Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2271/9202 A kérdező kommentje:
Pixike szia!Elfejtettem reagalni neked :-) bocs :-) na hat ez a 6.clostis honap,ja. Hat elvileg hsg-t emleget a dokim...de en jobban szeretnem a lapart mert fosok a hsg-tol :-)De meg kell nezni h.egyaltalan atjarhato vagyok-e mert ha nem akkor hiaba szedem a clostit:-\ Nem ertettem felre dehogy is!:-) ezt is meg kell beszelni..mert bar remenykedek...de tudod ha eddig nem jott ossze..hat sok remenyt nem fuzok hozza!Neked meg azt tudom mondani h.onnantol kezdve hogy nagykoru vagy 18-at betoltotted,szuveren jogod hogy akkor akarj gyereket amikor csak akarsz!!!A dokinak ebbe nem lehet beleszolasa!Ilyen nincs.Sz*rni bele hogy ő mit gondol vagy akar!Legyel hatarozott.Nyugodtan mondhatod hogy 2 eve probalkoztok!Legyen eszed!:-)Felnott vagy.Fiatal,de felnott no aki babat akar!!!!Mert te elerkezettnek erzed az idot.Epp vaamelyik nap beszeltem egy csajjal 35 eves...de azt mondta h.meg a kozeeben sincs annak h.gyereket akarna.Meg nem erzi magat felkeszultnek es erettnek.Na?!Embere valogatja!Ugyanugy ahogy a pasik...van amelyik 20 eves es olyan a gondolkodasa mintha 50 lenne es van olyan 50 eves pasi,amelyik 18 eves fejjel gondolkodik.En nem szerettem volna 21 evesen babat!DE nem vagyunk egyformak!Tisztelem az erettsegedet,a gondolkodasodat,azt h.21 evesen ilyen feelosseg teljes vagy es nem az van hogy meg elni akarsz es szorakozni...meg pasirol pasira jarnu mint a mai fiatalok!F*sza csaj vagy Pixike!es naon drukkolok neked :-) Csak legyel naggggggyon hatarozott majd a dokinal hogy lassa kivel van dolga:-) Ha hatarozott leszel nem fogja megkerdojelezni az akaratodat!!!Minden a Te viselkedeseden mulik!Drukkolok neked tovabbra is.Mikor is mesz a dokihoz?Pusz!
2012. nov. 5. 07:54
 2272/9202 A kérdező kommentje:
Ok Szilvus koszi hogy irtal!Csak holnap lesz a dokim :-\ de akkor megyek :-) de szted mitol van?
2012. nov. 5. 07:56
 2273/9202 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy csak repedtél...nem tudom igazából.

Nekem is volt méhszájsebem,de nekem a szüléstől,mindkét gyereket nagyon nehezen szültem és jo nagy babák is voltak,mármint sulyra...

De majd a doki elmondja,sztem ha méhszájsebed lenne,már mondta volna,hisz megvizsgált,de menj el holnap,ő okosabb,ő a doki:))

Sz.

2012. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2274/9202 anonim ***** válasza:
57%

pecsételek!Ezt nem hiszem el.Eszméletlen rosszul vok erre nincs baba...nah mind1.

Hiba volt beleélni magam:'(

2012. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2275/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom Klau:(

A hőd ritkán téved!!Esett 2 tizedet reggelre.....

Nekem is mindig ennyit esett:(

Ne csüggedj!!!

2012. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2276/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!Sajnálom Klau,pedig most Te voltál minden reményem :((( ez a kör most nem volt jó :( Kini,jobbulást!Pihenges sokat! Kriszti te mindig olyan jókat tuc írni :) hát tudod/tudjátok több mint egy ével ezelőtt én nem is én akartam annyira a babát hanem a párom én még várni akartam pár évet erre meg most fordítva van minden.Én nagyon akarom a babát a párom is de ő meg ugye nem akar vizsgálatra menni :(

Pixi

2012. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2277/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti,én nem hiszem hogy méhszájsebed lenne,tudod írtam neked a múltkor is hogy nekem is volt ilyen időszakom hogy szex után véreztem szinte olyan volt mint mensikor és egyszerű gyuladásom volt,ne aggódj igaz van Szilvinek menjd el dokihoz most :) ja igen,nektek szokott olyan lenni hogy az új ciklusba még mindig megvannak duzzadva a mellek?

Pixi

2012. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2278/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini! De jó hogy írtál! NAgyon hiányzol már nekünk! Úgy sajnálom, hogy nem tudsz naponta fél oldalas ódákat zengni arról, hogy mennyire nagyon élvezed a terhességed! Szegénykém... De ettől függetlenül jól vagytok? A baba is csak hányat, de minden rendben vele, igaz?

Van az az ismerősöm, akiről írtam hogy neki is be kellett feküdnie a terhességeelején vészes hányás miatt. Nem is tudom, ő is tán 6 hetes volt amikor kórházba került, aztán később megint. Majd terhességi cukra lett, a végére meg toxémiája... A kislánya köszöni jól van, egy éves múlt, most várandós a csaj a másodikkal. Vele is rosszul van, de messze nem annyira. Kórház fel sem merül. Remélem kis biztatásnak jó volt. Mármint a levél vége, mert az eleje nem túl fényes. A lényeg hogy minden oké volt, és nem ment el a kedve a babásodástól:)

Krisztike! Irány a doki! Az első maszek orvosom fél évig kezelt vérzészavarral, és ő írta nekem nyakló nélkül a Clostit. HAvonta 1* vagy 2* nézett a puncimba, és nem tűnt fel neki a tátongó sebem! A másik doki elsőre kiszúrta, 2 hónapig ecsetelte, majd olyan mély volt hogy nem reagált, így 2 hónapra rá műtöttek... Szóval azért szólj hogy félsz tőle, ügye nem az van? Az a biztos....

De lehet hogy csak a repi volt, nem baj hogy nem fáj a hasad. Ki tudja mi zajlik odabenn:)

Pixike, Kriszti tök jó dolgokat írt! Mond azt hogy 2 éve próbálkoztok, vidd a lehőmérőzött hónapjaidat, mond hogy biztos hogy nem maradt ki egy ovu sem, mert figyeled és akkor mindíg együtt vagytok. A párodnak pedig csak 1* kell kibírnia! De valószínűleg nem azzal kezdi a doki, nyugi:) ÉS tudod, férfi. Ha te mondod, nem megy el. Na de ha az orvos mondja -neked, hogy monnd meg neki...:D

Szilvike, mi volt? Megszabadultatok egymástól a fránya árpával?

Klau, ne:( De amíg pecsételsz, semmi sincs veszve! A hányinger pedig egy olyan hülye dolog, emlékezz, nekem is volt többször hányingerem mostanában, és semmi. Nagyon genya a test, a női agy ha babát akar! Bízzunk benne hogy a pecsét baba lesz, Kininek is valahogy így kezdődött:)

Vicus! Mi baj a nyákkal? Ez neked most nem dpo, hanem ciklusnap, ügye? Nekem teljesen össze -vissza nyákom van, csak tojcsis nincs. Van hogy nyúlós, csak nem az az igazni. Bánja fene:)

Nem lehet hogy most egy pozitív teszt se legyen! Klau, még van remény!

M E L I K E ! ! ! Ez tudod mit jelent, ügye???? Neked kell pozitívat tesztelned! ÉS utánna úgy is maradnod, mert a pozitív teszt gyártásba már belejöttél szegénykém... Mikor kezded az Utrót? Próbálj meg felíratni még!!!!!!!!!! Mikor lesz a buli?

Én még mindíg vérzek, semmi extra. JA, hogy mitől vannak ilyen rövid ciklusaim? Jó kérdés! Irszi

2012. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2279/9202 anonim ***** válasza:
57%
JAjj, Kriszti! Nézesd meg zt is ha már ott vagy, hogy mekkora a méhnyálkahártyád!!!! Ez nagyon fontos! Minimum 8 mm-nek lennie kell, különben nehézkes a beágyazódás! Puszi! Irszi
2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2280/9202 anonim ***** válasza:

Klau ugye nem jött meg?ugye nem? :(

Pixi

2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!