Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2621/9202 A kérdező kommentje:
De Meli bizz magadban es a tuszoidben!!!nem hagynak majd cserben!!!drukkolok neked es remeljuk a legjobbakat!!!!! Puszi!!
2012. dec. 3. 20:41
 2622/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Asszem elpusztulok :( Tegnap délután lepihentem és úgy keltem hogy fáj a torkom,náthás vagyok,most már köhögök is és iszonyat szar a közérzetem :(


Meli jók lesznek azok a tüszők csak bízz benne!

2012. dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2623/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Vicus szegeny!!Nem tudom mit leht bevenni terhesseg alatt de irany a doki sztem!!Egyik baratom is most van ugyanebben par napja csak ő bel is lazasodott!Remelem te nem fogsz!!Vigyazz magadra!Most ez a betegseg terjeng.Vaami gyogyteat nem szabad inni??En tegnap esti szexnel megint nagyon halvanyan es higan vereztem csak egy torles erejeig.Sztem matol szamolom a dpokat ugyhogy jelentem 1.dpon vagyok:-)10 nap mulva a 11.dpon szeretnek tesztelni :-) mar csak 10 nap :-)hasam fajdogal...de az a nagyon eros minden lepesnel eros fajas nincs most.Vagy meg nincs.Hat ennyi Csajok:-) Most nagyon varom a Mikulast :-DNalunk mindig ugy van hogy 5.-en este jon es nem reggel nezzuk meg hanem meg akkor :-)Tehat holnap esteee :-DJujjjjj a dokit fel kell hivnom kedd van!!!!!!Lapar ugyben de jo hogy eszembe jutott!!!!8orakor hivom is!!!:-)Puszikak!!!
2012. dec. 4. 07:23
 2624/9202 A kérdező kommentje:
Na megkukultatok?:-D Reggel hivtam a dokit majd 15-en kell ujra hivni meg nem tud semmit mondani.2-es szamu noi klinikan megkerdezi a Banfi - vagy milyen dokit h.megcsinalja -e.ennyit mondott!:-)
2012. dec. 4. 17:33
 2625/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! MA van a 7. ciklusnapom, és nekem is fájdogálni kezdett a hasam:) De hogy ez mit jelent? TAlán éledeznek a tüszőim?

Szilvi, szuper lesz a saját lakás végre! És hány évig kell még fizetnetek?

Mindíg az lebegjen a szemeid előtt, hogy egyszer vége, lejár a hitel:)))))

Pixike, imádunk!:))) Felejtsd el a vérzést:)

Vicus, örülök hogy értékelted a viccem:) De nincs igazam? Citromot a csajok szájába!!!!!!!!!!!!!!:D

Klau, ügye semmi?????


Kriszti! Á, ez olyan rossz hogy most 15.-ig várni kell!!!!!!! Én a várakozást útálom a legjobban!

Pedig nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mikor csinálják!!!!!!!

Melikém, ne hagyd magad!!!!!!!!!!! Megígért egy csomó mindent a doki!!!! Hiszen az utolsó inszemről beszélünk!!!!!! Szorítok neked nagyon!!!

Lányok, holnap megyünk!!!!!!! Tuti későn érünk haza, úgyhogy csak csütörtökön tudom megírni hogy mi volt!!!! Szorítsatok hogy végre mondjon a doki valami használhatót!!!!!! Tényleg nem érdekel hogy mit (persze a lombikot várom legkevésbé, de csak azért, mert akkor megint egy csomót várni kellene), csak az legyen a lényeg, hogy hajrá, a következő ciklustól kezdhetjük:)))))))))))))

Engem nem érdekel ha én csak 2013-ben babásodok:) Kevés esélyt adok annak hogy idén összejön:( Bár, lehet hogy pont azért?;)

Képzeljétek, felhívott Svájcból egy baráti pár:)

2012. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2626/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval: Felhívtak, hogy képzeljem el, ven egy másik baráti pár, akik egy év próbálkozás után kaptak egy csodaszert:) Aranyosak voltak, mert egy csomó hatásszünetet tartottak, alig bírtam kivárni:)

Szóval kaptak egy csodaszert, és most ikreik lesznek:))))))))

A csodaszer neve pedig...

Ki akar tippelni???

NA, nem tippeltek???

Clostibegil. :)

Szóval Clostylbegit:))))))))))))))))))))))) A csodálatos Closti!!!!! Hát, látjátok, tényleg lehet csodaszer!!!!

Szegénykék, amikor mondtam nekik hogy én már rég túlvagyok a Clostin, és szurikat kapok helyette:)

Gondoltam, azért örültök:) Kriszti, neked még hathat!

Klau, Pixi, nektek mag majd hathat:)

Meli, te Clostit kapsz Merionallal?????? Egyébként növelni fogod a szuriadagodat????

Megyek csajok, van még egy csomó dolgom...

JA, náluk nem volt szertartás, mi elég sokszor égetünk amúgy is gyertyát:)

Az ajándékok ruhák lesznek (végre!!!!!!!!!!!!!!), ill. én vettem a férjemnek a MOlon abban az akcióban egy kempinglámpát, és egyéb pár apróságot. MAjd valamelyiket a Mikulás hozza:)

A menün még gondolkodom, hozzánk meghívatta magát anyósom, és közölte hogy akkor már jönnek a sógornőmék is....

Az 4 felnőtt, és két gyerek. Akkor átjönnek anyuék is, ill. anyu párjának a lánya, az eddig 9 fő, plusz mi ketten... Az tizenegy!!!!!!!

Már előre kivagyok...

Bár anyósom hoz egy tonna sütit, anyum pedig besegít a sütés főzésbe, de... hát nem tudom. Jobban szeretem ha mi megyünk. Meghívni azokat szeretem, akiket én akarok!

Mi mindíg beengedjük ilyenkor a megfürdetett kutyákat, a cicát, de ennyi ember mellett el sem férnének, és tiszteletben tartom hogy anyósomék és a sógornőmék nem olyan állatbarátok mint mi....

Nem esik jól hogy mások miatt ki kell zárnom az otthonomból az állataimat ( csak a kertbe, de akkor is...) Mindegy, erről a részéről ne beszéljünk, csak panaszkodtem:/

Jó ötlet, kinél mi lesz a menü???? Irszi

2012. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2627/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek ilyet kívánok:)))

Krisztikének, a legfrissebben megtermékenyült nőszemélynek leginkább:

[link]

Irszi

2012. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2628/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem koszi a kepet nagyon cukker nekunk is ilyen poconk lesz nemsokara :-) Nagyon drukkolok holnapra nektek!Remelem jo dolgokat mond majd a doki!!!:-)Mi is sokszor gyujtunk gyertyat nagyon szeretjuk van amikor a Viktor teljesen begyertyazza a halot :-D de akkor vagy 20 db eg egyszerre:-) most is parologtatobol fi.om vanilia illat jon...fustolozni is imadunk:-)Imadom az ilyesmit :-DHat ihen bizzunk a csodaclostiban :-) tenyleg Pixi es Klau mi a helyzet???
2012. dec. 4. 20:19
 2629/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok...ma számoltam át megegyszer h.mikor is kell megjönnie...

Vasárnap kellett volna:) majd kiugrik a szivem ennyit meg sosem késett:)

Állandoan pisilnem kell!! Ez fura..

Holnap veszek tesztet es ha nem jön meg csütörtökig....reggel tesztelek..

Nagyon szorítsatok nekem...

2012. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2630/9202 A kérdező kommentje:
Menu;toltott kaposzta,halaszle,rantott hal,fasirt es franciasalata es mindenfele suti ,beigli mezeskalacs kotelezo :-)kb.6 fele sutit szoktunk sutni ilyenkor.Ez a szokasos menu es nagyon szeretem :-)
2012. dec. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!