Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2801/9202 A kérdező kommentje:
Na hello Csajok!Mit hozott a Jezuska?:-)Neem meghozta a pocakmeset!!!!:-)Irszi!!!Ezt a konyvet hogy lehet elolvasni?:-)en minden 2.sornal bogtem!!:-)Aztan felreraktam majd ujra elovettem es ugyanugy bogtem!Raadasul a Szerelmem beleirta hogy majd ebbol olvasunk a Kicsiknek ... Attol is vegem lett.:-)Mar ugy szeretnek belole olvasni a babamnak...mar amikor a pocakban lesz is!:-)Nah mindegy majd valami kemenyebb pillanatomban kiolvasom:-) ...meg naggggyon profi keramiabelsos serpenyot...meg kozmetikumokat meg penzt kaptam :-) De meg a rokonsag nagy resze hatra van :-) Bizti kapok meg jo dolgokat:-)de a legjobb a Pocakmese :-)Ja!Most szexeltunk nemreg...vaami barnazas volt a papiron...gondolom indul a mensim lassan.Egy hetet kesett...de legalabb most megjon.Puszikak!!!
2012. dec. 25. 10:02
 2802/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!

En naon sok mindent kaptam...ékszereket,smink csomagot csak ami kell:) nagyon jol telik a kari,csak a hasam naon szurkál.....

Az egyik bnőm megszult egy hete....tegnap voltam látogatni,most először láttam egy hetes babát...irigy voltam picit... De hátha a Melitől kapott closty segit majd....naon izgulok:)

Nah csajok merre vagytok??:)

2012. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2803/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!


Klau, remélem tényleg segít majd a closti! Úgy legyen!!!!


Hát, én 2012-ben nem babásodtam, sőt többé már nem fogok, nagyon úgy néz ki.


Még hosszú idő kell, mire felfogom és elfogadom. Marcangolom magamat, de nincs értelme.....

Összeszámolgattam és bizony közel 60 db merionalt szúrtam magamba, több doboz clostit a 6 hónap alatt.

A 6+1 inszemre és a havi 4-5 UH-ra + a szurira és gyógyszerekre közel 824.000,- Ft ment el, és nincs babám :(


Na, de csajok, nektek mind-mind ott a nagy esély!


KÍVÁNOM NEKTEK, HOGY 2013-BAN MINDENKI BABÁSODJON!!!!!

SZILVESZTER ÉJJELÉN EZ LESZ AZ ÉN KÍVÁNSÁGOM!!!!!!!!!!


Kellemes Ünnepeket a továbbiakban is :)


Meli

2012. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2804/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Klau akkor kaptal sokmindent :-) hat en is irigy lennek a babara :-) csak nalunk most nincs senkinek icipici halIsten ...biztos bognek h.nekem mikor lesz :-\ Meli most akkor nem lesz lombik vagy mi?????????Na nekem 2 napig barna vmi megkoszolta a tampon veget...ma mar egy pici piros is van benne...de meg mindig csak megkoszolja a tampon veget...semmi gorcs -mindig nagyon faj a hasam-semmit nem erzek es alig valami nem dol a ver ahogy szokott.sőt.hat ez egy ilyen ciklus biztos :-\ ez van. Igy van Csajok 2013 lesz a mi evunk :-) a 13 ugyis szerencses szam :-D
2012. dec. 27. 12:23
 2805/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, bizony nem lesz lombik. Azt a kudarcot, hogy esetleg a 6 lombik közül egyetlen egy sem sikerüljön, már nem tudnám feldolgozni lelkileg. Félek, hogy belehalnék, nem élném túl (nem akarnék hülyeséget csinálni...)


De ismerem magam, azt már tényleg nem élném túl. Most 10kg felesleget kell leadnom magamról, amit a hormonok okoztak. Gondolj bele, ha még 2 évig lombikoznék feleslegesen, és nem lenne baba sem, legalább 20kg jönne még fel. Ez nagyon gáz és nagyon komoly ám!


A nővérem is lombikozott, nem lett belőle babája, de 40kg volt mikor kezdte és most 85 kg. És nem tudja leadni.


De nem az alakom féltem, hanem a lelkemet. A gyerekeimnek még szükségük van Rám, hiszen még nem nőttek fel.


Mástól azonnal lenne babám (ezt a doki is megmondta), de én imádom a páromat és nem fogom csak azért elhagyni, hogy babám legyen.

Én neki akartam a csodát a kezébe adni, de ha nem tud babát csinálni, akkor el kell fogadni.


vérzik a lelkem, de bele kell törődni :(


Nehezen megy még :'(


Meli

2012. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2806/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli én ezt nem tudom megérteni!!! Pár honappal ezelőtt pozit teszteltel,csak nem maradt meg,es akkor türhető volt a sperma hisz eljutott ahova kellett!!!

Akkor most miért nem sikerül:(

Naon fáj nekem hisz annyit küzdöttél egy babáert....ez eszméletlen igazságtalan!!!!

Napok ota csak arra gondolok h.ez nem lehetséges!!!

Tudom h.naon fáj neked...én elsem tudom, képzelni h.min mehetsz keresztül!!!

Megértem h.nem mered bevállalni a lombikot,lehet énsem merném!!

Nagyon sok erőt kivánok neked....és remélem az ünnepek picit elterelték a gondolataidat!!!!

Minden tiszteletem a tiéd!!!!

Puszi

2012. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2807/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Klau, annyira imádlak!


Remélem és tudom!!! hogy babás leszel 2013-ban és Irszike is az lesz, Krisztikénk is az lesz!!!!


Én próbálom megérteni, (már ha ezt meg lehet...) és feldolgozni, hogy nem lesz babánk.


Valami új életcélt kell még teremtenem magamnak.


Abbahagytam a hőmérőzést, a számolgatást, a bromocriptint és minden más vitamint. Már ez is könnyedség, bár hiányzik.


Majd apránként megemésztem.


DE ITT LESZEK ÉS MINDENKINEK EZERREL DRUKKOLOK!!!!!!!


Millió puszim MINDEN CSAJSZINAK!


Már csak jövőre tudok feljönni gépre, mert elutazunk Egerbe és csak jan.1-jén jövünk vissza.


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK, ÉS AZT KÍVÁNOM, HOGY 2013. MINDENKINEK HOZZA MEG AZ ÁLMÁT, A VÁGYÁT.


Meli

2012. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2808/9202 anonim ***** válasza:
32%

sziasztok lánykák!

előre is bocs a kisbetűkért,de a lányom laptopjárol irok és utálom nyomkodni a nagybetűket:)

remélem mindenkinek elmentek az ünnepek:)

én sajnos beteg lettem,második ünnepen fel kellett mennem az ügyeletre,meert lett egy légcső és hörgő gyulladásom.

kaptam fasza erős antibiotikumot és fekvés...

már jobban vagyok,de fulladok még nagyon az idő miatt is:S

szar párás idő van:S

azért remélem mindneki jol van:)

mi nem igen ajándékoztunk,mert a gyerekeim feladták a leckét és az volt az első,nem mi:))

de a férjem azért megvette nekem a csernus doki könyvét:)))

én meg azokat a könyveket szeretem nagyon,na meg persze maga a pasit is,mindne könyvét olvastam és ha itt tart előadást mindig ott vagyok:)))

bár van aki nem ért egyet a véleményével,de hát mindenki más és más:)))

puszi lányok minddenkinek:))

irjatok,kivel mi van:)

szilvi

2012. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2809/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok! Előkerültem én is, bocsi hogy csak most, de így jött össze! Meli, nagyon sajnálom és egyben megértelek. Lehet amikor már nem fogtok rá számítani, akkor fog összejönni. Nálam egyenlőre nem tudom mi újság, jan 10-re nem várom. A görbém ilyen

[link]


Lassan 6. éve próbálkozunk, és nincs gyerekem:( Elkeserít, a vetélések, a 22 hetes vetélés, az hogy körülöttem a környezetembe mindenki terhes, az ökör kérdések amik nap mint nap fogadnak ha kilépek az utcára, iszonyú...

Én most találtam egy könyvet, ami kicsit segít feldolgozni azt amibe most vagyok. Ha lelki ok miatt nem jön a baba ez a címe:) Alig várom, hogy a kezembe legyen.


Mindenkinek boldog új évet kívánok, váljon valóra minden álmotok!!!!


Vicus:)

2012. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2810/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok...

Vicus nekem megvan az a könyv naon sokat olvastam egy időben,vannak benne igazságok,de annyira nem nagy vmi mint amire számitottam. De mindenki más...hátha neked tetszik majd es megleszel vele elégedve!!

Szilvi akkor jo beteg lettél de már jobban vagy??

Meli miujság h.vagy?.???


Nekem 2án sajna nem várt napom lesz:( ....jol emlékszem h.mensi alatt napi egyet kell szednem a clostyból???

Ma megállitott az egyik ismim h.benyögje h.babája lesz...örültem de elis keseredtem picit...jah és második mondata "neked mikor lesz már babád,idelye lenne már" pff majdnem szetrobbantam a dühtől!! És jött a megszokott válasz áhh mi még ráérünk!!!!

Olyan rossz igy...

2012. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!