Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2791/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok kislányok!


Nekem sajnos egy nagy pofánvágást hozott a Jézuska.

Ma vagyok a 12.dpo-n. És bizony ma leesett a hőm 3 tizedet reggelre, és máris barnázok.

Ellőttem egy tesztet, de FULL NEGATÍV.


Méreges vagyok, mert tudjátok, dec.24-én akartam tesztelni, bár az is még csak a 13.dpo lett volna, de akartam a karácsonyi babát a párocskámnak.


Erre még meg sem várja a mensim a 14.dpo-t, máris itt ül a nyakamon.


Nem jött össze. a legutolsó reményem volt, a legesleges...legutolsó.


Nincs tovább :(


a szívem szakadt meg, nagyon összetörtem. Március óta küzdöttem, hiába volt 6 petém most is, ha a párom spermái annyira rosszak, hogy nem képesek előre haladó mozgást végezni, csak épp egyhelyben mocorognak.


Én itt és most véglegesen feladtam. Össze kell valahogy szednem magam, mert nincs jövőképem baba nélkül. Nagyon magányos vagyok, hiába van párom, nekem a baba lett volna az életem.


Nem tudom hogy lesz tovább. De a legrosszabb, hogy szenteste fog dőlni belőlem :'(


várhatott volna legalább karácsony utánig.


KÍVÁNOK NEKTEK KITARTÁST, HOSSZÚ A KÜZDELEM, DE NÁLATOK OTT A LEHETŐSÉG, NÁLATOK OTT AZ ESÉLY.


Én nem tehetek többet, nálunk a párom túl öreg már :(


MINDENKINEK NAGYON BOLODOG, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!


Krisztike, ugye még nem jött meg? Benned minden reményem!


Fel a fejjel lányok, én kiszálltam a babavárók közül, de itt maradok Veletek!


Meli (nagyon kikészültem)

2012. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2792/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli neeee!Nagyon sajnalom :-( azt hittem sikerult neked es azert nem irsz mert magad sem hiszed el.Nem akarlak biztatni de nem lehet beagyazodasi barnazas???Azert en meg remelem nem indul el semmi piros beloled es megis babo van!Jah nekem nem jott meg Meli...de sztem csak visszaallhatott a regi kerekvagas a 35 nap koruli ciklusom.Gondolom par nap es megjon nekem.Nem baj majd jovore sikerul.Neked meg lesz jo lombik es sikerul!Ugysem fogod feladni igazi harcos vagy!:-)En is Mindenkinek kellemes keszulodest es nagyon boldog Karacsonyt kivanok Csajok!Ma megyunk le Anyaekhoz ugyhogy keszulodok is:-D puszikak!!!
2012. dec. 23. 11:56
 2793/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli,nagyon sajnálom a negatív tesztet! Kérlek még ne írd le a hónapot, lehet még szép Karácsonyod!

Mivel tudunk segíteni a kis lelkednek? Mond és megtesszük!!!


Krisztike: nagyon drukkolok!

Vicus: rosszullétek? Remélem,hogy Téged el fog kerülni az, ami velem volt!


Lányok: nagyon boldog, békés, pihenésben gazdag Karácsonyt kívánok Nektek!


K.

2012. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2794/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli amig nem jön meg van esély...jajj naon elszomorit h.ennyire kikeszültel!!!

En még reménykedek azért....

Ma én is szomoru vok,ugy szerettem volna karácsonyra babás lenni...de mind1

Kellemes ünnepeket lányok!!Boldog karácsonyt

2012. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2795/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Meli borzasztóan sajnálom :( Olyan szomorú lettem még meg is könnyeztelek!Én annyit kértem a jó istent hogy adja meg Neked a babácskát! :(
2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2796/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Boldog Békés Karácsonyt Kívánok Nektek! :)
2012. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2797/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, sajnos még napközben megjött :'(


MINDENKINEK KÍVÁNOK NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!!


Meli

2012. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2798/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli naon sajnálom,elsem hiszem:'(

Légy naon erős....próbáld lekötni magad a kis családoddal!Boldog Karácsonyt!!!

2012. dec. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2799/9202 anonim ***** válasza:
57%

NAGYON BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK LÁNYOK))))))

remélem mindenkinek kellemes estéje lesz és boldogan tölti ezt a szép napot:))))

Szilvi

2012. dec. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2800/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ajjjj tegnap ejfelig sutogettem...beigli meg pogi meg minden.Ma mar "csak" egymillio mezeskalacsot kell megsutnom es kidisziteni.Takonykor meg meg van de mar jobb.Mensi nem jott meg azota se...ugytunik ez kimaradt...ovus verzes ide vagy oda.Majd januarba megyek a dokibacsihoz.Azert a closti elotti honapokban evekben sosem maradt ki csak egyszer a mensim.Meg most.:-) Tojni ra eljen a KARACSONY!!!!!!!!!!!!!:-D Aldott Ünnepet Mindanyiotoknak es nagyon szeretlek :-)
2012. dec. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!