Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2551/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt! Igen, de néha olyan, mintha nagyon teleettem volna magam, és attól feszítene és fájna(?) a hasam. Már magam sem tudom hogy mit érzek, de tegnap pl. egész nap a gyomrom körül is éreztem hogy feszít.

Az meg nem tipikus terhességi tünet!

Kénytelen leszek még várni:(((((

Itt a kérdésem, és itt vannak a számomra elkeserítő válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Azért egy picit mégis reménykedek....:)

Klau! Hátha most sikerült!!!! Olyan nagyon jó lenne!!!!!!!!!!!!!:) Pontosan írd le hogy mit érzel, és mikor, mitől van hányingered!!!! Nem is tudom majd kivárni amíg tesztlned kell!!!:)

Szilvike, hogy vagy?

Kini drága?

Használjátok ki az időt drága kismamák, mert a baba mellett nem nagyon tudtok majd írkálni:)

Kini, kérünk pocakfotót!!!!!!!

Vicus? Érzel valami változást???? Irszi

2012. nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2552/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!!

Hát amit érzek: Nem tudok enni,egyszerűen nem megy!A hányinger csak rámjön,szagok vagy akarmi nélkül! Tegnap naon rosszul voltam,ah.elkültem az üzimet elaludtam.Folyton álmos vok. A hasam most nem fáj,vagyis nem annyira mint tegnap.

És folyton pisilni járok...lehet h.beteg vok,elkaptam a hugomtol.Vagy nem tudom,de jolenne ha picit jobban lennék

2012. nov. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2553/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem nem baj ha nem oyan mely a szurkalas!!Van akinek nincs is!!!Nekem most is van a franc tudja mar mitol taan a closti zavarta ossze mar ott a dolgokat.Te meg Klau most,en meg Meli karira tesztelunk pozitivat:-)Nem baj ha azt irtak a kerdesedre h.nem lesz pozi...ezt senki nem tudhatja vegul is hogy nalad hogy lesz!!Mar csak egyet kell aludni es pozi lesz a teszt es majd csak egyre erosodik!!!Szilvus szegeny bizti nagyon rossz a szemecskednek...de irj egy OK-t ha jol vagy!Kinikem te is meselj vamit!!
2012. nov. 27. 07:35
 2554/9202 A kérdező kommentje:
Ajjjjj megnyomtam a gombot :-D szoval Vicus te miket erzel!?Hogy vagy??Irjatok:-)Melikem fel a fejjel es Karira pozi lesz a tesztunk!!Azt neztem hogy nekem majd olyan dec.17-en kell megjonnie ha 28 nappal szamolok...de lehet h.nem szedem a clostit igy mar megint vagy 35 mapra jon majd meg vagy ki tudja meg tobb...mindegy kozepidoben rastartolunk aztan lesz ami lesz.Puszik!!
2012. nov. 27. 07:38
 2555/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!


Irszike, nyugi ott a baba! Eddig hómező volt, most láttál reménysugarat a teszten, és ez nagy szám! Csak bízz benne és a megérzésedben, babás vagy és kész! Holnap már halvány rózsaszín csíkkal fogsz itt ragyogni nekünk!


Klau, nagyon gyanús vagy, nem értem, totál olyan tüneteid vannak, mint egy várandós maminak :) Nem tudom, mi lehet ez az egész, ami Veled történik.


Krisztike, bizony karira jön a mi kisbabánk, az lesz a kari ajándékunk :) Úgy lesz!!!!!


Szilvuskám, remélem jól vagy, csak ezer a dolgod és azért nem írsz.


Lányok, én tegnap délután megint ellőtem egy tesztet, mert egész nap fájt a fejem, szédelegtem, émelyegtem és egyszerűen nem akar megjönni rendesen. Nincs semmi de semmi mensis fájdalmam, nem is értem. A cicim leszakad annyira fáj.


Miért nem jön már meg? Tegnap kb. egy 20Ft-osnyi cseppem volt egész nap.


Ma még üres a betétem :( Most akkor mikortól kell számolnom a mensimet? Ugyanis délután kéne menni a dokihoz, de most nagyon fontos lenne a jó és pontos időzítés a ciklus számolásában, de most kész vagyok, mert még a rohadt mensim is szórakozik velem.


Most hányadik ciklusnapon vagyok? Megjött már? Vagy mire vár még? Elindult az új ciklusom?


Lányok! Segítsetek légyszi. A tegnapi 20Ft-osnyi cseppet mensinek kell néznem ? És a mai semmit?


Most mi van? menjek egyáltalán dokihoz????


Nincs baba, hiszen nega a teszt, de akkor mikor jön már meg? Megint addig húzza, míg csütörtökre esik az ovulációm amikor nincs doki? Hát megőrülök mindjárt!!!!


Meli

2012. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2556/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Elöször is,Irszi,kérted hogy irjam le milyen volt a műtét...

Hát bementem a baj az hogy alul is felül is volt árpám,a dokinő adott szemcseppet,hogy ne érezzem a szurit:S

Hát semmit nem ért,alul mikor megszurt,nem is érezten,de felül maj bepisiltem:S

Mondta is hogy tudja hogy fáj,mert érzi hogy fesziti a szemhéjam:S

Aztán mikor nagyjából azt hittük elzsibbadt,kiforditotta alul és felvágta,kituszkolta a cuccot belőle és az alsó kész is volt.

A felső ennél joval macerásabb volt,hisz kivülről nem látszott,de totál be volt gyulladva...

Ott is kiforditotta,felvágta és nyomkodta hogy minden jöjjön ki belőle:S

De már annyit jajgattam áés mocorogtam a székbe,hogy mondta hpogy abba hagyja ha szderetném,mert látja mennyire kinlodok..mondtam neki,inkább most kinlodjak,kibirom,dxe többet ne kelljen ilyet csinálni:S

Szoval végig csináltam,kivágta belül az árpa tokját is,hogy ha nem muszáj ne nöjjön vissza..Kaptam bele krémet,kötést és kész...

Igaz a fél óra helyett kb másfél óráig tartott,de kész lett...

Iszonyatosan nézett ki,csupa vér volt kivül belül...

Most már csak monoklim van,a szuri miatt,meg fájdogál,de remélem hamar elmulik...

A hétvégén költöznünk kellett,azért nem is irtíam...

Irszi!

Nagyon drukkolok!!!!

Nekem a 12 napon volt az a fehér csik,amire azt hittem nega,másnap már ott volt a halványka:)

Klau!

Meg kéne nézned egy tesztet és legalább nem lennél bizonytalan a dolgokba...

Kriszta!

Lesz pozi teszted ne aggódj:))))

Kini!

Örülök,hogy kezdesz jobban lenni,az a pici manó hogy meg tudja kinozni az embertt:)))

Melusom!

Irok.....:)))

reméelm nem hagytam ki senkit:)))

Vica már babás vagy,lassan jön a 6.-a is:))

Jelentkezek lányok,d emég sok a dolog:)

Sz.

2012. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2557/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!!!!!!!

De jó SZilvus hogy írtál!!!!!! Szegény....... Fú, de undi lehetett!!!!!!:D De legalább túl vagy rajta! Este, amikor lefekszel aludni, csak arra gondolj, hogy most már mindíg ilyen szépséges és egészséges, árpa mentes lesz a szemecskéd!

Nem is rémlett hogy neked is volt fehér csíkos teszted!!!!!!!!!!!!!! De jóóóóóóóóóóó:))))))))))))))))))))))))) Mindjárt visszaolvasom!

Klaudia, meglátoid, sikerült most!!!!! Annyira egyérlelműeknek tűnnek a tüneteid! ÉS azt is olvastam, hogy sokszor egybeesik a fogantatás egy kisebb betegséggel is, gyakorlatilag az az első jele, csak akkor ezt még senki sem tudja.

Most hogy írtad, nekem is mintha hányingerem lenne... Hű, micsoda hipohonder vagyok! Rendesen érzem!!!!!!!!!!!!!!!!

NAgyon durva!

Írj le mindent Klau, és bízz a csodában!!!!!!!!!!!

Én is benyeltem egyébként valamit, mert pár napja fájogat a torkom egy picit, homeopathiás bogyókat szedek rá.

2 napja hígabb és sűrűbb a nagydolgom (bocsi!!!), és fáradt is vagyok...... Bár sok a meló bennt is, itthon is:)

Elszámoltam magam... HA 28 napos ciklust veszek, akkor nekem pénteken van a 28. nap. Szóval szombatra nem várom:)

Azért jó tudni!

Remélen nem jön közbe semmi, és tudok egy normálisat tesztelni reggel:)

Vicus, hogy vagy? Írj nekünk meg mindent!!!!! De várom hogy végre láthasd!!!!! Annyira izgi!!!!!!

Meli drága! Még akár abban a szép pocakban is lehet egy kis tündér!!!!!:) Miért nem reggel teszteltél??????

Én szerintem az a pötty nem mensi!!!!!!!! Nekem azt mondta a dokim, egy minimum egész napos enyhe vérzéssel indul egy mensi!!!! De monnd el a dokidnak, ő a szakértő!

Krisztike, nagyon izgulok értetek, hogy hassaon a Closti! Tudod, nekem van egy ilyen barinőm is, aki az első Closti mentes hónapban esett teherbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sikerülni fog mindnyájunknak lányok!:) Itt mindenki kismama:))))))))))))))))) Irszi

2012. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2558/9202 anonim ***** válasza:

Szilvike, ezt találtam:) Idézlek ha nem haragszol:)

JAjj de jó volt újra átélni! HA látok valamit, és úgy nézem hogy színe is van, veszek én is egy digitális Care Blu tesztet! Nem emlékszel hogy kb. mennyi?

Nézz rá a kedvünkért, megvan még amit fotóztál; látszik? Puszi! Irszi

Szilvike:

"Sziasztok csajszikák:)

Na nekem boldog a hévégém,csütörtökön teszteltem,hát nega lett,majd péntek 13.-án,lett egy időn tuli über halvány tesztem.Ma vettem a egy digitális clearbule tesztet,meg mondom miért:)

Mert egy teszt ha negativ,az időn tul sosem elsz pozi,ha már ott egy halványka csik,az már csik...

Tudom,mert nagyon sok negativ tesztem volt eddig.

Tehát most kb 2 órája ellőttem:))

A lényeg a lényeg,semmi bajom,se cickofájás,se sok pisi semmi....

Itt a képem:

[link]

Lányok!Nagyon szépne köszönöm,hogy ennyire drukkoltatok nekem,remélem minden okés lesz velünk és maradok veletek attol függetlenül!

Most már tudom azt mondnai,hogy a closti télleg segit:))

Fel a fejjel csajok,semmi sem lehetetlen!!!

Szilvi"

2012. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2559/9202 anonim ***** válasza:
57%

:)))))))))))))

De édi vagy:D

Nem mondtam senkinek a csütörtöki tezstem,ami fehér csikos volt,mert elkönyveltem negativnak:)

De állandoan nézegettem és csak miattatok tezsteltrem másnap,pénteken,mert megigértem nektek hogy péntek 13 án ellövök egyet,viccből...

szoval holnap tezstelj:)))))

drukk:D

2012. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2560/9202 anonim ***** válasza:
80%
Clearblue:) Irszi
2012. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!