Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2591/9202 A kérdező kommentje:
Melikem akkor drukk neked es remelem szep tuszoket novesztesz :-)hetfon kiderul :-)szoritok!!:-)most mar aztan nincs mese babasodni kell!!!:-)Klau remelem a "megfazas" a babotol van!Drukkolok neked is!!Izgis:-)Megvettem szinte mindent az adveni koszoruhoz vegre:-) holnap meg veszek ragasztot es ezuttal en fogom csinalni:-):-):-)olyan jo lesz vele pepecselni:-) rozsaszin es lila gyertyakat vettem es szalagot meg toboz...meg diszeket ra:-)szepen majd kidiszitem:-) dec 2.-a advent elso vasarnapja el ne felejtsetek meggyujtani az elso gyertyat!:-) Holnap es holnaputan borzalmas diszitesbe kezdek es meglesz a karacsonyi dekoracio is:-) sokkal jobbam elvezem a varakozast...keszulodest mint azt a 3 napot...akkor agyba fobe rokonlatogatas van :-\ bajolgas :-D na puszi Csajok holnap munkanap...bar csak delig leszunk es dumcsizni fogunk csak azt mondtak a fonokein ugyh.laza nap lesz:-D puszik!!
2012. nov. 30. 19:53
 2592/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem!!!Jaj szegenykem annyira egyutt erzek veled!!Mi itt mindannyian ezeket gondoljuk sztem sokszor :-( ezert is vagyunk itt egymasnak!!Igen.Van amire csak keressuk a kerdeseket de nem talaljuk...:'( sird ki magad Draga az jot tesz mert kijon a feszultseg!Nem vagyunk gepek nem tudunk ugy tenni mindig mintha minden a legnagyobb rendben lenne.Nyugodtan sirj csak...megkonnyebbulsz picit majd.Aztan ujult erovel kuzdunk tovabb mert muszaj mert tudjuk mit akarunk!!!Anyanak lenni. Ilyen egyszeru de nekunk megse az sajnos :-( en is sokszor kiadtam mar hogy azok szulnek nyakra fore akik nem is tudjak ertekelni es igazabol nem vigyaznak ra es stb...vagy csak ugy becsuszik elvetetik...vagy megtartjak de utaljak.De ez van el kell fogadni ezt is.Az elet altalaban ihazsagtalan sajnos :-( meghalni is azok halnak meg akik jok es sokmindenkinek hianyoznanak a gonosz emberek meg elnek 100 evi.Na ez altalanositas volt de ertitek mire celzok...Fel a fejjel Draga Irszi es mindent bele a babaprojektbe ujra!!
2012. nov. 30. 20:04
 2593/9202 anonim ***** válasza:
57%

irszi....teljesen megérgelek!!

Én is ezt érzem minden egyes hónapban mikor megjön...

A rengeteg ribi ,örülöttem szül,én meg csak vok és játszom h.”nekem még korai a baba”!

Akárki akármit mondjon,teljesen megértelek....

2012. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2594/9202 anonim ***** válasza:
0%

Irszike, már itt volt az ideje, hogy kimondd amit érzel, hogy kikiabáld magadból a fájdalmadat. Én minden hónapban ezt teszem már 7 és fél éve :( Mindig agyonsajnálom magam, mert iszonyat kegyetlen az élet. DE AKKOR SEM ADOM FEL! MERT NEKEM GYEREK KELL ÉS LESZ IS! ADDIG MEGYEK TOVÁBB, MÍG A KÉT KAROMBAN NEM TARTHATOM! MIND MEG FOGJUK KAPNI A BABÁT. HIDD EL, TUDOM HOGY ÍGY LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!


Meli

2012. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2595/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok:)

Már jobban vagyok....

Tegnap vettem 2 üveg bort, egyet a férjemnek, egyet magamnak. Persze nem tudtam mindet meginni -bezzeg ő:DDDD

De nagyon jó volt, jól leitattam -meg magamat is, és hisztérikusan elsírtam neki a bánatom. Szó szerint hisztérikusan.

Úgy egy órán keresztül ismételgettem ugyanazt.

Persze szólnom kellett párszor hogy csak hallgasson meg, de nagyon aranyos volt:)

Mennyire h...*én érzem magam így visszagondolva a tegnap estére!!!!!!

Atya világ.......

De legalább kijött, teljesen megújultam! Mondtam neki, hogy muszáj valakinek szemtől -szembe elmondanom, nem lehet ezt se barátnővel, se senkivel megbeszélni, mert ők hiába hallgatnak meg, de nem értik, nem érthetik /érezhetik azt amit én. ÉS azzal nem vagyok beljebb. Mondtam, a lombikkal is tökéletesen magbarátkoztam. Erre is jó volt!

NA, irány koszorút gyártani, én is most állok neki! MAjd töltsük fel hogy kinek milyen lett!

Ki hogy van egyébként???

Klau, Kriszti, Meli: Nagyon -nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilvus, Vica, Kini: puszika a pocitokra:) Irszi

Vele meg ügye egy cipőben járunk....

Esküszöm, nagyon jól esett!!!!! Jó terápia lányok!!!!!!!!!!

2012. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2596/9202 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok :) Szilvi,kislányod lesz!!!! De jóóóó!!! akkor ezért volt ennyire szégyenlős :) Én holnapra nem várom a derekam fáj de semmi extra :) meg elég sokáig szurkálgatott a hasam,ja és elkeztem fogyózni :) azt az 5-6 kiló felesleget le adom :)

puszi nektek

Pixi

2012. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2597/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi annyira jó h.jobban vagy!!Asszem ez kellett már neked!


Pixi visszajöttél hozzánk??mond h.igen.olyan naon hiányzol


Rólam:

A derekam naon fáj,bár ez a megfázás miatt is lehet!

A cickóm nem fáj....a hasam néha szurkál...de nem vészes.

Asszem megint megfog jönni....nah de ha ugy lesz akkor megfogadom Irszi a tanácsodat:)

2012. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2598/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jó reggelt!Klau,nem tudom hogy jó lenne-e visszajönni hozzátok,nem azért mert nem szeretlek titeket nem ez a gond,én nagyon imádlak titeket!!! Csak tudjátok olyan jó volt ez az 1 hónap kikapcsolódás nem gondoltam mindig a babára :/ Mára nem várom,tegnap este húzodott a hasam azt hittem meg is fog jönni,de aztán teljesen megfeledkeztem róla idáig legalábbis :/ 2 nap múlva születésnapom,nem mondanám hogy nem ez lenne a legszebb szülinapi meglepetésem :) puszi
2012. dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2599/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!

Klau, nagyon izgulok érted!!!!!!!!!!!!!

Milyen tanácsomra gondolsz? Orvos? Alternatív módszerek?

Jajj de izgi!

Egyszer a tv-ben láttam egy Czeizel műsort, és ő mondta: "A gyerekért meg kell dolgozni!"

NA de ennyire?:)

Krisztike, hogy bírjátok? Mikor is derül ki hogy mikor lesz a lapar? A következő ciklus elején? Nagyon izgulok érted!!!!!!!!

Olyan jó lenne ha egy gyönyörű, pozitív teszttel ünnepelhetnétek a karácsonyt!!!!!

Pixi, de jó hogy írtál! Most mi a túró van, mi ez a nagy fogyókúra??? Csak neeeeeeeeeem?????????:))))))))))

Jó lenne ha rábeszéltétek volna magatokat hogy nem szabad halogatni, sohasem lesz alkalmas időpont:)

Ha úgy -ahogy jól áltok, mármint megvan a háttér ahová születhet az a baba, ha szeretitek egymást és tényleg jóban -rosszban együtt vagytok, akkor hajrá, nincs mire várni! Max. nem sürgetitek az orvosi "beavatkozást", de hát látjátok, azt azért nem feltétlenül lehet sürgetni........

NAgyon örülök neked!

Egy jó fogyókúra pl, ha számolod a bevitt szénhidrát mennyiségét, az szinte minden kaján rajta van!

Nekem pl. napi 200mg szénhidrátot lehet(ne) ennem, napi 6-8 étkezésre labontva. NA, éhen is halnék, ugyanis még a Jana vízben is van, a paradicsomban is, mindenben!!!!!!!!

De ezeknek a neten utánna tudsz nézni. Szerintem ez a tuti módszer! HAjrá:)

Szilvus, mi újság? Még kényelmes a pocak méreted????

Jobban van a szemed?

Elkezdtetek már vásárolni? Miket vettetek???????

Mi hamarosan megveszük a kiságyat és egy Fisher Price hintát (második tulaj leszünk) 15.000Ft-ért. GYönyörű mindkettő, már nagyon várom!

Na nem mintha hiányozna a kiadás, de örülök hogy jó cuccokat tudok jó áron megvenni, és nem terhesen kell aggódnom hogy miből veszem meg. Ráadásul pont olyan, amilyet szeretnék:))))))))))) MAjd küldök fotót ha meglesz:) A kiságy is díszített:))))

A babona nem érdekel, annak sem megy gyorsabban a gyerekvállalás aki nem vesz semmit:(

Vica, mesélj, mesélj! Innánk a szavaidat!

Melike, mesélj! Hol tartotok? Sikerült egyezkedni az orvossal????? Össze fog jönni, össze kell jönnie!!!!!!! NAgyon szorítunk mindanyian!!!!!!!

Irszi

2012. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2600/9202 anonim ***** válasza:
57%

Pixi, teljesen érthető:)

Az a baj, hogy én akkor is babával keltem, babával feküdtem, amikor még nem ismertelek titeket:)

Próbáltam, hogy eldugom a kismamaújságokat, de kínszenvedésnek éltem meg hogy "nem gondolhato rá".

SZóval gondolok, nekem ez jött be.

Az is jó, ha neked így jobb lelkileg, ha csak néha írsz:)

Kini, tényleg, mi újság veletek??? NAgyon hiányzol!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!