Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2561/9202 anonim ***** válasza:
80%

2 ezer körül van a tezst,de én 3 ért vettem mert vasárnap a pláza volt csak nyitva....

és ott a rossmannba drágább:S

de megérte:D

2012. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2562/9202 A kérdező kommentje:
Mindjart en is tesztelek Csajok:-)ugy teszteltek higy megkivanom:-)Szilvus orulok hogy jobban vagy!Vegre rendben lesz a szemed :-)Nem megerolteto koltozgetni ilyenkor????Vigyazz magadra!remelem meg egy vazat sem emeltel fel!!Ovatosan mindent!Melikem mondd el a dokinak csak o tudja igazan hogy most mi van!meg ugyis ultrahangozik majd figyeli es jo idopontban leszel!!!Irszikm varom a reggeli tesztedet!!!!!!Tukon ulok!!!Legyszi probalj meg irni csak egy + jelet vagy valamit :-) drukk es pussz mindenkinek!!
2012. nov. 27. 18:39
 2563/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli borzasztóan sajnálom,és nagyon remélem hogy sikerül dűlőre jutnod az orvossal és a köv inszem sikeres lesz!Karácsonyra egy két csíkos tesztet kívánok Neked!


Irszi és Klaudia Nektek nagyon drukkolok remélem + teszteket hoztok!


Kriszta Te hol tartasz?


Én megvagyok van mikor feszül a pocim meg a cicim,van mikor semmit nem érzek.Este alig tudok elaludni,bezzeg napközben simán megy.Eddig egyszer volt jobban hányingerem.Viszont állandóan farkas éhes vagyok :(

2012. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2564/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Szilvi Ti a babával hősök vagytok komolyan!Ezt ahogy így leírtad a műtétet még elolvasni is iszonyat rossz volt :(
2012. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2565/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszike?????Varjuk a teszt eredmenyt!!!!Nagyon!!

Vicus haaat en nem is tudom hol tartok :-)pedig meg kellene szamolnom lassan...mert akkor nem szabad szexelni kozepido elott...:-)de meg nem szamoltam majd megirom:-)Vaahogy dec 2-3-4 korul lesz a feltetelezett ovum ha jol emlekszem de mar kicsit kiesett a fejembol:-)Most ugy teszek majd mintha szedtem volna a clostit es ugy csinalok majd mindent...vagy nem tom.Lehet jobb lenne 2 naponta szexelni ilyenkor mert nem biztos hogy mikor van az ovu igy closti nelkul?Vagy mit gondoltok Csajok??Szilvus te mit gondolsz errol??Mindenki velemenye erdekel csak meg nem artam irni mert van a nagy izgalom Irszikemmel hogy most sikerult-e es meg nem akartam megkerdezni...de mar 28.-a van...es szorit az ido...kiszamolom.

2012. nov. 28. 07:20
 2566/9202 A kérdező kommentje:
Na kiszamoltam.Vica meg jo hogy kerdezted!Innentol nincs szex vasarnapig ugy dontottem :-)Akkor lesz a 13.cnap.Utana minden nap egyszer fogunk 4 napig.Utana meg ha nem fogom erezni hogy megrepedek 2 naponta vegig.Igy lesz a legjobb nem Csajok?Nem tom nonek -e egyaltalan tuszoim es hogy mikor repednek...de igy csak nem keruljun majd el...fogalmam sincs milyen lesz closti nelkul...mert amig nem szedtem elotte en sose ereztem a peteerest,nem volt ovus fajdalmam egyresz masreszt meg 32-35-36-42-45 napos ciklusok kozott mozogtam a 40-es napok mondjuk ritkan,de voltak.Hat csak remelem hogy hat meg a closti es fogok erezni valamicsket.Vicuskam egyel csak de so zoldseget es gyumit is!!Puszi es koszi hogy kerdezted!!Igy most tisztaban vagyok legalabb magammal :-D
2012. nov. 28. 07:30
 2567/9202 Vica-77 ***** válasza:
Kriszta nem kezdtél el hőmérőzni?Sokat segített volna.Mi a 12.-naptól 5 napon keresztül minden nap együtt voltunk így sikerült.
2012. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2568/9202 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem vettem ra magam :-\ ugy erzem nem tom magamat rabeszelni :-) Koszi hogy irod...lehet hogy nekunk is a 12.-en el kellene kezdeni...csak vmiert azt gondolom h.ha nem nonek olyan utemben most a tuszok 1-2-3 nappal kesobb lesz ovum de lehet hogy ugyanugy.Elosszorre meg akkor csak Szilvus meg Pixi volt itt minen nap te nem,akkor a 11.cnapon repedtem.nagy szuras...aztan kibuggyant egy mareknyi cucc a huvelyembol.Ez volt az elso closti honap utana meg a 13-14-en repedt.Meglatjuk.De neked volt ovus fajdalmad Vicus!Vagy nem tudtad mikor repedt csak a hodbol?Remelem fajni fog a hasam :-)A melleim most is erzekenyek es faj neha ha hozzaerek...pedig elvileg termeketlen fazisban vagyok...en mar ezt nem ertem...lehet mar a kozelgo ovu miatt fajdogal megint.
2012. nov. 28. 07:57
 2569/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, gyere már a pozitív teszteddel, annyira várunk!


Nem te tetted fel a másik tesztelős kérdést, ahol a lány hétfőn tesztel nagyon-nagyon halványat és ma reggel már tökéletesen látszik a második csík is?


Irszi, Te voltál? Mutasd a pozi tesztedet!!!!!!!!


Meli

2012. nov. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2570/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Kriszta Nekem a 12.-naptól volt ovus fájdalmam ezért is voltunk már akkor együtt..ilyen nyák meg stb nekem sosem volt
2012. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!