Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2311/9202 anonim ***** válasza:

Nem altatnak,csak érzéstelenitésbe csinálják:S

De persze van mikor szart se ér:S

Na de nem mesélem el hogyan csinálják konkrétan,mert gusztustalan:)

De vágják a szemhéjat kivül belül:)

Kösziiiiiiiiiii,rámfér a drukk,de előbb 20.-a lesz ahol kell a drukk:)

Bár letelt a 2 hét,már két és fél hét is,remélem ha eddig nem hivtak,már nem fognak a genetikáról:)

2012. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2312/9202 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok Kislányok!


MA LESZ 4-KOR AZ INSZEMEM.

voltam reggel UH-on. Jól megnövesztettem szerda óta a tüszőimet. A két nagy 25mm és 20mm-es. Csak van egy óriási baj!!!!

Vasárnap fog csak repedni. Addigra a nagyobbik már alkalmatlan lesz a megtermékenyítésre, a 20mm-es meg még jó lesz, csak sajnos a spermák nem fognak élni addigra.


Nagyon padlón vagyok lelkileg, állandóan elsírom magam. Nem lesz több inszem, ezt már tegnap eldöntöttem. Feladom. Mondtam a páromnak is este nagy sírás közepette.


Ma reggel a dokinak is mondtam, hogy nincs több inszem.


Ma a rendelőben beszéltem 6 lombikos lánnyal, ma van a petesejt leszívásuk. Nagyon igyekeztek rábeszélni a lombikra, és mivel és MINDEN ÁRON BABÁT AKAROK ÉS ADDIG NEM ÁLLOK MEG, AMÍG A KEZEMBEN NEM TARTHATOM A KICSIKÉMET, ezért eldöntöttem ma reggel magamban, hogy ha belehalok is, de márciusban lombik lesz!!!!!!


Ezt még csak én tudom és Ti, a párom még nem tudja, majd jövőre előállok vele.


Drukkoljatok, hogy hamar pukkanjanak szét a tüszőim és hogy a párocskám spermái ma életben maradjanak a centrifugálás után. Legyen legalább 5 millió sperma!


Puszi mindenkinek!

Meli

2012. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2313/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli en naon szoritok neked! Annyit áldoznál a babáért,h.megérdemled h.sikerüljön.Sikerülnie kell!!!!!
2012. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2314/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Végre géphez jutottam...:)

Melikém, nagyon szorítok neked! És negyon örülök hogy így döntöttél:) HA menni kell tovább az úton, hát menni kell:)

Reméljük, levette a válladról a terhet a lombikba való beletörődés, és így most jól sikerülni fog! A kis fickók ügyesek, és akár repedhetnél egy nappal korábban... hátha! Egyél sok csípőset, ülj forró vízbe... Én annó mindent megtettem az alhasi vérbőség elérése érdekében, amikor azt hittem nem fogok repedni. Ki tudja miért, de sikerült:) Drukkolok nagyon!

Kriszti! De jó hogy nincs semmi baj! Babásodj már, ha ilyen szuper minden!!!!:/:D

Pixike! Hm... nem is mondok semmit. NAgyon csúnya dolgok jutnak az eszembe.... Szegény mi...

Klau, na mi újság? Vérzés? Remélem nincs, csak görcsök! De jó lenne!!!!!!!

Szilvi... szegénykém... nagyon rossz, ügye?:( Viszont már csak másfél hét:) Minden rendben, csak annyi újság lesz, hogy kiderül a kis kópéról hogy fiúcska, vagy lányocska:)

Vica, veled? Szorítunk nagyon! Remélem nem lesz szükség a küldeményre!!!!!:)

Kini, nagyon remélem hogy nem kötöttél ki megint a kórházban! Puszi a picikédnek! Hány hetes kismama is vagy?

Nekem elmúlt a mensim, és már most szúrkál -de nem úgy! - a hasam... egyre jobban meg... zavarodok:)

Puszi! Irszi

2012. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2315/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj, Meli! Nem is kérdezte: mennyi spermát kaptál vissza???? Bármi van is, csodák is léteznek, nem letörni!:) Puszi! Irszi
2012. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2316/9202 anonim ***** válasza:
57%
sziasztok! Hat sajna vérzésem is volt,igaz nem annyi mint szokott lenni.Ma is nagy görcseim voltak,5.napon vagyok,de már nem vérzek. Én ugy veszem h.megjött még ha nem is volt annyi,mint szokott.De uj honap új lehetőség!!!
2012. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2317/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Vagyok lányok.Néha olvasgatok.Akinek kell drukkolok.Nem nagyon tudok mit írni.:(

Fáradt vagyok sokat dolgoztam a napokban.Ma fát is hordtunk.A pici lányom is segített annyira édes volt :D

Holnap utazunk.Meglátogatjuk a tesómékat.


Méregetem reggelente a hőmet ma a 16.-napocskánál tartok.

Jól belehúztunk és vasárnaptól tegnapig minden nap összebújtunk :)


Meli azért még sikerülhet!Én nagyon drukkolok!

2012. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2318/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Irszi a bizonyosság kedvéért nem csináltál egy tesztet a napokban?
2012. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2319/9202 A kérdező kommentje:
Hellobelloo:-)!Szilvus azt hittem altatnak :-( de akkor nagyon drukkolok!Nem lesz semmi gond a Picurunkkal jo lesz minden en TUDOM :-) Megtudjuk nemsokara hogy puncis vagy kuki :-Djaj de varom!!!!A mutet utan majd birsz irni nekunk?Vagy meddig ne idegeskedjuk halalra magunkat ha nem irsz utana 2-3 nap?vagy hogy tudsz majd irni?Irszikem!Ne csinaaaaaaald!!!!:-D:-Dmiert nem losz el egy tesztet igaza van Vicusnak!!Vagy rendes mensid volt??Azert fura ez a 23.napon megjott dolog...nem?Csinalsz tesztet???Vicus jo hogy itt vagy :-) majd most sikerul!!mar megrepedtel tutira?Mert ha nem tuti akkor.meg szexeljetek :-)Melikem mi volt az inszemen?Speramak szama???Jol centrifugaltak most?Ugy orulok hogy elszantad magad a lombikra vegre!Buszke vagyok rad!!De lehet nem is lesz ra szukseg :-)Szoritok nagyon hogy minden jo legyen!!!Pixikem te nemasagi fogadalmat tettel?:-DHianyzol àm!!Nalam 5.dpo.Tegnap fajdogalt a pocokam alul...elkezdodott a kinlodas....a hasfajasok...mar csak 10 nap :-) de tesztelek majd megint sztem hamarabb :-)puszikak!!!
2012. nov. 10. 07:36
 2320/9202 anonim ***** válasza:
79%
sziasztok lányok!Kriszti láttod minden rendben néha a vérezgetés előfordul de jobb félni mint megilyedni ;) Drukk a továbbiakban!!! Szilvi,drukk a szemműtéthez remélem nem lesz vészes :) legyen egészséges a babád és könnyű szülést :) Vica,neked is megy a drukk!Klau,láttod milyen könnyű itt a lányokkal :) Remélem hamar jönn a baba :) Drukk!!!! Kini,gyere ki a kórházból minnél hamarabb és élvezd végre a kismamaságot :) Irszi szerintem is csinálj tesztet :) Lányok én búcsúzom tőletek,nem azért mert fel akartam adni de sajnos muszáj :( nem tudjuk elválalni a babát,most nem :'( majd talán pár év múlva... Gondolni fogok rátok :) Puszi nektek!!! Pixi
2012. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!