Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2571/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszta!

Nekem a closti 1-2 nappal kitolta az ovumat!

nekem sem volt sosem ovus fájdalmam,szoval nekem is a hőmérőzés segitett!

gondold meg!:))

Lehet most előbb lesz ovud,hogy nincs closti!

Irszi!!!!!!!!!!!!

Hozd már azt a pozi tesztet,várom nagyon:)))))))

2012. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2572/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, hol vagy mááááááááááááááááááááár?

Meli

2012. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2573/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Bár úgy lenne MElikém! Én ígérem, Nektek azonnal elmondom!!!!!!!!!!!! De semmi. Illetve ugyanaz, annyivel jobb a helyzet, hogy most 2 perc után már látta a csíkot, szélesebb is volt, és majdhogynem bárhogy forgattam mindenhogy látszott, de fehér volt ugyanúgy.

Nem tudom mit gondoljak; azt hiszem azt gondolom hogy nem minden esetben szabad hinni a fehér csíknak.:(

MA délután a pisilésnél elkezdtem pecsételni, de csak törlésnél, a betéten szinte semmi. Barnás -áttetsző nyákban piros (de nem élénkpiros) kevés vér.

Persze rögtön beugrottál Vica, hogy hátha.....

Azt hiszem, ha holnap reggelig nem kezd el ömleni a vérem, akkor talán reggel még tesztelek egyet. Ha szombatig nem vérzek, akkor a következőt szombaton....

És többet igyekszem nem tesztelni, csak másnap, miután a krémet abbahagytam... Sokkal olcsóbb:)

Szóval azt hiszem nem lesz belőle semmi, de azért lehet hogy ránézek.

Vicus, te hány napig pecsételtél????

Krisztike, ne viccelj! Mindenki egyformán fontos!!!!!!!!!!!!!

Szerintem 2-3 naponta szexeljetek, és az ovudat a Clostis és Closti nélküli hónapok közé tedd. Remélem fogod egyébként most is érezni! HAt még, az tuti, lehet hogy nem is csak egy, hanem 2 hónapig, hisz jó sokáig szedted!!!!

Ha holnap felcsillan a remény reggel, akármi is lesz, én még reggel írok! HA nem jelentkezem, akkor vaklárm volt sajna.

Nem baj, 05.-én andrológus, és 10.-én endoki!:)))) MAjd ők megoldják helyettünk:) Puszi! ÉS köszi mindenkinek! Irszi

2012. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2574/9202 Vica-77 ***** válasza:
80%
Irszi Én nem pecsételtem.Akkor valahol máshol olvastad ezt. De persze simán előfordulhat. Azért nagyon drukkolok!
2012. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2575/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi: én írtam korábban, hogy kb a 8-dik DPO-tól 3-4 napig pecsételtem. De nem erős barnás, inkább világos barna volt. A nem várt előtt 2 nappal fejeződött be és akkor már nem volt pecsét csak enyhe folyás.

K.

2012. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2576/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem!!!Olyan jooooooo hogy megint lattal valamit jaj en annyira bizom abban hogy rozsaszin lesz!!!!!Jaj Istenkem ugy orulnek!!Nagyon szeretnem hogy reggel pozitivat irj:-)))) Mindenkinek koszi a tippeket Csajszik...nekem faj a cicim megint pedig ovu elott nem is szokott :-\ őrulet!!:-)Irszikem gyere reggel a pozi teszttel es sirjunk oromunkben!!!Varom nagyon!!Puszi Mindenkinek Szilvus neked plusz puszi a szemecskeidre is remelem meggyogyul hamar!!!Jo ejt!De izgi!!!:-)
2012. nov. 28. 21:10
 2577/9202 A kérdező kommentje:
Naaaaaaa?Irszi????
2012. nov. 29. 07:14
 2578/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi!!!!!

Várunk:))))

Szilvi

2012. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2579/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nah Irszi...jol megváratol minket:)
2012. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2580/9202 anonim ***** válasza:
57%

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Hómező, és míg elkezdtem várni hogy valyon mit mutat a teszt, el is kezdett ömleni a vérem:(

Pedig a betéten nem is volt csak egy picuri barnás maszat, én úgy reméynkedtem!:(

Na mindegy, ez van. De legalább rendesen vérzek!

Csak azt nem tudom, hogy mi a csodától pecsételek, amikor kenem a progeszteron krémet????

A lényeg, hogy szerdán megyünk az andrológushoz, aztán wellnesselünk, aztán endoki hétfőn!!!!! Jajj, nagyon várom!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak legalább akkor ők mondanának már végre valami jót, és olcsót.......... Mert attól félek a legjobban, hogy iszonyú árak lesznek!!!!!:(

Hát, ez van! Nekem már az is mindegy hogy hogyan, csak tegyék belém azt a gyereket végre! Már a lombik sem érdekel, ott is a várólista az, amitől előre kivagyok!!!!!!!!!!!!!

Szortsatok szerdán, és hétfőn is -gyakorlatilag akkor dől el a sorsunk... _remélem, és nem azt mondják hogy még várni kell a végleges eredményre....

Melike, megjött azóta rendesen?

Klau, hogy vagy? Még mindíg olyan cifrán?

Kriszti, eldőlt hogy mikor lesz az önmegtartóztatás????

Vicus, úszkál az ebihalacskád? Melyik nap is mész dokihoz??????

Szilvike, jobb már a szemecskéd?

Hogy van a kis hercegnőnk? NAgyon sokat rúgkapál a kis drága?

Kini, mi újság? Remélem tényleg egyre jobban és jobban vagy:)

Fel a fejjel lányok, ha én nem vagyok letörve, ti se legyetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Irszi

2012. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!