Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2471/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Hát két lány után jó lenne egy kisfiú! De ha lány lesz is nagyon fogok örülni! Ép és egészséges legyen! :)
2012. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2472/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szuper Szilvikém, nagyon -nagyon örülök neki! Mi is lesz a neve????? Elfelejtettem.......:)

De jó neked, olyan gyönyörű kislány ruhák vannak! És játékok is! Én úgy de úgy elbabáznék egy kislánnyal!!!!! Most bevallom, én is kislányt szeretnék, csak nagyon igyekszem mindíg fiúra is vágyni, hogy ne legyen az, hogy "szegény, lányt akart, aztán fiú jutott neki..."

Sok a sötét ember sajna...

Jajj, annyira nagyon örülök!!!!!! Megvan az első kislányunk:)))))))

Ez olyan szupi!

Vicus, én is addig meresztgettem a szemem, amíg láttam a csíkjaidat! Igaz, majd' bele gúvattak, de megvannak a csíkok!:)))))

Klaudia, tessék már tesztelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te is 13 hetesen akarod megtudni hogy kismama vagy?:)

krisztikém, nincs pecsét ügye? De hát hogy lenne, hisz ott van az a baba! Terhes vagy Kriszti, az tuti!!!!!

Melikém... semmi sincs veszve! Még bármi lehet! Használod az Utrogesztant? Mikor kezdted? Milyen adagban? Ügye használod?!? Vigyázz a kisbabádra a pocidban Melikém!:)

Pixiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!:) De örültem neked!!!!!!!! Gyere vissza hozzánk! Úgy hiányzol!!!!!!!!!!!!!

Kinikénk, Te is hiányzol! Írj már lassan hogy mi újság veletek, mert nagyon izgulunk értetek!!!!!! Te is hiányzol ám!

Jajj Vicus, minden nap írj le minden tüneted! És most jól gondolj vissza, hogy mi volt először furcsa, és hányadik dpo körül? VAgy ugyanúgy "áltünetnek" hitted a dolgokat mint mindíg? Az lenne a leg biztatóbb:) ÉS igen, Noncsi is gyönyörű, és a torta is az volt! Biztosan fincsi is volt nagyon!!!!!!

Nálam: ma már 2* úúúúúúúúúgy beleszúrt a hasamba lányok!!!!!!!!!! Úgy örültem, de annak ellenére biztos vagyok benne hogy csak a szokásos, és beképzelem:)

A cicijeimen semmi furcsa, bár Tegnap fürdésnél vettem észre, hogy mintha olyan nagyon kötöttek lennének, és picit -de alig, és csak amíg nekiálltam tapizni őket hogy most mi ez a furaság- kellemetlen is volt. De azt hiszem, ennek semi jelentősége:(

Ma viszont nem volt hasgörcs. Jó éjjt csajócák!

Kriszti, nagyon drukkolok hogy ne jöjjön meg!!!!!!!! Irszi

2012. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2473/9202 A kérdező kommentje:
TUDTAM!!!!!!MEGMONDTAM HOGY KISLANY!!!!:-D:-D:-DJaj Szilvuuuus<3<3<3olyan boldog vagyok hogy minden rendben es edes kislanyod lesz!!!Gratulalok hozza!!!:-)))))Irszikem imadlak hogy igy drukkolsz meg mindenkit...de mar vmi tejeskaveszeru folyik sajnos.Mondtam hogy nincs baba :-\ .Csajok ki kellett hivnom a mentot mert a Parom nagyon remegett hanyt 100 fokos laza volt es panikrohama emelle mert azt hitte szegenykem hogy meghal :-( hanyt is nagyon nem tudom mi van vele...nem is szokott beteg lenni...szellemileg is tokeletes.es erzelmileg sincs semmi baja:-( sztem tulhajtotta most magat es a szervezete alljt parancsolt.Be akartak vinni a korhazba,de nem akarta...ugyhogy mindenfelet csinaltak vele vercukor ekg meg minden.Kapott egy frontin nyugtatot es most alszik...kimerultem.nagyon megilyedtem..utana mikor elment a mento lattam is hogy van a tejeskave szinu cucc sztem az idegtol meg is.indult egybol a mensim.De Szilvus most nagyon felviditottal ezzel a nagyszeru hirrel!Vicus te is!:-)))a teszted tok pozitiv...milyen szep!!varom mar hogy nekem is ilyen legyen:-)Melikem es Irszikem nagyon drukkolok nektek!!!Babasodnotok kell!!:-)Csutortokon megyek nogyogyaszhoz...gondolom jon a hsg vizsg. Marhara varom :-\ De.ez van.Amugy napkozben egyszer meg delelott gorcsolt a hasam azt hittem most rogton megjon...de nem jott csak igy a stressz utan.Bedugtam egy tampont most nem tom mi a helyzet...de ha ma ne is lesz teljesen piros holnapra mar meg fog jonni :-| Nem baj majd legkozelebb sikerul :-)lehet hogy atfujnak es mar jo is lesz!:-)Pixi remelem olvasod hogy Szilvusunknak kislanya lesz!!Csak akarom hogy tudd.Mert te is a kepzeletbeli keresztanyukaja vagy ahogy mi itt mindannyian,mert annyira imadjuk :-) remelem olvasod...Nem jossz vissza Pixi???:'( Nah pihizek kicsit mert most naon kimerultem...reszkedtem en is mint a nyarfalavel meg bogtem en is azt hittem h.a Viktor nem.eli tul :-( de mar jobban van es ez a lenyeg.:-)
2012. nov. 20. 18:41
 2474/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tudtam h.kislány lesz,annyira örülök.Amikor elolvastam h.kislány olhat visitottam örömömben,az ember csak lesett h.mibajom.

Csajok nekem nem megy a teszt,tudom h.negativ lenne.Nem akarok csalodni....megint.

Lassan ugyis mensi,és majd miden kiderül....

Ahh de örülnék én is egy kislánynak:)

2012. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2475/9202 A kérdező kommentje:
Most csereltem tampont...mar piros :-| Hat ennyi volt. Nalam nem hatott a Clostilbegyit Csajok :-( de majd atfujnak es sikerul akkor :-)
2012. nov. 20. 20:43
 2476/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Kriszta nagyon sajnálom a férjedet remélem már jobban van!

Mióta szeded a clostit és milyen adagban? Nem akarod elkezdeni a hőmérőzést? Nekem nagyon sokat segített.

2012. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2477/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszta!

Sajnálom a férjed:(

Napról napra jobban lesz biztos....

Téged meg átfujnak és sikerülni fog,Vicának is sikerült a kiscsaj,látod....

Fel a fejjel,addig is itt leszünk veled:)

Sz.

2012. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2478/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Jó reggelt!

A leges legelső az volt hogy a 3.-ik vagy 4.-dpon csak úgy furán éreztem magam.A 6-ik 7-iken kezdtem jobban fáradtnak álmosnak érezni magam.a 8-9-iken leesett a hőm.Majd köv nap vissza fel.Közben jött a többi is csak arra nem igazán figyeltem.Mert szurkállás,mellfeszülés stb máskor is volt.


És tök éhes vagyok :(egésznap ennék :(

2012. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2479/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Csajok!!!Ma mar egyszersem kelt fel ejszaka a Dragam ugghogy jobb,de fele a mai naptol nehogy akkor legyen rosszul mikor a munkaba vagyok.Otthagyok mindent nem arrol van szo,hanem 30 perc mig hazaerek es ilyenkor egy perc is hosszu :-\ de csak nem lesz semmi baj!!En is az atfujasban bizom Szilvus!!Anya huga mikor terhes lett sokaig nem sierult nekik ...aztan atfujtak es kovi honapban megfogant a kis Csenge :-)Csodak vannak en pedig hiszek bennuk:-)Anya leszek,mert azt mondtam!:-D Vicus 6 honapja szedem a colstit melle metformint szedek a pco-ra.Ciklus 2.napjatol szedtem altalaban 5 napig 2*1-et.Homerozesen pedig gondolkodom...meg.Remelem a clostinak kihat a hatasa meg a kovi honapra is es hatha sikerul a babo.Holnap megyek a dokimhoz,gondolom mar nem irja fel a clostit...majd meglatjuk mit mond!Faj a hasam...mensizek...hat ez van.Masodik ciklusnap.Vicus irj mindenfelet amit erzel!Szilvus te is:-)Kiscsajunk van en tudtam :-)Vicusnak meg mar most tudom hogy kisfiu lesz!:-)Irszi es Melus ti jottok az elvonalban!Kinek hanyadik dpo es mi a helyzet?!:-)Klau nemsokara nekunk is sikerul!:-)
2012. nov. 21. 07:21
 2480/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Ajjaj Kriszta akkor ne is akarj már clostit szedni.Tudod hogy a méh nyálka hártyát is vékonyítja.És persze hogy kihat a köv hónapra is.Hiszen én múlt ciklusban szedtem és most lett a baba.:)

Akkor szépen kezdd el a hőmérőzést :) Hátha nálad is úgy bejön mint nekem :)

2012. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!