Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2401/9202 anonim ***** válasza:
57%
ugyan semmi baj!:)
2012. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2402/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klaudia, nem vagy te terhes???????:) Komolyan! Én ellőnék egy tesztet!!!! Csak hogy ha mégis az vagy, tudj rá vigyázni!!!!! GYanús, nagyon gyanús!!!!:)

Krisztikém... nekem konkrétumokat írj, hogy mondjuk vasárnap reggel tesztelsz. Így nem tudom mikor izguljak!

Szilvi, olyan nagyon izgatott vagyok miattatok is! Levelet kaptok, vagy vissza kell menni?????? Tessék tippelni, hogy milyen nemű kisbabát érzel! Nem a szeretnéd-et szeretném hallani, hanem öraganyáink megérzését:) Hogy elmehetsz-e másodállásban jósnak!:)

Meli, én kb. 10, max. 15 percet bírtam ki úgy. De inkább 10-et. És igen, a röhögéstől nekem is kifolyik természetesen, és azt is éreztem, hogy a művelettől is, amíg feltornáztam magam...

Holt röhelyes volt még az én szemszögemből is, de szigorúan kibírtuk röhögés nélkül:) Mindent a cél érdekében!

Nem kívánod a szexet? Hát... a szervezeted már a babára öszpontosít!:)

Vica, hogy vagy? Jajj de jó lenne ha babás lennél!!!!!

Nekem ez a 16. ciklusnap, 3. dpo. Teljesen becsavarodtam ettől a terhesség -őrülettől lányok!

MA már érzem a hasam, és egész nap a melleimet vizslatom, de még semmi. Illetve a bal fájn oldalt néha, de ez egy régi dolog, voltam Uh-n, mammográfián, semmi bajom, így jártam. És tenni sem tudok ellene, hormonális dolog. Gondolom amikor kicsit feszül a mellem -én ezt csak nagyon ritkán érzem- akkor fáj a feszülés miatt.

De semmi ágaskodó bimbók, semmi extra érzékenység:(

Kivagyok magamtól, hiszen még nem is kéne semmit éreznem....

Szerintetek becsavarodtam? Tuti! Jó éjjt! Irszi

2012. nov. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2403/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Én is Irszi javaslatára gondoltam,Klaudia is csinálhatna egy tesztet :)

Irszi szerintem mindannyian becsavarodtunk már picit.Annyira szeretnénk a kis pocaklakót :D


Mi ma délután bulizunk :) Noémi 30.-án lesz 2 éves és ma tartjuk a családdal a szülinapját.Így tudtuk csak össze hozni hogy mindenki ráérjen :) Én sütöm a tortáját,a piskótát tegnap megsütöttem ma csak betölteni és díszíteni kell. Pogácsát akarok még sütni :)


25.-ciklus napon tartok.a 12.-ik vagy 13.-ik DPO SAJNOS ezt pontosan nem tudom mert a hőm szerint az előbbi az ovuteszt szerint az utóbbi: De lehet hogy kettő érett és repedt meg aztán majd kiderül hogy ikreket várok :D


Asszem a férjem gutaütést is kapna :D


Meli én sem kívánom most valahogy az együttléteket :(

2012. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2404/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Hát lányok ismét célegyenesbe vagytok:)

Nagyon drukkolok nektek:)))

Krisztikém,alig várom,hogy irj,mint valami hülye,kilépek az oldalról,2 perc mulva vissza,hátha irsz:))

Irszi!

4 héten keresztül,az volt a megérzésem,hogy kislány,de szinte 1000000% -os voltam benne.

De ahogy közeledik a nap ugy bizonytalanodok el:)

Egyik gyerekemnél se sikerült a megérzésemre hallgatni,mindkettőnél tévedtem:)

Egyik este ültünk az ágyba és amióta babás vagyok,mint a vizsla olyan szaglásom van,kérdezte a férjem,mit érzel megint?:)

Hát mondom olyan vérszafot érzek,benéztem a lábam közé,na mondom hál istennek nem én vagyok:D

Erre azt álmodta aznap éjjel,hogy megszültem idő előtt és közölték vele hogy kislány:D

Pár napra rá ujra azt álmodta hogy kiscsaj:D

Ez mind szép,csakhogy ő a lelke mélyén fiut szeretne:D

Ugyogy kétkedés van,de mivel anyukámmal megyek igy meg kellett igérnem neki,hogy nem anyu,hanem ő lesz az első ahogy kijövök,hogy megirom neki:D

Amugy semmi levelet nem kaptam,még akkor mikor voltam a vizvételen beirták a genetikai kiskönyvbe hogy 11.20. 11 óra...

Annyit mondott a nő,ha gond lenne a doki telefonál,mivel eddig nem hivott,merem remélni hogy minden rendben van:)

Más:

Gyertyáztam én is:D

Detto ugy zajlott mint nálatok:)

Miután végeztünk,lábam fel a falra seggem a levegőbe,Jani meg tartotta a derekam:D:D:D:

De ugy röhögtem hogy nekünk is kifolyt a cucc:D

Természetesen mindig akkor kellett köhögnöm is,az még jobban rásegitett arra hogy egy szem se maradjon bennem:)

A kollégám meséltem,hogy szex után megfogta a felesége két bokáját és emelgette:D:D:D

Na én nem vagyok olyan pici hogy ez nekünk menjen,de jot röhögtünk rajta:D

Na már csak 2 kell aludni és meg is lesz a neve:D

A szexet miota babás lettem abszolut nem kivánom:(

12 hétig nem is mertem,az letelt,utána rászántam magam....

De ha őszinte akarok lenni,ne vessetek meg,de mire elalszik a gyerek és egymáshoz tudunk bujni,inkább már az alváson jár az eszem:)

És nem megy.....persze megoldottuk,de nehezen:)

Aztán most megint szünet volt a vizvétel miatt,mert ilyenkor se lehet....

De nekem se megy:S

Egyszerűen az alvást választom,mert én még mindig hulla vagyok nap végére....reggel aludni nem tudok ha Jani kiszáll az ágyból,nem értem...

Ma nem ment melozni,tudtam is aludni 8.-ig:)

Érdekes....

Várom a fejleményeket csajok!!!!!

Jaaaa és Klau én is tesztelnék egyet a helyedben,sosem tudni...

Szilvi

2012. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2405/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok:-) Vegul nem teszteltem mert egyreszt felketeltem 6-kor pisilni es csak 2.5 ora telt el azota.Most birtam aludni fel9-ig :-D Hurrrrrrrra!!:-)Ki is pihentem magam :-)Meg ugyerzem csajok hogy nem sikerult most se...talan mert eddig sose sikerult...nem is annyira erdekel most abszolut nem kattogok rajta bevallom "ferfiasan" :-)pedig itt a finishbe mindig tukon ulok...de most vhogy nem.Amugy nagyon elvezem az uj munkahelyemet is ...most meg azt se banom ha csuszik az iden babas leszek sztori...jol erzem magam...kicsit mintha le is mondtam volna a babarol...nem tom.de nem kattogok rajta az tuti.Persze nagyon szeretnem ne ertsetek felre...de most igy erzek vmiert.En nagyon kivanom a szexet is :-):-DIrszikem jovohonapban en is gyertyazok :-)Jah ma reggel amugy megint tiszta le a puncikam...nem nagyon valtozott semmi.De sztem nincs baba.Szilvusnak is sok volt a folyasa Meli tudom,de a.clostitol mindig sok volt neki asszem.En is betudom Miss Clostinak:-)Szilvus mar csak kettot kell aludni :-)fulig ert a szam ahogy ezt olvastam olyan edes vagy es aranyos :-))Jaj nem is tudom en se mit mondjak...en inkabb kislanyra tippelek de talan azert mert tudat alatt en is azt szeretnek.Nekunk nem vszinu h.kislanyunk lesz mert a parom csaladjaban jopar agra visszamenoen CSAK fiuk szulettek...es ugye az apai krosmoszomak dontenek...tehat sanszos a fiucska ...akit ugyanugy fogok imadni persze :-)Csakhogy keptelen vagyok babat szulni a Szerelmemnek:-( pedig nem szokta mondani h.nekem ne fajjon de tudom h.egyre inkabb o is ugy erzi...hogy hiaba probalkozunk...mintha rohadt barackmagot ultetnenk es varjuk hogy fa lesz belole...:-\ Na de felre a nega gondolatokkal :-)Ez van.Nem tom mi lesz Csajok lehet hogy hetfon ellovok egy tesztet de sztem most mar megvarom inkabb hogy jojjon meg kedden.Ma van a 13.dpo.Vicu jo bulizast nektek mara es a kis rozsaszin Csillagodnak meg Boldog Szulcsinapcsit kivanok :-)Naon izgis hogy babas vagy-e Vicus drukkolok!:-)
2012. nov. 18. 09:02
 2406/9202 anonim ***** válasza:
57%

hát csajok nem is tudom. A párom is mondta h.teszteljek,de sztem felesleges...néha már jobban vok.

Ha terhes lennék,akkor nem véreztem volna,de véreztem még akkor is ha nem annyit mint szoktam

2012. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2407/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én tuti tesztelnék Klau, a barátnőm huga mindkét gyerkőcénél mensizett az első 3!!!!! hónapban!!!!! Annyi volt a külömbség, hogy kevésbé vérzett.

Szivus, nagyon izgulok!!!!!! Azóta, ahogy közeledik az idő, már én is azt gondolom hogy nem fiúcska, hanem kislányka inkább!!!! Kérünk gyorsan pocifotót oldalról még egyszer, és szemből, és hátulról! És akkor jól megjósoljuk a pocód alakjából!:)

Hogy állsz a kilókkal? Én kicsit aggódom hogy mi lesz, mert IMÁDOK enni:) Mindent.....:D

Kriszti, most van a legnagyobb sanszod bármire is pedig! Miért nem teszteltél a hajnali pisinél, te csacsi?????:D

Tudod ki bírná ki!!!!!

Vicus, Boldogságos Szülinaposságot a kis hercegnőtöknek! Küldj mejd nekünk party képeket!:)

A kismama ne igyon, tudod;)

Mi is megyünk ma szülinapra.... nem igazán van kedvem, megmondom őszintén.

Találtam még egy jó könyvet: gombos könyvek kiddó, vagy Gombos könyvsorozat: Baba.... hűha... BAbakalendárium:)

Az Alexandrában néztam, a Libriben még nincs! BAbagondozás hétről hétre az alcíme:) Én megveszem, nem minntha nem tudnám a dolgokat, de jó az ha itthon lesz:)

Melikém, kapaszkodik már a picikéd, drágám? Tuti beágyazódott a kis huncutka!:)

Kriszti! Tedd ki légyszi a kérdést, úgyértem emeld ki, hátha csatlakozik még valaki, kezdünk lemorzsolódni:(

Egyébként nem is tudom ki írta, talán Szilvi.. igen, a köhögés.. Amit röhögés követ. Jó vicces, és egyben nagyon bosszantó is!:DD Ömlik a cucc, mint valami vulkán, úgy érzem magam olyankor:) Főleg égnek mereszett hátsóval:)

De tuti bejön csajok, én biztos vagyok benne!

Krisztikém, olyan édes vagy hogy megínt úgy írsz rólam mint aki már terhes! Tuti te beszéled belém azt a gyereket!:D Imádlak érte, olyan jó olvasni!!!!

Puszi mindenkinek! Irszi

2012. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2408/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Klaudia a barátnőm az első két hónapban vérzett rendesen ömlött neki...2 hónapja megszületett a pici fia :)


Ha jól emlékszem a volt anyósom az első 4 hónapban rendesen menstruált mikor a volt férjemmel terhes volt.Akkor tudta meg mikor megmozdult a baba :)


Úgyhogy tesztelj egyet :)

2012. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2409/9202 anonim ***** válasza:

hát csajok akkor holnap veszek tesztet...es majd kiderül.

Elvileg ma lenne ovum,ha a teszt nega lesz.De semmit nem érzek,amit szoktam.Nincs has görcs,szurka....Már kiváncsi vok mi lesz ebből

2012. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2410/9202 A kérdező kommentje:

Irszi nem tom kitenni mert azt irja h.az elmult 24 oraban kaptam ra valaszt ezert nem emelhetem ki.:-\ Tok jo konyveket talasz :-) sztem jovoheten en is megveszem a Pocakmeset :-) Azert nem teszteltem reggel a hajnalibol, mert nem erdekel. Ugyis tudom h.nem sikerult.Akkora a pocim mint egy dinnye fel van puffadva szoval bizti megjon nemsokara ...mensi elott duplajara no a pocim.Nem baj majd maskor sikerul.... Valamikor. Biztos. Irszikem hat persze hogy azt irom es ugy irok hogy babas vagy hiszen mar annyira szeretnem ha sikerulne neked :-) neked is meg Mindannyiunknak :-) de nekem most se sikerult az tuti.Tudjatok h.nem vagyok negativ...csak igy r

erzem es kesz.Elvileg holnap mar barnazok,kedden mensi.

2012. nov. 18. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!