Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2411/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Köszi Kriszta.:) bár ez még nem az igazi szülinap volt.:)

De nagyon jól sikerült a buli.Olyan jól érezte magát a Tündérkém!És az az öröm a kis arcán és a szemében hát elmondhatatlan érzés volt :)


Én is izgulok nagyon!Ekkora esélyünk eddig egyik hónapban sem volt...

2012. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2412/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vicus gondolom hogy örult a Kiskiralylany:-)De jok lesznek majd nalunk is a szulinapok ha lesz babom:-)Ma vagyunk a 14.dpon :-),tudom te lehet hogy a 13.-on:-)Tesztet nem csinalok csak ha nem jon meg.Nincs kedvem vele bibelodni.Meg 2-szer is felkeltem ejszaka pisilni...meg amugy is.Tobbiek???Mi a harci helyzet? Pozitiv tesztet akarunk!!!:-)Puszikak Csajok!
2012. nov. 19. 07:33
 2413/9202 A kérdező kommentje:
Ja.ma reggel meg tok szaraz vagyok mint a sivatag.puszik!
2012. nov. 19. 07:35
 2414/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Már csak 1-et kell aludni:))))))))

Elfutok a védőnőhőz és utána teszek fel képet:)

Aztán tippelhettek,holnap megmondom az eredményt,Irszinek ugyis van kedve:)

Irszikém!Két egyforma terhesség nincs,tehát ha nem fáj a cickód sebja,nem biztos hogy fájni fog,én is azt vártam állandoan,de nem fájt,na most majd leszakad,már akkorárk mint egy tejes kanna:D

Azt hittem hogy majd az elején már megduzzad,aztán sehol semmi,most meg.....

Krisztám!Lehet hogy lemondtál róla,lehet azért van most pont ott az a baba:)

Én is lemondtam róla,azért cipeltem a heverőt:D

Azt nesze neked:D

Na lánykák sietek,azt rakok fel képet még a mai nap folyamán:)))

Puszik!

Szilvi

2012. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2415/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Teszteljetek már lányok! Klau, Vicus, Kriszti!


Muszáj, hogy pozi tesztünk legyen ebben a hónapban!!!!

Vicus, múlt hónapban is gyanús voltál, kérlek lőjj el egy tesztet, tuti most összejött.


Azonnal írj, ha van eredmény!!!!


Meli

2012. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2416/9202 A kérdező kommentje:
Okes Szilvus nagyon varjuk a kepet jaj Istenem de izgis!:-)en ha lehet mar most tippelnek azt irom amit erzek: KISLANY :-D Akkor most hivatalosan tippeltem :-) Nagyon jo lesz minden Szilvus en ugy orulok nektek!!!!es hogy megosztod velunk...mindent annyira aranyos vagy!!!olyan erot adsz nekunk sztem el se tudod kepzelni :-) kuldod nekunk a babaenergiakat :-)Ja egyebkent,igen ugy erzem lemondtam rola amennyirre eddig ilyenkor tukon ultem most annyira nem banok semmit.Majd kiderul...de sztem nem jott ez ossze most se.Szeretnem persze ugyanugy csak sztem mar igy 6.honapja kicsit kimerultem,belecsomorlottem a dolgokba...ugyis mindegy alapon.Jaj de Szilvus nagyon varom a kepet es majd fogunk sirni sztem mindannyian amikor lathatjuk a Kismanot :-)Tiszta lazba vagyok !!!:-)Puszi es csak lassan rohanj a vedonohoz vigyazz magatokra :-)
2012. nov. 19. 08:07
 2417/9202 A kérdező kommentje:
Szia Melus!Te hogy erzed magad mi ujsag?Van fejlemeny?Puszillak!:-)
2012. nov. 19. 08:09
 2418/9202 Vica-77 ***** válasza:

Na jól van,egye fene :) Teszteltem reggel. És két csík van rajta.kb 15-20 perc után néztem meg.Halvány de jól látható.Viszont nem sikerül róla egy normális képet csinálnom :(


De ne írjatok semmit olyat még ne gratuláljatok! Tisztára remegtem még most sem hiszem el teljesen

2012. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2419/9202 anonim ***** válasza:

De jó!! Vicus!!!!!!!!! Úr Isten!!!!

Nem baj, ha szar a kép, küldd át és kész, tuti látszik rajta valami.


10-es teszt volt? Mit érzel? Kérlek mondd el, hogy mit éreztél, mik voltak a tünetek, hogy baba van?


Írj le minden fura érzést, kérlek!!!!!!!!


Meli


Hányadik dpo-n vagy? De jó Neked :)

2012. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2420/9202 Vica-77 ***** válasza:
Meli 13-ik vagy 14.-ik dpo 10-es teszt.kb egy hete állandóan álmos és fáradt vagyok,hisztis is.mellem feszülget néha szurkál,méhem is szurkál,néha van olyan mindjárt megjön érzésem és sokat járok pisilni. kb ennyi
2012. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!