Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2541/9202 A kérdező kommentje:
Miert Klau hanyadik dpon vagy?Most amugy hasonloan vagyok mint tr,ha nem jott volna meg a mensim tuti azt hinnem babam lesz.Szurkal a hasam...mensi alatt is szurkalta...gorcsizik neha es allandoan pisilni kell de neha csak nagyon keveset pisilek de ugy erzem egy tonna fog jonni...ki tudja mik zajlanak odabent...de en vereztem rendesen...lehet mar a closti 6 honapja nekem mar mindenfele erzest okoz.De mar nem kellett szednem ugyhogy ebben a honapban a termeszetre bizom magam:-)Klau!Asszem a 6.dpon vagy...lehet beagyazodas...!
2012. nov. 25. 19:59
 2542/9202 A kérdező kommentje:
Irszi mi a helyzet??????
2012. nov. 26. 07:25
 2543/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Tényleg Irszi sikerült tesztelned?
2012. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2544/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok Lányok!


Ne hari, hogy eltűntem, de nagyon magam alatt vagyok az inszem óta és nem akartam elvenni a jó kedveteket.


Kinike, nagyon örülök, hogy jól vagytok, csoda édes a kisbabád az UH felvételen :) Gratulálok hozzá még egyszer!


Krisztikém, gondolj arra, hogy még ha a closti és most leszel babás, mint Vica :) Hidd el, kihat még 1-2 hónapot!!!


Klau, lehet hogy óriási sárgatest növekszik a petefészkedben, na az aztán tud feszíteni! Nekem anno a finamnál nagyon-nagyon feszített a sárgatest a bal oldalamon :) Fogd fel pozitívan!!!!!


Írszike, ott a baba, tuti! Teszteljél már és gyere gyorsan!!!!


Szilvusom! Mi van Veled? Fáj a szemecskéd? Sok volt a dolgod hétvégén, hogy nem jelentkeztél?


Sajnos nekem ma reggelre megjött, úgyhogy mérgemben már a hőmet sem néztem meg. Amúgy várható volt, hiszen végig 37.2 volt a hőm de vasárnap reggelre leesett 37-re :(

Innen már sejtettem, hogy megjön.


Holnap megyek vissza a dokihoz és elkezdjük a 6.inszemet, de csak akkor kezdem el, ha megkapom a receptet a tüszőrepesztőhöz.


Lombikról egyenlőre hallani sem akarok.....


Puszi mindenkinek!!!!


Meli

2012. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2545/9202 A kérdező kommentje:
Melikem sajnalom hogy megjott :-(((((( de majd most sikerul!megilyedsz h.lombikozni kell es gyorsan teherbeesel majd!!!Irszike nem ir!Jajjj pedig tukon ulok!Remelem estere mar megirja!
2012. nov. 26. 08:09
 2546/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Vicus, ne hari, kihagytalak!


csodaszép teszted van, annyira jó volt megnézni.

Vigyázzatok nagyon magatokra! Már várom, hogy legyen UH képed :)

Meli

2012. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2547/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem baj van???Vagy miert nem jelentkezel????Annyit gondolok rad...ne csigazz :-) remelem minden oke csak mondjuk bevasarolsz meg vagy valami dolgod van de kesobb irsz,ugye?!!!
2012. nov. 26. 18:20
 2548/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Igen, bevásároltam, megetettem az állatkertet, voltam a szomszédban...:)

Melikém... Tudod hogy tudom. Szegénykém:(

Biztosan nem tudsz valahogy orvost váltani a 6. inszemre? VAgy beszéld meg vele, hogy csak akkor szeretnéd, ha most a kedvedért -hiszen te fizetsz!!!! -akkor kapod meg a cuccot, amikor te kéred! HA hétvége, mondja meg hogy mennyibe kerül hogy bemenjen és akkor csináljátok! ÉS feltétlenül irass még Utrogestant!!!!!!

Hát, nem tudom. Teszteltem. Valószínűleg annyira akarom látni, hogy mintha látnék valamit -a férjem semmit-, de határozottan fényes fehér és vékony a csík, és csak egy bizonyos szögben látszik, és csak a fürdőben, ha a menyezeti és a neon lámpa is ég... Megh...*ültem, igaz?:(

Azt gondolom, hogy a fehér csík semmiképp nem terhesség, de én reménykedem! 11.dpo. van ma.

Nem is tudom hogy a helyén van-e, mintha egy csíknyival közelebb lenne a kontrollcsíkhoz mint kéne; az előző tesztemmel próbáltam összehasonlítani.

Holnap teljesen felesleges tesztelnem, de azt hiszem szerdán megnézem.

Hivatalosan csütörtökön kéne, mert szerdán kenem utóljára a krémet.

Kriszti, amikor te ilyet teszteltél, akkor utánna nem emlékszel hogy mikor jött meg?

Ja, és nagyon édesek vagytok hogy így izgultatok, izguljatok még egy pár napig értem -értünk:) Hátha átmegy erősebbe és rózsaszínbe, mert a hómezős tesztjeimet eddig én akárhogy forgattam, azokon bizony nem láttam esmmi ilyet!!!!!!:)

Irszi

2012. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2549/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi én naon izgulok érted:)

Meli sajnálom.Sztem is dokit kéne váltanod!!!

Csajok én naon rosszul vok. A hasam egyre jobban faj,olyan szinten feszül mintha most repednék meg,ez 5. Napja!!hanyingerem is van.Alig várom h.aludjak

2012. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2550/9202 A kérdező kommentje:
Irszi na vegre :-) de jo ha latszik valami az meg akarmi is lehet.Nekem nagyon vekony rozsaszin csik volt sztem szaradasi...akkor az a :-[12.dpon volt es a 15.-en jott meg.Legutobb meg az a feher kaparas szeru vonal ...utana akarhogy neztem...semmi.De az a 10.dpon volt es most megjott a 15-en szinten.Mindig 15 nap a lutealisom.Irszikem olyan nagyon jo lesz ha vegre babas leszel/vagy!!!Szerda reggel teszt de izgis!!Varom nagyon :-) es amugy hogy vagy?Meg mindig fura dolgokat erzel??!!Klau sajnalom hogy sza*ul vagy!Jobbulast!!!
2012. nov. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!