Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2631/9202 A kérdező kommentje:
Juj Klau Atyaisten!!!akkor most mar neked kesik!!Hogy a viharba ne szoritanank!!!A pisilni kell tok jo jel!!!:-)drukkbes tesztet vegyel holnap!!!!
2012. dec. 4. 20:34
 2632/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szép jó reggelt..

Még mindíg nincs semmi...és már hajnal egytől nem alszom mert félek.Nem fáj semmim,még a mellem sem. És ez nem bíztató jel...menses görcseim sincsenek....csak néha szurkál a hasam....de szinte semmi tünetem..

Csak h.3napja késik...

2012. dec. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2633/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Klaudia ez épp elég jó jel! Nagyon drukkolok!


Én szarul vagyok egész éjjel nem aludtam.Vettem tegnap stodalt meg C vitamint remélem ma már jobb lesz.Ráadásul ma ketten leszünk Noémivel,mert a férjemet behívták dolgozni :S és főzni is kell :(

2012. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2634/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Klau de jo hogy irod hogy mi a szitu!Ma veszel szepen tesztet es holnap reggel szep pozit tesztelsz!Drukkolok!Pixike mi a helyzet???Ugye nem jott meg es azert hallgatsz?!!!Hajra Csajok pozi teszteket akarok!Irszikem drukk mára megegyszer!!!Irjatok a feljlemenyeket!!Nalam 2.dpo van ma :-)9nap es tesztelhetek :-)Felirtam egy tablara itthon hogy mar csak X nap van karacsonyig :-) minden nap reggel atirom:-)Mar csak 19 nap van karacsonyig :-)De kaptam a Szerelmemtol HERCEGNOS adventi naptarat is :-)ugyhogy nyomon kovetjuk rendesen :-D puszikak!!
2012. dec. 5. 07:16
 2635/9202 A kérdező kommentje:
Szegeny Vicus most olvasom...kitartast!!
2012. dec. 5. 07:17
 2636/9202 A kérdező kommentje:
Pixikem irtad hohy 2 nap mulva szulinapod!!Akkor az ma van,ugye???Boldog Szuletesnapot Draga!!!Teged a Mikulas hozott:-Dtok jo!!!Istenke eltessen sokaig es minden vagyad teljesuljon!!foleg a baba!!!!
2012. dec. 5. 08:02
 2637/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Boldog Szülinapot Pixi! :)
2012. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2638/9202 anonim ***** válasza:
57%

Boldog szülinapot Pixi!


Klau, Te jó ég, babás vagy!!!! Tesztelj már könyörgöm!!!!!


Krisztike, Te is babásodni fogsz, hidd el! Olyan jó, hogy megint érezted a repedést :) Mondtam, hogy hat még a closti 2 hónap múlva is!!!!!!


Kinike, remélem minden nap jobban leszel és élvezed a pocaknövesztést!!!


Szilvusom, imádlak és olyan jó, hogy megoldódik a lakásgond is. Hamar teljen le a részlet és Tiétek a lakás :)


Irszikém, őrülten drukkolok! És igen, clostit kapok megionallal.


Csajok, most voltam UH-on!


15, 14, 13, 12 mm-es tüszőim vannak!!!!!!!


Hétfőn lesz inszem!


Meli

2012. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2639/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicus, nagyon hamar gyógyulj meg!!!!

Meli

2012. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2640/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli nyugi holnap reggel tesztelek.. Ha addig nemjön meg...

Jah amit még elfelejtettem irni h.3napja szintelen vmim van mensi helyett..de nem sok...

Jajj naon félek a holnapi teszttől...

2012. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!