Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2531/9202 Vica-77 ***** válasza:
80%
Kicsi drága cukojbojsóóóóóó :)
2012. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2532/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igen Irszikem Anyaeknal vagyunk mar!Teljesen lefoglalnak:-) Remelem babas vagy Irszi nagyon drukk reggel irj!:-)Remelem pozi lesz a teszted:-)!!!Kini!Nagyon edes a kep a babadrol!Jo latni!Koszonom a biztatast!Csak jobb lesz a lapar utan.:-)Na jo ejt Csajok!:-)
2012. nov. 24. 22:48
 2533/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Ellőttem az utolsó tesztemet...

Megint nem túl jó kép de azért látszik hogy erősebb a csík a csütörtökinél.


[link]

2012. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2534/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini, gyönyörű a babád!!!!! Olyan jó hogy tettél fel nekünk képet Róla!!!!!!!!!! NAgyon -nagyon édes!!!!!!! A második kisbabánk:)))))))

Könnyeket csalt a szemembe:)

És nagyon örülök hogy jobban vagy!!!!!

Írj minnél többször, és ossz meg velünk minden gondolatodat!

Vicus! Igen, gyönyörűen erősödik a teszted, gratulálok!!!!!!

Szilvike, írj valamit! Hogy van a szemecskéd? A pici lány hogy viselte a tortúrát?

Mikor fogtok elkezdeni vásárolgatni Neki?

Nem teszteltem lányok, mert éjfélkor feküdtünk, és én pontban négykor felkeltem pisilni. Először próbáltam visszaaludni, de nagyon kellett....

Remélem holnap reggel semmi sem jön össze! Nézzétek miket írok... úgyértem semmi sem jön KÖZBE!:D Irszi

2012. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2535/9202 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg, elmúlt a tocsogás! Irszi
2012. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2536/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Irszi Te méred a hődet?
2012. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2537/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Irszikem nem baj majd holnap tesztelsz!Nagyon drukkolok;-) Vicus hat olyan szep a teszted :-) GRATULALOK!!!!Kisbaba lesz megint :-) Melikem nagyon eltuntel....hmmmmm sztem pozit teszteltel de nemaaaaa hogy nem mondod meg!!!!Irj!:-)Szilvuskam te is ha tudsz irj hogy mi volt a muteten!!Remelem sokkal jobb a szemed most mar!!!Mindenkit puszilok Csajok irjatok!:-) Nekem elmult a mensi mar johet egy jo kis peteeres aztan Karacsonyfa ala egyszep kis ultrahangfelvetel :-)
2012. nov. 25. 09:51
 2538/9202 anonim ***** válasza:
80%

Úgy legyen Kriszti!!!!!!:D

Egyébként Melire én is gyanakszom!;)

Nem lányok, én sem hőmérőzök! Amikor stimulált hónapom van, 4-5* is megyek ultrahangra, úgyhogy így feleslegesnek tartom. És a hétvégi felkelések is macerásak lennének, hogy ugyanabban az időpontban mérjem.

Ha nem kéne ennyiszer UH-ra járnom, akkor egyébként biztosan mérném én is! Irszi

Szorítsatok holnapra!!!!!!:)

2012. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2539/9202 A kérdező kommentje:
Nagyon szoritok Irszi!Teljesen be vagyok zsongva en most ugy erzem megvan a baba neked:-)Melikem!Annyira eltuntel,hogy mindjart gratulalok is :-D naggggyon gyanus vagy!:-)Visszatertunk Pestre :-\ :-) Anyaeknal a legjobb :-)de itt is jo :-)Akkor Irszikem egy kalappal reggelre es minden rendben lesz!!!Puszik!!
2012. nov. 25. 16:45
 2540/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok!

Én totál kivok.4 napja erősödött a bal oldalon has fájásom.Lassan ülni sem tudok,olyan érzés mintha lenne ott vmi:'(

2012. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!