Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2681/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
De ez nem a hüvelyemben volt :( Szerintem felfáztam :( De reggel megyek az orvoshoz. Egész nap pocsékul voltam.
2012. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2682/9202 A kérdező kommentje:
Szasztok most ertunk haza Pestre:-) 7-8.dpon vagyok...mindjartmegjon erzesem van mar vagy 3 napja csak nem irtam (nem tulajdonitok neki nagy jelentoseget.)ma reggel ota faj a derekam es szurkal a hasam,cici SEMMI.Hat ez van...helyzetjelentettem de ezeknek nem tulajdonitok nagy jelentoseget...egyedul az fura h.majd leszakad a derekam.Tegnap boroztun a Szerelmemmel hat tobbet ittam mint kellett volna de olyan jol esett :-Dejszaka meg savak jottek a bortol a torkomba meg meg hanyingerem is volt...azt almodtam hogy a Parom hordta ki a babankat es szetvagtak a hasat hogy ki tudjak szedni a babat.Kislany lett :-D meg meg egy csomo okorseget almodtam :-)nem is tudom mikor ittam ennyit utoljara...talan vmikor februarban...:-)par nap es ellovok egy tesztet :-)Puszi Csajok!
2012. dec. 10. 09:04
 2683/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet h.nekem is lekéne innom magam:)

Annyiszor irjátok h.komolyan mondom én is ezt fogom csinálni...

Jolenne egy kis kikapcsolás!!!!!

Vica pihenj amennyit csak tudsz...elhiszem h.nem vagy jól...de hát ezen is tulkell esni ha a babás az ember:)

Picit irigyellek:)

Meli...nem tudom miért de sztem most tuti összejött a baba...én annyira imátkozom érte h.hamarosan egy szép pozi tesztet mutass nekünk:)

2012. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2684/9202 A kérdező kommentje:
Ez az Klau engedd ki a feszkot :-D Nekem ma is erosen gorcsolt a hasam...kozepen a mehem.De ez nem jelent semmit...bar remenykedem de a cicim egyaltalan nem erzekeny de a hasam az gorcsol...ki erti ezt?!:-)nah mindegy majd lesz vhogy!Irjatok hogy ki hogy van!Meli inszem???Mi ujsag??
2012. dec. 10. 18:16
 2685/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok CSajócák!

Melike, én imádkoztam értetek:) Bár nem tudok, így jó kis saját imát mondtam:) Rajtam már nem múlik;)

Vicus, egyél sok mézet, meg igyál jó kis citromos teát!

GYógyulj meg hamar!

Kini, ezek szerint már jobban vagy:) De jó, végre!

kismamák, beszélgetünk egy kicsit a szülésről? Úgy is jó sok itt a félelem! Mitől féltek? Az ismeretlentől? A fájdalomról? Hogy képzelitek? Van valakinek -lesz magánorvosa? ÉS a szülésznőkkel hogy álltok?

Esküszöm lányok, én nem félek:) Eü-s voltam, 10 szülést volt alkalmam látni igen -igen közelről:) Mindet megkönyeztem:) És egy császárt is láttam:))))))))))))

Én az miatt izgulnék nagyon, hogy minden rendben legyen a babámmal:)

Klau, ne csüggedj! Tényleg szánd rá magad, és januárban orvos!!!!! Akár most be is jelentkezhetsz, gondolj a 2 ünnep közti szabizásokra.....

Krisztikém, nagyon izgulok érted is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meli, Kriszti, 1-1 babát kérek a Jézuskától nektek:) Aztán 1-1-1-et MAgamnak, Klaunak és Pixikének is:)

És utánna jöhetnek a tesók:))))

A góckutatás az az, hogy kiderült hogy VALAHOL gyulladás van a szervezetben, és meg kell keresni. MAjd ha megkerestük, akkor meggyógyítani, és kész:)

Csak ennél kicsit bonyolultabb ügye... A fogászaton ilyenkor panoráma röntgent csinálnak, és kicserélik az ösze gyanús tömést, betömik az összes rászoruló fogat. Szerencsére mi egy éve tetettük rendbe a fogainkat, pénzt nem kímélve... szóval 1 amaltgám maradt a férjemnek, amit esetleg ki lehet cserélni, + a panoráma röntgen.

A Fül -orr-gégén... Hát, az már keményebb dió. Kenet az orrból, a torokból, a fülből. Köpettenyésztés. Remélem a garat és orrmanduláját nem akarják kivenni, de ilyenkor ez szokott jönni... Aztán ha ezeken túl vagyunk, akkor várunk 1 hónapot, megint labor, és ha emelkedett még mindíg a fehérvérsejtszám, akkor megyünk tovább. Tokától bokáig átnézik, és mindenhol a lehetséges gyulladást keresik. Minden osztályra el kell mennie, ami egy kórházon belül van, maíg nincs meg a bűnös. Remélem az elején kizárjuk, mert ezt nem kívánom senkinek...

2012. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2686/9202 anonim ***** válasza:

Általában a fogak vagy a torok legjellemzőbben a bibi, ezért küldött oda először. HA azok negatívak, akkor prosztata. Nem tudom lányok, lehet hogy pár hónap, lehet hogy pár év... tényleg nem tudom.

Most én is kicsit ritkábban jövök, na ne ilyedjetek meg, nem olyan ritkán, csak lehet hogy 2-3-4 naponta.

Mindenképp kíváncsi vagyok rátok, és mindenképp leírom mindíg hogy mi történt velünk. Most semmi, holnapra van időpont a fül-orr-gégére... ha sikerül benyomni, és tudja majd fogadni a doki....

Egyébként a 11. ciklusnapon repedtem:) Már pénteken úgy fájt a hasam, szombaton már nagyon. ÉS estére szépen elmúlt. Szóval lehet hogy szépen lassan elkezd mejd működni a kis testem magától:) Most lesz ideje összeszedni magát:)

NAgyon gáz volt, igyekeztem úgy megoldani a dolgokat, hogy ne legyen egymás közelében az a két testrész, aminek normál esetben a tüszőrepinél lennie kéne... Nem akarok még egy elhalt terhességet........

Drukk mindenkinek, és jövök, csak más nem hiszem hogy minden nap. De ki tudja:) Puszika!

Kriszti, mikor tesztelsz????? Irszi!

2012. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2687/9202 anonim ***** válasza:

JA, a h..*e álmokról... én azt álmodtam, hogy szoptattam egy ismerősünk 3 éves fiát... Nem volt ilyen nagy, de másfél tuti elmúlt.

Az enyém volt, mint egy adoptált gyerek, és néha a mellemre kaptam, a vállamra dobtam egy pelust hogy ne lássa más.... De az álmomban az enyém volt, és mások is szoptattak... Tök fura..........Bizarr. Pfúúúúúúúúúúj!!!!!:D Megbolondultam, most már tuti:) Puszi! I.

2012. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2688/9202 anonim ***** válasza:

Tényleg, Meli! Mi lett aztán a repesztővel??????

Megvolt az inszem? Mennyit kaptál vissza?????????? NAgyon szorítottam neked egész nap, de még most is szorítok, hátha csak most lesz:))) PIHI!!!!! NYugi!!!!!!!!!!!!!:) Irszi

2012. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2689/9202 A kérdező kommentje:
Szia Irszikem!!!de jo hogy irtal most mar vegkepp mindent ertek hat nem egyszeru Draga de tul kell esni rajta es nem lesznek evek sztem gyorsan megtalaljak a bibit-ezert orvosok!Drukkolok nagyon!!!hogy minnel hamarabb probalkozhassatok nyugodt szivvel.abszolut megertelek az elhalt terhesseg borzalmas lehet :-\ soha tobbet nem lesz benne reszed majd meglatod!nagyon fegyelmezetten viseled a dolgokat tenyleg te vagy a peldakepem ezt mindig megerosited!!!ennyi gixert es meg mindig olyan pozitiv vagy!!!jo neha kiborul az ember de ez termeszetes nem vagyunk gepek!de alapvetoen csodalatra melto az erod!!!!neked meg nincs babad es nem ismered az anyasag erzeset ezert sztem ez meg egy plusz pont a kitartasodert!!!ilyenkor mi mindannyian felunk hogy jajjj mi lesz ha sose sikerul...tudom mert en is szoktam ilyet gondolni de gyorsan elhessegetem.annak akinek nem jon ossze es mar vagy par gyereke azt is nagyon sajnalom...de ok mar legalabb tudjak...atelik..hogy milyen Anyanak lenni!es ezt is nagyon becsulniuk kell :-) mi meg raghatjuk a kormunket...h.vajon mikor...hogyan...csak sikeruljon.Nehez dio de itt vagyunk egymasnak!!Ne csak neha irj Irszikem hanem mindig :-D a laparig en is eselytelennek gondolom magamat nyilvan...de itt vagyok mert fontosak vagytok es nehany jo szo mindenkinek jol esik...a dpok szamolgatasa meg akkor is ha az elso cn-on vagyok...de masok most tesztelnek...ez azert izgis es itt akarok lenni :-) megertek en mindent de nagyon hianyoznal nekunk ha csak ritkan irnal:-) mikor tesztelek?! hm.jo kerdes.vagy penteken vagy csak vasarnap...nem tom.tenyleg nem tudom...majd erzesre.Melikem nagyon izgulom erted is sikeruljon mar az a Baboca relaxalk,pihenj,lazits ahogy a tobbiek is irtak!!Irj hogy mi ujsag mar tukon ulunk.puszi Csajok!!
2012. dec. 10. 19:46
 2690/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Kislanyok!:-) Tegnap este csak gorcsolt a hasam renduletlenul.Ez a 8.dpo. Terhes vagyok? :-D:-D:-D Csak vicceltem termeszetesen :-DIrszikem a fura álmodra nem is irtam semmit!most jut eszembe.hat nem semmiket almodunk az tuti!Tok furcsak es ebbol latszik hogy azert mennyi minden van a kis tudatalattinkban.:-)Nem tok mit irni most Csajok irjatok hogy mi ujsag!!Puszikak!!
2012. dec. 11. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!