Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2521/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Irszi kb a 3. dpo-tól kezdtem furán érezni magam és utána jöttek ezek sorban valamelyik nap leírtam már.Akkor utána néztem mert fejből nem emlékszem.


December 5.-én töltöm a 6.-hetet és 6.-án pont télapókor megyek dokihoz.Csütörtökönként uh-ik az orvosom.


Én folsavat és elevitet szedek jelenleg.Ezeket már a "gyártási időszakban" is szedegettem.Ha elfogy az elevit lehet hogy gravidát veszek még nem döntöttem el.

2012. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2522/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!

Ma picit szomorú vok,a hőm 36,4volt.Ugyh.a baba kizárva:'(

Pedig reménykedtem hisz olyan furin vok,állandóan álmos vok.Csak ugy hirtelen hányingerem szokott lenni.Es ez az állando bubisodás a hasamban..

Nah mind1 ha megfog jönni,akkor beletörődök majd!!!

Veletek mizu??

2012. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2523/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok,hogy zugolvasó lettem és nem írtam!

Vica, nagyon örülök,hogy pozitívat teszteltél. Vigyázz nagyon magatokra! Én tudom,hogy nagyon nehéz kivárni a 6 hetet, de ha pont középidőben fogant, lehet, hogy a kis szívverését is hallani fogjátok. (nekem 6+1-nél volt)


Irszi Drága: olyan bonyolultak a nők belülről és annyi minden miatt fájhat a pocak, hogy felsorolni se lehet!


Kriszti: nekem júniusban volt a lapar és rá 3 hónapra estem teherbe. Annak ellenére, hogy átjárható voltam és csak néhány természetes letapadást oldottak!

Van remény!!!


Rólam: kicsit jobban vagyok! A 13 hétbe léptem, szerdán voltam a 12 hetes UH-on. Nagyon jól viselkedett a kicsi, járt keze/lába, még integetett is. Kiwi nagyságú a kis drága. Levették a vért a kombinált teszthez, 2 hét múlva lesz eredmény.


Röviden ennyi!

K.

2012. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2524/9202 anonim ***** válasza:
80%
integetett is?!ahh de cuki...naon örülök h.jobban vagy!:)
2012. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2525/9202 Vica-77 ***** válasza:
80%

Szia Kini!Örülök hogy írtál!És hogy kicsit jobban is vagy!

Meg hogy az uh-is rendben volt.:) A mensesem szerrint én is 6+1 leszek mikor megyek uh-ra :)

2012. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2526/9202 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok! De jó Kini hogy írtál!!!!!!!!!!!!!!!!

Végre a 13. hétbe léptél, remélem lassan el,múlnak a rosszulléteid! Neked meg van engedve hogy zugolvasó legyél;) Nem tudsz nekünk képet linkelni a kisbabádról?????

Látod Klau, azért csak van valami!!!!!! Egyszer velem is volt olyan, hogy tök fel voltam fúlyódva úgy középidőtől, a végén a gatyámat sem tudtam begombolni!:) Aztán nem lett belőle semmi sajnos, pedig szinte biztos voltam benne, és nem is értem hogy akkor mire fel volt az a nagy haspuffadás. Tuti valami biológiai folyamat volt!

Vicus, ha te is mész UH-ra, feltétlenül kérj képet, vagy vigyél gépet, és fotózd le a kicsit nekünk!!!!!!!

Krisztike, mi újság? Anyudéknál vagytok már?

Én ma jó sokat sétáltam és kertészkedtem, nagyon kellemes volt kinnt lenni!!!!!!!!!!!!!:) Jó éjjt csajócák! Irszi

2012. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2527/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli, mi van veled????? Irszi
2012. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2528/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Igen Meli hol vagy?
2012. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2529/9202 anonim ***** válasza:
57%

Íme a kis Drága:


[link]


K.

2012. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2530/9202 anonim ***** válasza:
80%

Kini ez naon édes!!!

Ahh én is akarok ilyet..

2012. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!