Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2251/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau ne félj a holnaptól :)nem fog megjönni és kész :) Fájnak még a cickóid?Remélem nagyon fájnak ;) :D A mensi görcsökre ne adj,az akkor is lehet ha van baba,ez azért lehet mert még a szervezett emlékszik a mensire :)

Vica,hol rendelted az ovu teszteket és mennyiért?Hány darabos?

Pixi

2012. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2252/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikém kár hogy megjött :( pedig mindig remélem hogy babás maradsz!De majd legközelebb!Elég hamar jött meg most amugy ez meg hogy lehet hogy igy lerövidült a ciklusod?Klau drukkolok!!!Még mindig van hányingered?De jó lenne...:))Szoritok nagyon!Tudom ,hogy félsz a holnaptól,én i s mindig félek :( de ugyse tudjuk elkerülni ha megjön,meg azt se ha nem jön meg :) de hát akkor is félünk.Puszikák Csajok!

Szilvus holnap gondolok rád!!Remélem minden rendben megy majd és fityiszt mutathatunk az árpának!

Puszikák Mindenkinek

2012. nov. 4. 12:47
 2253/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Pixike, szerintem jó ötlet megvárni a szülinapod! Igen, ilyenkor sajnos tényleg azt mondják a dokik is, ó, maga még olyan fiatal, várjon 1-2 évet, és ha akkor sincs baba, majd megnézzük. Pedig szerintem hülyeség valahol, na mindegy. Nem örülök hogy neked megjött, de annak igen hogy egyszerre nem várjuk majd! Bár most én leszek a te kabalamalacod szerintem, mert én a dec. 05.-ei doki utántól, sőt... ha januárban elkezdenek stimulálni -HA!-; akkortól gondolom esélyesnek a hónapokat. De Kriszti, ez nem azt jelenti hogy ezeket a hónapokat leírom! Próbálkozunk, csak nincs esély:) Úgyhogy már csak ezért is bekaphatja a... nyalókát minden okos, aki azt mondja, hogy ha nem görcsölsz rá, jön a gyerek. Hát, én most nagyon nem görcsölök:D Nincs min... Aztán mégse jön!

Mindegy... Mítosz megcáfolva:)

Klaudia, szorítok hogy ne jöjjön meg!

Krisztike, te hány éves vagy? Elfelejtettem... Mi vagyunk Szilvivel, Vicával és Melivel az BÖTYE ( Babásodó Öreg Tyúkok Egyesülete), ti meg a fiatal pipik:), csak nem emlékszem te hol vagy. A középmezőny rémlik...:P

Vica! Jó hogy írtál! HA csak néha, pár sort, de jelentkezz sűrűbben..... Nálunk is mindíg én gyújtok be egyébként! :D

Melikém, mi a stáció???? Tessék ráhangolódni hogy jön a babád! Nézz gólyás képeket, nézd azt a spermahadsereg eléri a petét videót. Tudod.

Szilvike, már holnap hétfő, remélem megszüntetik a szenvedéseid!

A héten kérünk új pocófotót tőled!!!!!!!!!!!!!

Kinikém, hogy vagy?

Nálam semmi extra, rendesen megvan. Holnap még krémezek, aztán várom a csodát:) Irszi

2012. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2254/9202 anonim ***** válasza:
57%

a cicim fáj...a hányinger picit alább hagyott:(

de allandoan savanyu dolgokat a kivanok.pl ettetek mar töltött káposztát savanyú ubival?:) én eddig nem:) de most naon azt akarom enni.a párom mindig nevet h.miket eszek:)

de jo lenne ha már szerda lenne...akkor tudnám mivan

2012. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2255/9202 A kérdező kommentje:
Izgisen hangzik Klau:-)drukkolok!!!
2012. nov. 4. 14:32
 2256/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem 29 multam :-) orulok hogy nem irod le a honapokat!Ja!Akkora baromsag ez a ne gorcsolj ra szoveg :-D:-D:-Den csak rohogok rajta :-) dehogynem!nana hogy ragorcsolunk!:-Des?:-DPuszillak:-)<3<3<3
2012. nov. 4. 14:36
 2257/9202 A kérdező kommentje:
Ja!!!Nekem nagyon lazadnak a petefeszkeim!Sztem hamarosan repedek :-) ma este mar szex es johet a baba :-Dmeg a dpok :-)
2012. nov. 4. 14:40
 2258/9202 anonim ***** válasza:

Húhú Kalu ez nagyon jó :D kovi ubi hmm,fincsí :D hát igen Irszi én is erre gondoltam amit leírtál hogy inkább 21 évesen megyek dokihoz mint alig 21 évesen,bár így is benne van a pakliba hogy elküld :( de csak nem!ha meg mégis marad az endo doki :) hú,úgy felvagyok puffadva alig bírok enni,meg ma egésznap ségálgattam és a mensim is 2 napig tartott,ma már csak barnázok.Kriszti,mindent bele ;)

Pixi

2012. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2259/9202 anonim ***** válasza:

Ja még valami!Mehetek nemsokára megint a háziorvoshoz,a párom panaszkodik hogy éjszaka olyan mintha nem kapnék levegőt,lehet asztmás leszek :( vagy lehet ki kellesz venni az ormandulámat :/ nem akarom!

Pixi

2012. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2260/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Irszi ez a BÖTYE tök jó.... :D


Én meg meggajdultam reggel 36,5 volt a hőm elkezdtem érezni a petefészkemet és lett hirtelen fehér folyásom pedig csak 11.-nap....:(

2012. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!