na ilyen se volt meg :-)
2012. nov. 8. 08:42
 2305/9202 anonim ***** válasza:
57%
Tudtam, hogy se gyulladás, se méhszájseb :) Repedtél és babás leszel :)
2012. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2306/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Szilvus!Amen :-) Jaj Istenem. Megint olyan izgatott leszek....es remelem most nem csalodas lesz a vege.Lesz ahogy lesz.Sajnos.kicsit szkeptikus vagyok...de milyen legyek ennyi ev utan.Puszi Csajok irjatok mindenfelet!Szilvus es mi volt Bicsken?Napszemcsibe mentel :-)Mi lesz megmutenek?
2012. nov. 8. 18:50
 2307/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát persze hogy abba:D

Álcáztam magam:)

Igen,nov.23.-án Pesten a János kórházban műtenek:S

Csak túlélem,csak ne legyen már ott:S

Szilvi

2012. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2308/9202 A kérdező kommentje:
Igy van!!Nem hiszem hogy fajni fog!!es utana szep lesz a szemed :-) Addig meg vhogy kibirod mast nem tudsz tenni!Álcanő :-D
2012. nov. 8. 21:43
 2309/9202 anonim ***** válasza:

Krisztám ez már a 4. műtétem lesz,igy sajnos tudom,hogy fáj:)

De aranyos vagy hogy probálsz nyugtatni,de sjnos tudom mi vár rám:D

De kibirom,mint eddig is,csak ne nézzen már igy ki....

Előbb jobb lett volna,de felujitás van a János kórházban,ig a főorvos asszony csak addigra tudott időpontot adni:(

2012. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2310/9202 A kérdező kommentje:
Miert faj?Nem altatnak el?????Jaj neee!:-(Akkor meg jobbam szurkolok majd !!Azt hittem elaltatnak vagy jol megerzestelenitenek es nem erzel semmit.:-\
2012. nov. 9. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!