Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2871/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaa és most kicsit se vagyok elkenődve, mert antibiotikummal, lázzal nem igazán lett volna jó kezdeni egy terhességet:)


Nektek megy a drukk!

Vica:)

2013. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2872/9202 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2873/9202 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a kettőt csináltam most per pill:))

Az utolsót forgatni kell:)

2013. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2874/9202 anonim ***** válasza:
57%

JAJ, ANNYIRA KIS ÉDES, FORMÁS A POCIKÁD :)

Meli

2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2875/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok! Nem baj ha én is csatlakozom? :-)
2013. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2876/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok..

Domi örülnénk ha csatlakoznál...

Szilvi de szép a pocid:) ahh alig varom a babas szuletéset:)

2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2877/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Köszi lányok:) Ömlik...

Szia Domi! Örülünk neked, mesélj picit magadról!!!!!!!

Szilvi, szépséges az óriási pocakod!!!!!!!!!

Pocakirigy lettem!:)

Kini, Vicus, Emerencia, Pixi?????????

Vica, sajnálom! Nagyon rossz lehetett, tudom; én is ezt éreztem! Pedig lányok tényleg mi még csak nem is szexeltünk! ÉS annyira akartam, hogy elhittem! Tankönyvi beágyazódási vérzés lett volna!:(

Klau, megy a szex???????? Végül is naponta sem rossz:) A lényeg hogy menjen!!!!!!!! HA fáj, akkor a legjobban, mert minél jobban fáj, annál közelebb van a tüszőrepi!!!!!!!

Kriszti, én is izgulok!!!!!!!

Szilvike, nem fog az fájni! Van egy könyv.... remélem még nem untok:))) A szülés, ahol én irányítok a címe. Ott van egy csomó jó ötlet, hogy szülésnél hogy legyél összhangban magaddal, és egy csomó légzéstechnika is.

Melikém, ti hová jártatok? Azt hiszem felveszem a kapcsolatot egy meddőségivel is, hátha jobb lesz hogy egy helyen vizsgálnak minket. Ha esetleg találok ingyenest, akkor maradna az eredeti felállás is, csak járnánk a meddőségibe is.

Irszi

Irszi

2013. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2878/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli! Ha mégis rábólintasz...... én most itt nézelődök éppen...

[link]

+ még egy kis érdekesség, hogy tuti sikeres legyen a lombik:


Ez találtam: AZ EMBRIÓ MEGTAPADÁSÁT

SEGÍTŐ ELJÁRÁS (AH)


Asszisztált hatching (AH) mikromanipulációs módszer lényege, hogy az embriótranszfer előtt a praeembriót körülvevő burkon (zona pellucidán) egy nyílást ejtsünk a beágyazódás elősegítése céljából. Az eljárást a legmodernebb eszközökkel, computer vezérelt lézerkészülékkel végezzük. Az AH javasolt: 35 év feletti életkor, vastag zona pellucida, illetve a kórelőzményben kettő sikertelen IVF/ET kezelés esetén.


Irszi

2013. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2879/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melikém ,még valami... csak hogy lásd, nem érdekes ha kevés a sperma!!!!!!!! :

MEGTERMÉKENYITÉS


A petesejtek megtermékenyítését vagy KONVENCIONÁLIS IVF, vagy ICSI módszerrel végezhetjük el.


KONVENCIONÁLIS IVF esetén megfelelő előkezelés után táptalajban összehozzuk a petesejtet és a spermiumokat. Ezen eljárás csak akkor lehetséges, ha megfelelő számú és minőségű spermium áll rendelkezésre. Ez esetben a megtermékenyítés spontán történik, a kb. 200000 spermiumból egy (néha kórosan több) megtermékenyíti a petesejtet.


Az ICSI eljárás során a petesejtek termékenyülési esélyének növelése érdekében a hímivarsejtet közvetlenül a petesejtbe fecskendezzük mikroinjekcióval. Ezt az eljárást olyan esetben alkalmazzuk, amikor kevés az esély arra, hogy a KONVENCIONÁLIS IVF módszerrel megfelelő számú embrió jöhessen létre. Ezt a beavatkozást a petesejtek és az ondósejtek megfelelő előkezelése után egy speciális mikroszkópra felszerelt mikromanipulátor műszer segítségével végezzük. A petesejtek ICSI módszerrel történő megtermékenyítését általában akkor javasoljuk, ha: - a rendelkezésre álló hímivarsejtek száma alacsony (kevesebb, mint 10 mill/ml), vagy azok mozgásképessége gyenge, - ha spermiumot csak hereszövetből lehetséges kinyerni, - a tüszőpunkció során csak kevés (4-nél kevesebb), vagy nem megfelelő petesejtet nyerünk. - a korábbi hagyományos IVF kezelés(ek) során kedvezőtlen volt a megtermékenyülések aránya - a páciens életkora több mint 35 év. Az ICSI módszer általában az érett petesejtek mintegy 50-90%-ának szabályos megtermékenyülését eredményezi. Általában a szabályosan megtermékenyült petesejtek 70-80 %-a fejlődik méhbe ültetésre alkalmas embrióvá. Nagyon szép eredményeink vannak hereszövetből nyert spermiumok felhasználásával végzett ICSI eljárással is.

2013. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2880/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, annyira drága vagy, hogy foglalkozol Velem :)

Köszönöm!!!

A Dévai Intézetbe jártam (Bp.XI.ker.) de nagyon drága!!!!


És ott nekünk a doki is felajánlotta az ICSI módszert, hogy tutira menjünk, de mégsem sikerült engem rábeszélnie a lombikra.


Még nem tudom rávenni magam, de hidd el, hogy minden nap itt motoszkál ám a fejecskémben.


Domi, írj valamit magadról, üdv a csapatban :)


Klau, volt szex?????????????


Meli

2013. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!