Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2451/9202 Vica-77 ***** válasza:
87%

Sziasztok Lányok!


Köszönöm szépen mind nagyon aranyosak vagytok!

Még most is olyan hihetetlennek tűnik ám! :)

Reggel teszteltem ha tudok képezek....de most pár napig nem fogok mert még össz 2 db tesztem van :) venni meg már nem akarok.

Meli kérdezted a tüneteket,este jutott eszembe hogy ami még nagyon fura volt az elmúlt napokban hogy esténként kb 10-11 között párszor kimentem enni mert éhes voltam.És nem szoktam ilyen későn enni. Meg az orrom volt eldugulva néha olyan érzésem volt hogy mindjárt vérezni kezd...


Ma meg nagyon fáj a nyakam.Múlt csütörtökön kezdte azt hittem elfeküdtem de akkor már elmúlt volna.


Kicsit félek ám,hogy milyen lesz majd a két picivel.De hát majd lesz valami.Olyan még sose volt hogy ne lett volna!


És tovább küldtem a gólyát,mondtam neki hogy siessen mert máshol is nagy szükség van rá!Látjátok nekem is sikerült.Nektek is fog!Lesz mindenkinek rugdosó lábacskája! :)

Pixi örülök Neked! Itt maradsz velünk?


Kinivel én még nem is nagyon beszélgettem.Remélem már jobban van,és nem kórházban hanem otthon!

2012. nov. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2452/9202 Vica-77 ***** válasza:
87%
és én milyen haszontalan vagyok :( csak 41 %-os
2012. nov. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2453/9202 Vica-77 ***** válasza:
87%
Kriszta Te nem teszteltél?
2012. nov. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2454/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Naaaaa itt vagyok teljesen:-) Vicus annyira de annyira orulok Nektek mert mar mininmum ketten vagytok :-)nagyon feldobott!!Ez tenyleg egy varazslatos kerdes lett Csajok!Aki ide ir elobb -utobb babas lesz!!Ekkor latszik hogy szeretettel irtam ki es masokkal is meg akarom osztani a szeretetet es ti csatlakoztatok es lam lam lassan mindenkinek sikerul!!Nincs olyan hogy nem,mert ez egy varazs kerdes!!!Jaj de boldog vagyok!!es a szeretet mukodik es az akarat!!!meg az osszetartas!!!Pixikem olyan jo lenne ha irnal vmit magadrol...nagyon hianyzol!!Kini is hianyzik na de o most nagyon szenvedhet:-\ egyik ismerosom volt igy szeheny foyton korhazban volt a veszes hanyassal es reflux-al.Nagyon rossz az.Kinikem kitartast neked tolunk!!!Meli tuti hogy te is babas vagy!nagyon izgis.Te is babas vagy Irszi!:-)Klaulam nem csinalsz tesztet??!Nalam ma van a 15.dpo.Ma fog megjonni ugyh.bekeszitettem a tampontomeget a tatyoba.ja Vicus nagyon szep volt a torta :-) Hello Kitty-s megzabalni valo :-)Vicus majd ird le mindig amit erzel,jo?Kivancsiak vagyunk a tovabbi tunetekre is!:-)De remelem hanyni nem fogsz!Hanem elvezetes babavaras lett!Na es mit mondott a Parod?Ki tudja a csaladbol?Irj :-) Nekem az lesz az egyik legfontosabb hogy.kinek hogy mondom meg...mit mondok...:-D de varom en is :-)remelem majd egyszer megsegitenek az egiek engem is :-)Irszikem te is meg Meli is irjatok amit ereztek :-)Mindent le kell irni,tudod Irszi!!!konyvecske lesz belole a gyermekeinknek!!!:-)Puszi Csajok!A Parom meg mindig nagyon lazas lejjebb ment neki egy kicsit...de nagyon szarul van es az arca is fel van dagadva az egyik oldalon...bedurrant az inye es meg az nagyon nagyon faj neki amellett hogy tiszta laz!Szegenykem ma nem is tud bemenni dolgozni ilyen lazasan.Remelem nem tart majd sokaig es jobban lesz mert most nagyon szarul van :-( Puszi lanyok delutan dolgom lesz. Utana rohanok haza apolgatni a Dragamat es majd irok!Puszikak!!!
2012. nov. 20. 07:21
 2455/9202 anonim ***** válasza:
57%

Már barnázol Kriszta?:???

Vagy honnan gondolod hogy megjön?

Remélem nem fog,csak a mindjárt megjön érzés van és azért gondolod:)

Sebaj a tampon csak jo jel,mielött babás lettem bevásároltam tamponbol,azóta is itt áll:)

Hát csajok indulnom kell,ahogy hazaértem megirom mi az eredmény:)))

Klau!

Tesztelj egyet,tök mindegy mi az eredmény,de legalább nem leszel kétségek között:)

Pont tegnap olvastam egy csajt,ő is elhuzta,mert nem gondolta volna és mikor megtudta már 13 hetes kismama volt:)))

Drukkoljatok:)

Szilvi

2012. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2456/9202 A kérdező kommentje:
Vicus nem teszteltem.De ugyis megjon ma.Szilvus nagyon drukkolunk neked !!!!Jaj de boldogsagos :-)Nem barnazok...de ma van a 15.nap.Nem mindig barnaztam elotte.Nincsen mindjart megjon erzesem,de gondolom majd csak ugy megjon.De most nem gorcsol a hasam.Még.Majd biztos delutan kezdi.Gyere a hirekkel Szilvus:-) Drukkolok!!!!!
2012. nov. 20. 07:51
 2457/9202 A kérdező kommentje:
Ja Vicus jopar valaszodat most "meglajkoltam" :-) hatha felpontoz :-)
2012. nov. 20. 07:53
 2458/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok csajok, kismamák és hamarosan kismamák :)


Képzeljétek, éjjel negyed 3-kor felhívott remegő hangocskán a Skóciában élő barátnőm, hogy elment a magzatvize és mit csináljon. Kb. 2 órán át dumáltunk, végül bement a kórházba, de sajnos mivel nem volt fájása az nst szerint és nem tágult még, hazaküldték. Most izgalommal várjuk, mikor szül.


Lehet, hogy úgy jár, mint én a fiammal, ugyanígy elment a vizem, de 3 nap múlva szültem csak meg, száraz szülés volt :(


Kriszike, nem fog megjönni, hiszen babás vagy!!!! Klau, ne idegelj minket, tessék már tesztelni.

És Irszike, Te is babás vagy! És látjátok, Vica is az lett!


Vica, könyörgöm, küldd el a teszt képét, óriási erőt ad, hogy nézegethetem a pozi tesztedet!


Szilvusunk nemsokára hírekkel jön :) Kisfiú :) tuti :)


Pixike, mizu?????????


Meli

2012. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2459/9202 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy olyan érzésem van, hogy meg fog jönni. Szurkál a hasam, iszonyat fáj a cicim. És már korán reggel éhes vagyok, de nem hiszem, hogy azért meg lenne ott valaki :(
2012. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2460/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica küldd már át a tesztet, mert megöl a kíváncsiság :)

Meli

2012. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!