Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2761/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt Lányok!!!


Krisztikém, nem biztos, hogy megjön!!!! Bízzál még benne!

Nekem szerencsére visszament a hőm 37.2-re, már frászt kaptam.

Csináltam egy tizes tesztet, hogy végre kiürült-e a repesztő miatti hcg-m, és full negatív lett.


De legalább most már nincs bennem a kétség, hogy ha tesztelek dec.24-én reggel és valami csoda fojtán lenne egy halvány reménysugár a teszten, akkor azt a repesztő okozná.


Nagyon izgatott vagyok, soha -soha ennyire nem vártam még a tesztelést. És életem legrosszabb karácsonya lesz, ha megjön :( Nagyon fogok sírni :(


Meli

2012. dec. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2762/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%
sziasztok kislányok :D újra itt és újra nekifutunk :D remélem most másképp alakul mint az előzőek. jó sokat írtatok ... jól belezavarodtam hogy most kinél mi is van. Valaki összefoglalná nekem? Nekem most telt le a 3 hónap voltam dokinál és tök nagy öröm saját magamtól gyógyszer mentessen van egy 14,4 mm petém majdnem félidőben :) uh apával akciózunk amikor csak tudunk :) kaptam utrot ha összejönne meg kaptam clostit ha nem... de remélem arra nem lesz szükség!!! Hajrá kislányok pocakosodjunk!!! :D :D
2012. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2763/9202 anonim ***** válasza:
51%

Szia drága Emerencia!


De jó, hogy megint itt vagy!!! Tuti, azonnal összejön a babád :) Drukkolok nagyon!!!!


Én dec.24-én reggel tesztelek. Most volt a 6. és egyben utolsó inszeminációm. Innentől nincs tovább és nincs több esély a babára.

Rettentően félek a teszteléstől :(


Meli

2012. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2764/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Üdv az újaknak és a régi új tagnak :)

Én holnap leszek 8 hetes.Ma iszonyat hányingerem van.A cicim néha érzékeny.Megint álomkóros lettem és sírós is vagyok.Csütörtökön megyek uh-ra :)

Nagyon drukkolok mindenkinek!Most főleg Melinek!

Puszi Nektek!

2012. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2765/9202 A kérdező kommentje:
Emerenciaaaa!!!Sziaaa!!De orulok hogy visszajottel!!:-))))) Most sikerulni fog es boldog terhesseged lesz majd meglatod!!Nem lesz semmi baj!!Nagyon orulok neked :-))) Melikem nagyon drukk jo hogy teszteltel igy sokkal nyugodtabban vagy mert kiurult a repi!:-)Par nap es ujra pozi lesz a teszted :-)Vicus gratulalok a 8.hetedhez!:-))) Csak egy par szot irok Csajok mert rohanok keszulni.Nekem meg mindig nem jott meg. :-\ igy egyre jobban remenykedem...ez ezzel a baj.Elvileg ez av16.dpo.De lehet h.csak a 15.es ma kell megjonnie.Majd meglatjuk.Ma ceges buliba megyek este keson jovok haza ugyhogy ...majd csak csutortokon reggel irok sztem.puszii!!
2012. dec. 19. 07:14
 2766/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Kriszti, van esetleg görbéd? Jaj nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg és babuci legyen a pocakodba:))) Én jól vagyok, velem minden rendben, ma veszem be az utolsó szem clostit;)


Vica:)

2012. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2767/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!

TIszta jo csajok sokasodunk:)

Meli mikor tesztelsz???

Csajszik naon szoritok mindenkinek...elvileg ma van ovum...:) de semmit nem érzek

2012. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2768/9202 Emerencia76 ***** válasza:
57%

sziasztok,

Meli nagyon nagyon drukkolok neked... biztos sikerült:) és akkor lesz egy csodás karácsonyod!! :D Vica gratulálok :D de még halkan és óvatosan ... de telnek a heteid és ez jó :) krisztike amíg nem jön meg van remény :) bizakodj de ne éld bele magad! :) Klau hajrá akkor este hancúroz :D

2012. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2769/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Emerencia,de örülök,hogy vissza jöttél:)

Remélem mindne okés és várhatód a kis csodádat:)

Krisztiiiiiii,ne add fel még,meg sem jött:)))Soha nem tudni mi a helyzet:))

Lányok velem semmi küli,gyorom azota is folyamatosan ég,tegnap este rendesen már rosszul voltam tőle:S

Lilikém mocorog,majd szét rugja a hólyagomat:)

Remélem januárra már befordul:)

Vica!

Köszi a válaszod,kaptam hüvelykupot a dokitol,mert mondtam neki hogy zavar hogy van folyásom,remélem használ is:))

Drukk csajok akinek kell,sokat gondolok rátok:)))

Puszi

Szilvi

2012. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2770/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!!


Meli megjött a kis csomag,senki nem vette ki belőle a gyogyszert:)

Naon köszönöm!!!!!!!!!

Naon imátkozom h.pozit tesztelj

2012. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!