Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2831/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Velem semmi extra nincs...Szokásos...30.hétbe léptem,lassan eltelik:))

Már csak 73 napom van hátra...

Szokásos borda fájdalom,sav meg állando bepisilés gyötör,de már kezdek hozzászokni:))))

Kivel mi ujság???

Szilvi

2013. jan. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2832/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok!


Nem tudom, kié a hőgörbe, de bíztató :)


Velem sincs semmi. Emésztgetem a történteket. amúgy szombat este volt tüszőrepedésem, annyira de annyira éreztem, tényleg hat a múlt havi closti még :)

Jót mosolyogtam magamban, hogy na, most kéne elkapni apát, ha épp itthon lenne, de csak ma reggel akcióztunk, az meg ugye már bőven késő.


De olyan nagyon jó úgy szerelmeskedni, hogy nem időzített, nem kell depisre és idegbetegre izgulnom magam, hogy biztos jókor legyünk együtt.

Nagyon fáj még a szívem a baba után, de el kellett engednem a lehetőségét, hogy valaha lesz....


Kérlek, írjatok legalább 2-3 sort, hogy ki hol tart.



Puszi mindenkinek!


Meli

2013. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2833/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, Vica vagyok, én voltam a görbés, névtelen , mindig elfelejtem a nevem aláírni:)

Meli, azt szokták mondani amikor már nem gondolsz rá akkor jön:) Én még azért drukkolok neked:)

Mára ilyen lett a hőm, kezd izgi lenni

[link]



Vica:)

2013. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2834/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ez egyre jobb! Esküszöm babás lettél :)


Nagyon izgi. Mikor tesztelsz????? 2 nap múlva ellőhetnél egy 10-es érzékenységű tesztet :)


Meli



Ui: a doki azt mondta, hogy a páromnak soha az életbe nem jöhet össze spontán a gyerek. Látod, 6+1 inszeminációval sem jött össze, pedig volt 6 db petesejtem.....

2013. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2835/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, mivel csütörtök a nemvárt napja, ha még fent marad a hő magasan, akkor péntek reggel:))Bár jan 11 rossz emlék, lehet már csütörtökön reggel inkább megejtem, de csak ha fent marad a hőm:)

Olyan jó lenne ha tényleg baba lenne, bízzunk benne, ha mégse, nem fogok elkenődni, max kicsit, de akkora következő hónap sikeres lesz:)

2013. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2836/9202 anonim ***** válasza:
57%
Pfff megint Vica voltam:))))
2013. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2837/9202 anonim ***** válasza:
57%

Akkor inkább csütörtökön tesztelj, tuti babás leszel :)

drukkolok ezerrel :)

Meli

2013. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2838/9202 anonim ***** válasza:
57%

BUÉK Csajok! Olyan nagyon hosszút írtam nektek tegnap!!!!!!!! Minden elszállt, amikor el akartam küldeni!!!!!! Pech!

A gépünket megcsinálták, és rajta vagyunk a szolgáltató váltáson. Szóval vagyok!!!!!!! A góckutatáson semmi, már 4 negatív... soha sem lesz mag!!!!!

23.-án megyünk vissza az andrológushoz, kíváncsi vagyok hogyan tovább.

Melikém, nagon sok erőt neked!!!!!!!!!!!!!!

Vica, szorítok!!!!!!!!!! Irszi

2013. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2839/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Szilvuskam Istenkem mar csak az a par nap van hatra :-))) gyorsan elmegy majd meglatod es jon a Kiscsaj!Remelem igazi hercegno lesz es mindenfele rozsaszin cucca lesz :-)Jajjjj en mar ugy varom rola a kepeket!!!:-) A mi Kislyányunk ;-)))Kitartas :-)Melikem Draga igaza van Vicanak...lehet h.tenyleg most jon ossze amikor nem os szamitasz ra...hallottunk mar csodakrol!en nagyon drukkolok h.egyszer megis osszejon!Sztem lombikkal biztos lenne...mert akkor mas dolga nem nagyon lenne mint beagyazodni.De ha nem akarod azt is elfogadom hiszen a te eleted.Azert drukkolok!De en azert drukkolok a legjobban mostmar kimondom mert belefulladok...hogy lombikra raszand magad.Meg egyetlen egy esely egy lombik es ha nem sikerul akkor azt mondom...jo.torodj bele.de igy h.van meg esely es nem probalod meg igy nem tom mit mondjak.Imadunk es barhogy lesz mi itt vagyunk neked!Vicus na latod azt mondjak a Csajok h.jo a gorbiked!Nagyon drukkolok h.most sikeruljon!Hogy erzed magad milyen tuneteid vannak?Kerunk minden kis jelet leirni!:-)Neem valahogy matol van a kozepidos dolog ahogy szamolgattam bar az utolso mensi elegge semmilyen volt...de ha az az volt most van kozepido...most par napig egyszer sexelunk :-)Az ovut gondolom majd ugy erzem meg h.lesz megint ovus verzes...aztan tanakodhatok...de inkabb csak remenykedhetek h.meg is volt az ovu.De majd kiderul :-) Sztwm csak jovoheten megyek dokihoz...bar lehet h.inkabb felhivom h.mikor csinal hsg-t nekem.Azt nem tudjatok veletlen hogy a ciklus melyik napjan szoktak vagy tok mindegy es ha megtermekenyulok es utana csinalja akkor is jo-e es nem árt?

Irszikem ugy orulok h.velunk vagy ujra es h.jo a gepezet:-)Kivancsi vagyok mit mond az andrologus!De akkor most mar mindenhol meg volt a gockutatas es sehol semmi?!Vagy meg lesz vizsgalat valamire?

Puszikak Csajok megyek zuhanyozni :-)

2013. jan. 8. 07:16
 2840/9202 anonim ***** válasza:
57%

Még különösebb tünetem nincs, elég sűrűn járok pisilni, picit szurkál a hasam, de ez mind lehet terhesség és nem terhesség is:)

A hőm tartja magát szépen 37-en. De lehet ám innen is nagyon nagyot esni, de nem fogok!!!!!!!!!!!!!!


Vica:)

2013. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!