Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2581/9202 anonim ***** válasza:
57%
vajon:)
2012. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2582/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Irszi Nagyon nagyon sajnálom! :(

Tök jó,hogy ennyire pozitív vagy!Jövőhéten a vizsgálatok után sokkal okosabb leszel! És karácsonyra két csíkos teszted is lehet!


Többiek hogy vagytok?

2012. nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2583/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem ugy sajnalom:-(((((( pedig en is annyira remenykedtem...:-( nem tom mitol pecstelhetsz de mondd a dokinak mindenkeppen h.a krem ellenere is pecsetelsz!Nehez ilyenkor mit mondani :-( de kipihizitek magatokat majd es utna minden szebb lesz es sikerul Karacsonyra!!es az andrologus is remelem minden jot mond majd!!Meg a masik is!!Drukkolok mar elore hogy minden rendben legyen!Kari elott meg Karikor itt fogjuk egymasnak mutogatni a teszteket :-) amik pozitivak lesznek persze ;-) Vicus te hogy erzed magad:-) hogy van a kisbabank?:-DSzilvus!?Huncutkodik a Hercegno a pcakban?:-)Meli mi ujsag van??Klau veled??Pixike ha olvasol minket : szeretunk :-) remelem hamar visszajossz!!!:-)Kinikem ha jobban vagy irhatnal nekunk gyakrabban minden kis mozzanatra kivancsiak lennenk:-) Legalabbis Irszi meg Klau meg en tuti mert mi meg nem voltunk babasak:-) Puszillak!!Azon gondolkodtam Csajok hogy vajon mi lehet szegeny Emerenciaval sokszor szoktam ra gondolni...2 nagy babat elvesziteni nem semmi :-( szegenyke biztos nagyon ki van.Varom hogy egyszer majd ujra jelentkezik es irja hogy megprobaljak megint a babaprojektet.A jelenlegi egyik munkatarsam 2-szer szult szegeny az elo kislanya utan ikreket halottan a 7.honapban :-( nem probalkozott tobbszor a babaprojektel mert kikeszult teljesen szegenyt ugy sajnalom!!Emerenciank "jobban jart" Csajok mert halott babakat megszulni maga lehet a pokol :-( De remelem minel hamarabb sikerul neki egeszseges kisbabanak eletet adni!!Meg nekunk is!!!En hogy hogy vagyok Vicus...hat olyanokat erzek mint a ciklud masodik feleben szoktam...hasszurkat es neha faj a cicim...erdekes.tegnap meg mindjart megjon erzesem is volt :-D ki erti?!most onmegtartoztatas van Irszikem...elvileg holnap lesz a 12.cnap akkor mar lehet de lehet h.csak a 13.-on kezdunk el probalkozni...aztan meg 2 naponta kellene...meg az is lehet hogy a ciklus vegen lesz peteeresem de az is hogy mar megvolt az elejen...most semmit nem tudok.:-DIzgalmas :-D Holnap kell hivnom a Dokibacsimat hogy mit intezett lapar ugyben.Mindegy be van keszitve haloing...papucs...meg minden :-)szerintem mar rajtam csak az segithet ha szetszabdalnak :-D szerintem komoly letapadasok es endometriozisok lehetnek hiszen mar 3.5. evig nem estem teherbe aztan closti fel evig es nem estem teherbe...valszeg nem ,vagy nem "csak"a peteeressel van baj :-\ de majd jol megcsinaljak ami nem jo es akkor sikerulni fog:-)remelem :-D Na szep napot Csajok!Irszikem orulok hogy pozitivan allsz hozza!!!Ez majd meghozza a babat!!!Varat minket de jonni fog hamarosan a mi kisbabaink :-)
2012. nov. 30. 07:22
 2584/9202 A kérdező kommentje:
Ja es tegnap ota beleszur a mellembe.azert irom most mert most is beleszurt nagyon...igy jutott eszembe :-) lehet csajok hogy most igy jelez az ovu...hogy kozeledik :-)
2012. nov. 30. 07:23
 2585/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Velem nincs semmi különös.:)Remélem a babocskám jól érzi magát odabent és szépen fejlődik! 6.-án megyek az orvoshoz.Már nagyon várom! :)
2012. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2586/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok Lányok!


Irszi, pedig én annyira de annyira reménykedtem :( Most csalódott vagyok, mintha az én tesztem lenne hómező :'(


De majd most a dokinál okosabbak lesztek és sokkal jobb lesz úgy nekifutni, hogy vázolva lesz a megoldás és ott a cél, a baba!!!!!


Krisztike, tudod karira babásodunk!!!!! Az lesz a kari ajándékunk!!!!


Kinikém, remélem már sokkal jobban vagy és élvezed végre a várandósságot :)


Klau, neked is nagyon sűrgősen babásodnod kell végre!


Lányok, idén még legalább egy pozi tesztnek kell lennie!

KAJUK HÁT VÉGRE ÖSSZE MAGUNKAT!!!!!!!


Szilvuskám, ne dolgozz sokat, pihikézzél, imádjuk a kis Lilidet :)


Hát végül rólam annyit, hogy kerek 1 napig volt meg, vagy talán még 24 órányit sem. Jött és ment.

A cicim hála már nem fáj.


Ma vagyok a 4. ciklusnapon és bizony holnap reggel jön a tűszúrás. Irány a pocakba! Reggel 1 merional és este 1 closti. Ez lesz megint a kezdő adagom.

Aztán hétfőn UH-on kezdek, akkor kiderül, hogy mennyi tüszőcském lett :)


Meli

2012. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2587/9202 anonim ***** válasza:
57%
KAJUK = KAPJUK :D
2012. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2588/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!


Irszi,annyira rossz h.megjött neked.Pedig eszméletlen szoritottam neked!!!


Kini hogy vagy???


Meli mostmár neked is sikerülnie kell!!Mindannyian megérdemeljünk a babát,de te főleg!!Remélem a pozi teszt lesz a fátok alatt:) ennél nagyobb ajándékot nem kaphatsz!!!


Szilvi tessék pihenni!!!


Kriszti te is kapcsolj bele!:)


Vica....hogy vagy??


Remélem senkit nem hagytam ki ha igen akkor sajnálom!!

Rólam!:

A has fájás elmult aránylag,a szurkálás igaz megmaradt de az nem nagy dolog. A 10. Dpon vok elvileg...

Picit megfáztam...most az ágyat nyomom!!de kiváncsi vok h.megjön majd e!!!

2012. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2589/9202 anonim ***** válasza:
80%

Jajj lányok... én egész nap bőgtem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annyira szarul vagyok! Azt hiszem, most tetőzik a dolog.........

Olyan érzésem/ kérdéseim vannak: hogy akkor most nekem tényleg soha a büdös életben nem lesz kisbabám????????? MIÉRT????????????????? Miért pont nekem, és miért.............???????????? Mit vétettem?? Mi a fa....*szt tettem, amikor mindenkin segítek ahogy tudok, szelektíven gyűjtöm a hulladékott (de tényleg), kedves vagyok azzal is aki meg sem érdemli.....

Eddig igyekeztem viosszafogni a könnyket, de nem lehet ezt egy örökkévalóságig csinálni............ Annyira elegem van, és annyira szeretnék már egy babát!!!!!!!!!!!!!

És úgy fáj hogy annyi ember előtt titkolnom kell az érzéseimet! Tartani magam, nem bőgni............

Én csinálom tovább, az örökkévalóságig, ne értsetek félre... de szeretném én is kimondani végre hogy elegem van!!!!!!!!!!!! Nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Babát szeretnék, babát akarok! Miért a sok rohadt alkesz ribi szül, miért a sok aidszos, a sok drogos, aki eldobja a gyerkét??????? Akkor mi miért nem???????????????? Annyira elegem van, annyira unom már::::::::::...

És felkelni, összeszedni magam, elmenni dolgoznmi, úgy csinálni mint aki normál életet él... de nem, mert nekem szinte minden napom küzdelem, a gyerekemért...... Kivagyok, elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Útálom az egész világot!!!!!!!!!!! ÉS bőgök mint egy hülye...............

Meli....... annyira megértelek... soha többé nem foglak vígasztalni!!!!!!!!!!!

Szilvi, Vica: titeket imádlak!!!!!!!!! És borzasztóan örülök a boldogságotoknak!

Ne értsetek félre!!!! Irszi

2012. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2590/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti, úgy legyen!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi (ha tudnék; bőgős arcot linkelnék...... lányok, ngyon kész vagyok.........)
2012. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!