Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2601/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Irszikem jo hogy el tudtad mondani a Parodnak es hogy kisirtad magad neki!!Ez nagyon jo,ugye hogy mennyivel konnyebb?!Orulok neki!!!Rank is mindig szamithatsz!!!:-)En se vagyok babonas abszolut :-)tok jo hogy mar most bekeszited a dolgokat:-)nekem meg mondjuk semmi nincs kiveve egy rugdalozo amit meg regen vettem egy babanak de aztan vettem neki masikat mert az annyira a szivemhez nott es beleszerettem :-) Mar hosszu evek ota ott van a fehernemus szekrenyemben otthon Anyaeknal sztem tobb mint 10 eve :-) de a kicsikemnek tartogatom :-D olyan tengeresz mintas nagyon edes...valamiert beleszerelmesedtem :-)Pixikem ugy orulok neked en azt hittem hogy vedekezni fogtok vagy valami ilyesmi...mert itrad hogy lealltok a projekttel de akkor ezek szerint megis elesbe ment a "cucc" :-)olyan jo hogy azt irtad "nem varom" (a mensit) :-)tenyleg sosem lesz ra megfeleo az idopont!Latod en is.mar fel eve szedek bogyokat es semmi...TALAN a lapar utan sikerulhet de semmi garancia nincs ra!!Nem egyszeru menet de kuzdeni kell es meglesz!!:-)Nagyon hianyzol jo lenne ha visszajonnel de te erzed hogy neked hogyan konnyebb!!!Vagy akkor csak azert irj mert szeretsz minket :-) Klau kivancsian varom a fejlemenyeket most te vagy az elvonalban!:-)Melikem mi a helyzet!?Szilvus????Vicus????Hogy vagytok?Kinike????Remelem mar szep es hanyasmentes a babavarasod.Puszi Csajok mindenkinek ...naam annyi hogy feszulget a hasam meg minden...ki tudja mitol remelem tuszorepedesem,lesz. Idaig onmegtartoztattunk es ma mar a 13.cn-on belehuzunk :-Dremelem nem kestuk el...de ha igen akkor majd jon a baba ugyis amikor ő akarja :-) JAaaaaa!!!!Tegnap kellett volna felhivnom a dokit kepzeljetek el!!!!Hogy mi ujsag lapar ugyben!!!:-)este az X-Faktor alatt jutott eszembe :-D dolgoztam....vasaroltam...adventi koszorut csinaltam...stb...es ELFELEJTETTEM :-[ az milyen ???? Ilyet elfelejteni!!Na mindegy kedden dolgozik majd akkor felhivom :-\
2012. dec. 2. 08:34
 2602/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi arra a tanácsodra gondoltam h.ha megjönne akkor leiszom magam:)

Naon izgulok csajok...

2012. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2603/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislányok!

Én nem nagyon tudok mit írni.Nincs velem semmi különös.Nagyon fáradt vagyok és ingerült.A cicim érzem meg néha a pocim is.Ma volt kicsit hányingerem.A hőm 37 és 37,1 között ingadozik.és kb ennyi.


Klau ellőhetnél egy tesztet hm?

2012. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2604/9202 A kérdező kommentje:
Vicus de jo neked mar lubickol a Kisbabad a pocakodban:-)Mindig mosolygok mikor irsz mert tudom hogy neked mar vegre sikerult:-)Remelem ilyen szep nyugis babavarasod lesz:-)en feldobtam mar a karacsonyi diszletet a lakasban ablakdiszek...boak...kis mufenyok...adventi koszoru...karacsonyi mutyurok:-D olyan jo erzes volt :-) imadom!Igy mar teljes tundoklesben gyujtjuk meg este a gyertyat :-D most bolognait fozok :-) puszikak!!
2012. dec. 2. 14:56
 2605/9202 anonim ***** válasza:
57%
Klau,mikora nem várod?nekem még nem jött meg,pedig olyan mintha megakarna néha,a fejem fáj :/ Kriszta,annyira rám hoztad a karácsonyi hangulatott :)
2012. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2606/9202 A kérdező kommentje:
Pixike orulok!!!:-)Nagyon drukkolok remelem nem jon meg es most sikerul neked!!Puszillak!!!
2012. dec. 2. 15:21
 2607/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi,a fogyókura amit csinálok nagyon könnyű,5 óra után nem eszek és kész :) barátnőm így fogyott 6 kg 2 hónap alatt! :D
2012. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2608/9202 anonim ***** válasza:
57%

pixi én keddre nem várom!hát majd kiderül velem mi lesz

De neked naon szoritok...!!!!

2012. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2609/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Nálunk karácsonyi hangulat sehol :( még csak a nagytakarítást sem tudtam megcsinálni...:(Az adventi koszorúra meg elfelejtettem gyertyát venni :( Mivel még ablakot sem tudtam pucolni így az ablak díszek se kerültek a helyükre :(


Pixike nem akarsz tesztelni?

2012. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2610/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melusom!!!!!

Boldog névnapot:))))

Sz.

2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!