Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2691/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


NAGYON-NAGYON-NAGYON IMÁDLAK TITEKET, ÉS NAGYON KÖSZÖNÖM, HOGY MINDENKI IMÁDKOZOTT ÉS DRUKKOLT ÉRTEM :)


Jaj, úgy fel vagyok ám dobódva, mint még SOHA :)


Mérges is vagyok nagyon, hogy 5 inszemnél soha nem harcoltam ki a doki szerint nem létező repesztőt, mert most nem hiszitek el, de óramű pontossággal repesztett.


Olyan iszonyatosan fájt a hasam, hogy a hajam égnek állt, de édes fájdalom volt.

Majd kiszakadt középen a méhem és két oldalt a petefészkeim.


Azt a fájdalmat, esküszöm szülési fájáshoz hasonlítottak, annyira fájt, hogy még a fenekem lyuka is zsiborgott...


Délben volt az inszem, előtte a doki megnézte a tüszőket, bal oldalon volt 1 és jobb oldalon volt 5!!!!


És este 7-kor pontban megrepedtek!!!!


Csajok!!!!!!



3 millió spermát kaptam vissza, és időben repedtem, 6 tüsző..... ennél nincs optimálisabb esély a babára.


Ne harizzatok meg érte, de most nagyon bízok végre a kicsikémben, én most úgy veszem, hogy bizony már fél napos a kis sejtecském :)


Nagyon fáj még mindig a hasam, úgy megyek mint egy anyóka, óvatosan ülök le.....


Hát a doki mondta, hogy szexeljünk rá este meg reggel, de lányok, én sírtam volna, ha hozzám ér a szerelmem, annyira fájt a hasam.


Krisztikém, most még jobban megerősítem, hogy mikor ülni sem tudtunk, annyira fájt a hasunk, akkor bizony megrepedtünk tutira!!!!


Klau, TE is babás leszel, bízzál benne!!!!!


Irszike, meglesz a megoldás, bízzál benne, itt mindenki babás lesz!


Pixike TE is! Mindent bele, mindenki babásodjon!!!!


Szilvusom, nagyon hálás vagyok, hogy ennyire drukkoltál, nagyon jól esett ám :)


Lányok, jöv.héten vasárnap már tesztelhetek :)


BABÁT AKAROK SZENTESTÉRE!!! PONT 24-RE NEM VÁROM!!! A KICSIKÉMET VÁROM :)


Meli

2012. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2692/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, még most is szétszakad a hasam :) Ülni is alig bírok :)

Hurrá :)

Meli

2012. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2693/9202 anonim ***** válasza:
80%

Meli naon örülök ennek a pozitiv eredménynek„!Látod mondtam h.most menni fog!!!

Ugy hiszem h.naon szép ajándékot fogsz kapni karácsonyra:)

2012. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2694/9202 A kérdező kommentje:
Melikem jaj de jooooo!!!!Orulok h.most vegre minden rendben ment!Akkor Meli kipipalva.Babas es kesz. :-)Mar megtermekenyultel es a kicsiked halad a mehed fele!!!Nagyon jo hirekkel jottel Meli tisztara feldobodtam!:-) Nalam semmi extra 8.dpo...a hasam gorcsizik neha es a.derekam szurva valami neha vagy odasugarzik nem tom :-)cicim viszon semmi erzekenyseg...neha mar a 4.dpon erzekeny volt meg volt amikor nem ugyh.ez semmit nem jelent.De bizakodok es Karira oltari nagy pozitiv tesztunk lesz !!Ezt megbeszeltuk :-)
2012. dec. 11. 18:07
 2695/9202 anonim ***** válasza:
57%

Így van Krisztike, karira oltári nagy pozi tesztünk lesz :)

Babát hoz a Jézuska :)


Érzem!!!!


Meli


Amúgy mikor én terhes lettem anno a gyerekeimmel, csak hasgörcsöm volt, meg barnáztam mensi helyett, de ahogy neked is Kriszti, nekem sem fájt a cicim :)

2012. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2696/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, nagyon jól esik, hogy drukkolsz, hálásan és szívből köszönöm!!!


Én már nagyon szeretnék babásodni, minden vágyam :)

Meli

2012. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2697/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli igy van sikerult es kesz!:-)Most nagyon pozitiv vagy es MOST leszel babas :-)vagyis mar vagy is :-)Nalam ez a 9.dpo...a tegnap delutant vegigszeretkeztuk a Szerelmemmel :-)olyan jo volt :-)Meli nem is tudtam h.nem fajt a cicid mikor babas voltal!:-D ez jo hir :-) nagyon nyugalmi allapotban vannak az enyemek is :-)majd meglatjuk...Na megyek keszulodni a melodiaba:-)
2012. dec. 12. 07:19
 2698/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]

[link]

[link]


Csajok, mindenkinek küldöm, hozzon szerencsét és hozzon babát!!!!!


Sajnos csak a pregnyl tüszőrepesztő miatt lett a mai tesztem pozitív, mivel 5000NE egység HCG-t tartalmaz (ami miatt álterhesnek érzem magam, hányingerem van, szédülök), de bízzunk benne, hogy a 10.dpo-ra kiürül és akkor már a babámat mutatja ki a teszt.


Azért valahol nagyon jó érzés volt most nézegetni az álterhességi tesztemet :)


HOZZON MINDENKINEK SZERENCSÉT, EZ A KABALATESZTÜNK!!!!!!!


Meli


(azért remélem, hogy tényleg hamarosan kiürül a szervezetemből a pregnyl hatása, ugyanis tényleg tesztelni akarok a 10.dpo-n. Már 4 napja szúrtam be a repesztőt és még mindig ilyen erős pozi a teszt tőle. meddig vajon?)

2012. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2699/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Meli, nagyon sokat gondoltam Rád! Szinte átjött a monitoron keresztül a boldogságod!!!!!

Kérlek szépen, próbáld kibírni tovább mint 10 DPO. Tudom,hogy nagyon nehéz, de próbáld meg!

Nagyon fogok drukkolni :)


Krisztike: holnap fogsz tesztelni? Vagy vársz még?


Én emlékszem keddi napon volt az utolsó vérzésem, általában 28-29 napos volt a ciklusom. 4 hét múlva szerdán teszteltem pozitívat. Az lehetett a 14 vagy 15 DPO.


Ti hisztek abban, hogy PÉ előtt nagyobb az esély a leány gyermekre, PÉ-kor pedig kisfiúra?

Mi kedden este bújtunk össze (előtte vasárnap, az szerintem esélytelen volt) és utána max 24-36 órán belül repedtem.

K.

2012. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2700/9202 anonim ***** válasza:
80%

Hát Kinike, én ugye mindig a 14.ciklusnapon repedek.

A fiamnál a 10.napon voltunk együtt, a lányomnál a 11.napon.

Tehát ez rácáfol elvileg :)


Én mind a kettőnek örülnék, csak jöjjön már :)


Meli

2012. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!