Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2381/9202 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok kislányok!


Irszike, összejön az a baba! Nagyon jó, hogy tegnap együtt voltatok és dupla esély is lehet a babára, sőt, már meg is fogant :)


Krisztike, pontosan Szilvusunk jutott azonnal eszembe, mikor olvastam a leírásodat a bemélyedős csíkodról. Lehet abból még babóca, annyira de annyira drukkolok Neked!!!!! És ez a hihetetlen erős cicifájás :) Baba!!!!!


Vicusom, a hőm ma reggel 37,2 volt, nagyon fáztam egész éjjel és egész nap ráz a hideg. Remélem, nem leszek beteg.

Neked is nagyon drukkolok, hiszen ez a hónap is baba-esélyes :) Mit érzel? Mesélj már kicsit Te is :)


Szilvusom, drága Szilvusom, imádom a pocakodat, ezerszer is megnézem. Mindenkinek ilyen pocakja lesz :) Küldözgetni fogjuk minden hónapban egymásnak a pocak fotókat :)


Együtt fogunk babázni :)


Addig úgysem adjuk fel!!!!!!!!!!!!!


Nekem még cicifájásom sincs. Semmi jel. Csak fázás. De az mindig volt és lesz is, mert nagyon fázós vagyok :(


Meli

2012. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2382/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Kriszta tényleg furi ez a nagy cicifájás :D


Meli csak nem leszek beteg.Ma 1 hete volt az inszem ugye?De később repedtél.De ha rá is dolgoztatok sose tudni nem e sikerült épp most! :)


Én nem tudom mi van velem.A hőm szerint 11 -dpo az ovu teszt szerint 10.-ik.A faáradtsságon álmosságon kívül minden a szokásos....csináltam jóss tesztnek reggel ovu tesztet az halvány két csíkos aztán Szilvi beleültette a bogarat a fülembe és egy terhességit is csináltam az persze tök fehér.

2012. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2383/9202 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, a jósteszt. Képzeld, volt nekem olyan, hogy totál egyforma volt reggel a jósteszten a csík, és a terhesteszt full negatív volt.

Mindig becsapott :(

Meli

2012. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2384/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
:( hát én anno Noncsi előtt pont egy ilyet produkáltam pár nap múlva meg lett egy pozi tesztem
2012. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2385/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Irszi most már majd érted is izgulhatunk :)


Mindenki méri a hőjét csajok?

2012. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2386/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Melikem megy a drukk :-) Vicus en nem merem a homet :-) nekem borzolna.az idegeimet :-) tvabbra is faj a cicim...szurkal is bele.De sajna mar ilyen szurkalas volt az elso closti ciklusban.....hjajj fel evvel ezelott.Hasgorcsik vannak tovabbra is.Vicus remeljuk pozi lesz a teszted :-) jon az mint a villamcsapas:-) endem is majd ugy fog erni sztem mintha leontenek egy hordo jeges vizzel :-) mert nem igazan szamitok ra mostanaban hogy osszejon.De bizakodom es pozitiv maradok :-) puszikak!!!
2012. nov. 16. 16:58
 2387/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Az enyémeket is borzolja de valamit muszáj volt már csinálnom....
2012. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2388/9202 A kérdező kommentje:
Hát igen.én még nem győztem meg magam,hogy az nekem jó lesz :) ha babás leszek ugysem jön meg,pozi lesz a teszt és lehet örülni magyarul sz_rok a hőmre :D Mit érzel Vicus??Nincs kedved leirni?:)
2012. nov. 16. 19:09
 2389/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
álmosság,fáradtság,mell érzékenység és hisztis vagyok :( EZ FURA:Aztán néha has szurka kb ennyi.Engem most megnyugtat hogy azt igazolta a hőmérőzés hogy volt peteérésem és meg is repedt :)
2012. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2390/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajócák!:)


Nem is tudom, kinek írjak először!:))))

Meli, összejöhetett, hiszen azért csináltátok! Volt popsi alatt párna, vagy ilyesmi?

Lányok, én megint akrobatikáztam... tök égő!:D

Most már a férjem sem küldtem ki:) Én gyertyáztam (ill. a fenekem gyertyában a falnak volt nyomva, de a vállaimnál voltak a térdeim -sokkal kényelmesebb), a nagy Ő meg mellettem tévézett. Mindkét nap:)

Bármi lehet Melikém, nagyon izgulok értetek!!!!!!!!! Nem leszel beteg, csak bafűtött magának a kiscsajszid;) Ő is fázós...

Vica! Izgi hogy írsz végre tüneteket:) Lányok, milyen fantasztikus lenne ha ebben a hónapban mind kismamák lennénk!!!!!!! ............... Miért, akár ez is összejöhetne!!!!!:)

Kriszti, tök izgi hogy olyan furaság van a teszteden!!!!!!! Te legbellül mit gondolsz? Néha érzed úgy, hogy most kismama vagy? NAgyon -nagyon szorítok neked! Olyan nagyon boldog lennék ha sikerülne!!!!!!!!

Klau, rólad sem hallani már egy ideje. Mi újság???????

Hol tartasz? Mit érzel? Ha minden igaz, előttem vagy pár nappal!

Ha én tegnap repedtem, akkor ma vaan az 1. dpo:)

Talán ez a hónap már lehet esélyes egy picit... remélem:)

Én egyfolytában a cickóimat vizslatom, mert nekem első naptól extra érzékeny volt a bimbóm, aztán a melleim is. Egyenlőre sajnos semmi. Nem is igazán ágaskodnak, pedig akkor olyanok voltk, hogy kabátot lehetett volna rájuk akasztani:)

Más semmi. A hasfájásom teljesen elmúlt.

Kriszti, mikor tesztelsz újra?

Vica! A jósteszt már egyszer engem is NAGYON becsapott! GYakorlatilag azt jelezte hogy lassan megjön, csak félreértettem... Soha többé nem jóstesztelek, én ezért vettem 10-es teszteket! De úgy legyen!:)))))

Szilvus! Olyan nagyon izgulok! NEm győzöm leírni hogy minden rendben, és itt a neme fog kiderülni! Tuti Máté:) Máté, ügye jól emlékszem? És én is nézegetem a szépséges pocódat, köldhetnél még pár képet róla!!!!! Jó éjjt!

Ki mikor tervez tesztelni kislányok? Irszi

2012. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!