Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2741/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Orulok h.segitetek egymasnak closti ugyben :-) szerintem Klau nyugodtan szedd be. 2*1-et nem lesz tole semmi bajod.De sztem a doki is felirna neked.van aki spermavizsgalat nelkul is felirja!Amikor mesz vmi uruggyel a 12.ciklusnap korul akkor kerdezz ra,h.szeretnetek babat es mar 2! eve nem jon es h.tud-e segiteni neked.Akkor majd vagy felirja a clostit vagy azt mondja menjen a Parod spermavizsg.ra.Vesziteni valod NINCS.Hatha felirja.En drukkolok!:-)De nyugodtan fogadd el Melitol.En ugy szedtem h.ciklus 2.napjatol 2*1-et 5 napig.De amugy mehetsz ultrahangra a 10.cn-on is.mert nekem elsore a 11.cn-on repedt!!!Mondd a dokinak h.faj a hasad nagyon es nezze meg ultrahanggal h.minden okes -e.Meg hogy 1 napos barnazasod volt a legutobbi mensid helyett.Terhessegre fog gyanakodni es megultrahangoz majd.:-)Szamodra meg szepen kiderul hogy hany tuszod van es van-e dominans es mekkora a merete...milyen vastag a mehnyalkahartyad :-)Drukk!Kovi ciklusban szedjed akkor a clostit!:-)Veronika meg nem tudod de en nem ertek a hohoz ugyh.a tobbiek majd velemenyezik.:-)Vicus orulok h.minden okes kis babasunk :-)Ja!Hivtam a dokit...beszelt a Banfi doktorral...de januarban terunk vissza ra.Amugya mutetet csak a februari honapban szeretnem mert januar vege fele lesz 3 honapos az uj munkaviszonyom es utana veglegesitenek...addig nem szeretnek hianyozni nehogy kib*szarintsanak:-D Addig meg ugyis hat meg a closti :-) de minek... :-) nah mindegy ez a 12-13-14.dpo.Semmit nem erzek.Cicim abszolut meg csak nem is felszul icipicit sem.Neha van az a kicsi hasgorcs meg neha szurkal picit...de gondolom meg fog jonni majd.Varok.A teszt tul korai...hat nem tom...vaami kis halvany akarminek sztem kellene latszodni.Nem tesztelek tobbet csak ha nem jon meg.Sztem a 13.dpon vagyok ugyhogy 2 nap mulva meg kell jonnie.Azaz kedden.A buli nagyon jol sikerult ejjel 2 utan indultam haza :-DIttam pezsgot.bort.agyas meggypalinkat.Nem aproztam el:-) Egesz vegig nagyon jo hangulatban teltek a pillanatok.Kidiszitettek nekem a nappalit es mindenki az en kedvemert jott el.Majdnem bogtem oromomben!!Hogy ilyen cukkerek a volt kollegaim es igy hianyzom nekik :-) Hat 3 evig dolgoztunk egyutt...jo erzes volt :-)Olyan nagyon feldobodtam tole mar amikor odafele mentem h.most mindenki miattam jon el:-DMost meg olyan vagyok mint akin atment egyuthenger :-D:-D:-D de nem csak azert mert piaztam hanem mert nem szoktam fent lenni ilyen ejszakaba nyuloan mar max 11-kor mindig alszok:-)De megerte :-D
2012. dec. 16. 12:35
 2742/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök hogy jó volt a buli! Tuti véglegesítenek 3 hónap után? Az én főnököm több mint 1 évig ígérgette a szerződést, és bár ő mondta hogy véglegesítve vagyunk, csap papírt nem sikerült adnia róla. Így másfél évvel az után kaptam meg a szerződésem, hogy oda mentem....

Jó, nem?

Akkor csak februárban lesz? Mondom én hogy a nyuszi fogja hozni!:)

Megrendeltem a Libriről ingyenes kiszállítással a Borogatás, forró tea és anyi szeretet című könyvet:)

Kedden hozzák ki melóbe, már negyon várom! JA, és rendeletm mellé egy Kukucs! Könyvet is:) Irszi

2012. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2743/9202 A kérdező kommentje:
Igen 3 honap utan hatarizatlan szerzodest kapok.Eddig meg mindenki kapott :-) remelem velem se tesznek kivetelt :-)amugy meg halisten nagyon meg vannak elegedve a munkammal.mindig engem hoznak fel peldanak a tobbiek elott :-) kicsit mar ciki de a munkatarsaim nagyon kedvesek es nem feltekenyek ram :-)veletlenul se tudnek nagykepu lenni ugyhogy talan ezert is szeretnek :-)en a Pocakmeset kertem Karira a Szerelmemtol:-D ugy gondolom azolyan szep ha majd tole kapom meg :-) Tovabbra se erzek semmit ...jaj ez az egy nap olyan keves volt...de mar csak par nap...es vege.Jon a jo sok pihenes:-D
2012. dec. 16. 17:24
 2744/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Olvastalak titeket és végig izgultam a válaszaitokat:)Ha még nem késő, szeretnék csatlakozni.Rólam néhány szó: Vica vagyok 31 éves leszek januárba. 2008 óta próbálkozunk, 2010 elején kiderült Pcos vagyok, rendszertelen ciklus, peteérés hiány, hirtelen hízás, cisztás petefészek. 2010 január óta merckformint szedek. 2010 októberében még mindig nem volt ovu, ezért clostit kaptam, és a 2, clostis hónapban sikerült. Határtalan boldogság...de nem tartott sokáig, utrogestan mellett is vérzés lépett fel és a 8. héten már nem volt szívhang, missed ab:( 3 hónap pihit javasoltak, de a műtét után nem jött meg, UH és norcolut , gondoltam rosszabb már nem jöhet.Újra closti, szintén 2. clostis hónapba pozitív teszt...2011. októberre, hatalmas öröm és aggódás. Átléptük a 12. hetet és fellélegeztünk. Átléptük a 16. hetet mindene egészséges és hatalmas boldogság...18. heti genetikán közölték kisfiú:))mindene makk egészséges. 20 hetesen 4D-re mentünk hogy tényleg minden oké, mert vérzés jelentkezett. Minden oké volt, gyönyörű kisfiú nézett ránk vissza. Megnyugodtunk. Az ex nődoki azt mondta minden oké, pihi és magnézium. 22. héten erős darabos vérzés, őt nem lehetett elérni, mentő vitt be, közölték sajnos ennek a terhességnek vége....mérhetetlen fájdalom, üresnek éreztem magam, meg akartam halni, nem hittem el, hiszen még van szívhangja...Sajnos a méhszáj kinyílt teljesen, nyákdugó távozott, magzatvíz szivárgott meg kellett szülni 22 hetesen:( A boncolásból az derült ki hogy fertőzés miatt kaptam magzatburok gyulladást...Fertőzés, amit a doki nem kezelt, vérzés mellett se, csak pihenésre intett. Új dokit kerestem, ez februárba történt, augusztusra letelt a pihenőidő, addig gyönyörű nyákos peteéréses ciklusok, aztán minden elromlott. Új endokrin dokit is váltottam, kiderült kevés gyógyszert szedek, emeltük a metet is. Majd októberre végre megjött. Azt hittem most már jó lesz. A következő ciklusom 52. napján negatív teszttel felhívtam a dokit. Vastag nyálkahártya, és azt mondta ösztrogén dominancia alakult ki, nincs progeszteron se, nincs ovu, semmi...norcolutot kaptam, most múlt el, és a ciklus 5. napjától megint closti:) Hát most itt tartok, 2 napja szedem ezt a csodabogyót.

Remélem befogadtok, nagyon sok pozitív kisugárzást mutattok,amit be is gyűjtöttem tőletek, ez nekem most nagyon jól jön:)

2012. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2745/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Vica....

Hát naon sok mindenen mentél keresztül,elhiszem h.majd bele haltál a fájdalomba...de bizom benne h.velünk sokkal könnyebb lesz a babához vezető út!!!

Örülök h.csatlakoztál.....tényleg!!!!

Itt sok bátoritást és erőt kapsz majd hidd el,én nekem is sok erőt adnak a csajok,nemtom milenne velem nélkülük!!!

2012. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2746/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm szépen! Bár még csak az 53. oldalig jutottam de egyértelmű volt számomra, hogy nagyon jó helyre csöppentem:)Teljesen tele vagyok új reményekkel:)
2012. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2747/9202 A kérdező kommentje:
Szia Vica!Orulok h.csatlakozol nana hogy befogadunk!!!:-) Akkor neked nem kell bemutatkoznunk :-) Nagyon sajnalom Draga ami tortent Veled :-( ez nagyon nehez lehetett ...utana meg kiheverni...ha lehet,de sztem majd akkor hevered ki igazan ha az edes kisbabad megszuletik es minden rosszat elfelejtesz!Drukkolok Neked h.hasson jol a closti es hogy hamar babas legyel!Itt ugyis.mindjart az leszel!:-)
2012. dec. 16. 20:36
 2748/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon köszönöm a hozzám való jóságotokat. Volt idő mikor a depresszió felé haladtam, de még időben kimásztam a gödörből:)A clostinak, a több metnek, az új nődokinak és az új endokrinológusnak köszönhetően:)

Hozzá még kellett a ti pozitív hozzáállásotok, ez nagyban segít:)

2012. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2749/9202 anonim ***** válasza:
57%

Eltűnt a hozzászólásom:)

Na mindegy, azt akartam írni hogy bízok benne hogy ha januárra nem is, de februárra pocaklakó költözik a szívem alá:)

Most ilyen a görbim:)

[link]

2012. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2750/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Vica!

Nagyon örülünk hogy csatlakoztál hozzánk:))))))

Bár most Meli a soros kismamánk:DDDDDDD, aztán adjunk esélyt a vén rókáknak is mint Kriszti és jómagam, de mostanában tudod az itt a helyzet, hogy az újonan csatlakozott lánykák lesznek pocakosok!!!!!!

Szóval jó esélyekkel indulsz nálunk!

Szörnyű tragédia ami veletek történt, nagyon sajnálom....

BÍzzunk a mostani orvosokban!

Hogyan derült ki hogy emelni kell a Met adagodat? Az én dokim azt mondta, csak egy év múlva lesz kontroll, ha addig nem leszek kismama. Hát, lassan lejár....

Drukk a Clostinak és neked!

Melikém, hányadik napon is vagyunk, kedveseim????????:DDDDDDD Irszi

2012. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!