Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2861/9202 anonim ***** válasza:
57%

Remélem, babás vagy. És hidd el, Veletek marad, ha összejött :)


A kajálás nyomait még cipelem, súlyos plusz kilók.....


Képzeld, tegnap összefutottunk az orvosommal, aki az inszemet csinálta. Elég egy mufurc pali, de most annyira örült nekem, fülig ért a szája. Kérdezte, hogy mi újság? erre mondtam, hogy sajnos nagy semmi. Nem sikerült.


Kérdezte, hogy mikor megyek hozzá, és én mondtam, hogy sajnos nem valószínű, hogy megyek valaha.


Csalódott volt, de tovább mosolygott örömében, hogy látott.


Én persze utána gondolkodtam az egészen, hogy lehet, hogy csak egy lépés választ el a sikertől, de mi van, ha mégsem és rámegy teljesen a szervezetem.


Elképzelni sem tudod, milyen nagyon felborult a hormonháztartásom. 8-10 kg-ot kell leadnom, annyira fáj a mellem, hogy belehalok már.


De sajnos nem reménykedem babában.


Viszont minden nap azt mondom, hogy hátha egyszer mégis csoda történik és lesz babám!!!!!!!!!!


Odafigyelek a ciklusomra (nem nehéz megérezni a tüszőrepedést, mert őrülten fáj a petefészkem) és az ovuláció környékén együtt vagyok a szerelmemmel.


Csak az a baj, hogy már egyre kevesebbszer van rá lehetőség, mert bizony csökken a potenciája elég gyorsan :(


Meli

2013. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2862/9202 A kérdező kommentje:
Csajok sziasztok:-)Nalam most van ovu sztem mert faj a szex es tegnap este is nagyon szurt a petefeszkem.Asszem ez a 17.cn. De sztem mar megvolt az ovu ha volt es nem becsapott :-)Dokihoz asszem elmegyek kedden...megkerem h.legyen a hsg valamikor.De az is lehet h.csak felhivom.Ugysem kell megvizsgalnia.Nincs nagy kedvem ott ulni h.azt mondja h.jo intezi.Mindenkinek drukkolok ezerrel!!!Ezer a dolgom ma is:-)puszi Mindenkinek!!
2013. jan. 13. 10:57
 2863/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Meli, hát igen... rajtam is van már pár plusz kiló, de azt hiszem ezek leginkább nyár óta szaladtak fel, és én azt gondolom hogy a lelki dolgok miatt inkább, mert nyár óta csak progeszteron krémet kenek, semmi mást.

A mérlegre rá sem merek állni. Nekem soha sem látszott a hasam, de már nem igazán tudom behúzni hogy kényelmes legyen és ne látszódjon.

Úgy döntöttem, hogy ha most megjön, akkor megszabadulok 2-3 kg-tól. Tudom nem sok, de nagyon zavaró, és igazából szerintem még van 1-2 kg ami lemehetne, de azt azért tartalékolom, mert szerintem könyeben teherebe lehet esni ha nem csodaszép vékony valaki, hanem "csak" szép vékony.

Kiskoromban nem akartak engedni elsőbe, mert nem értem el a 18 kg-mot:) Na, pár éve már inkább vigyáznom kellett volna, de még megúszható volt. Itt a vége:) 33 leszek tavasszal, úgy látszik eddig lehetett büntetlenül enni. Szóval szerintem mindegy hogy kinek hány kg, én sem érzem jól magam a bőrömben így. Szorítanak a gatyák, stb.

Most reggel már piros vér volt törlésnél, pedig csak a 24. ciklusnapnál tartok. A hasam is fáj, tuti megjön rendesen estig. Ja, és a derekam is fáj tegnap óta...

Nem is baj, megúszok így egy csomó idegeskedést...

Bár ne jönne meg mégsem!!!!!

Lányok, nekem is egyre jobban fájnak a melleim; már zavaró!!!!! Nem lehet hogy sok a progeszteron??????????

Utálatos dolog ez....

Kriszti, írj majd ha beszéltél a dokival, nagyon kíváncsi vagyok!!!!!!

Egyre jobban görcsölök, ez mensi lesz!

:((((((((((((((((((((

Szilvi, hol van a sztárfotó?????? Irszi

2013. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2864/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem el hogy megjön, nem jöhet meg!!!!!!! Még azt is könnyeben elviselem ha csak vaklárma volt, de hogy nem képes a ciklusom normálisan beállni!!!!!!!!!!!!! Hihetetlen!!!!! Irszi
2013. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2865/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok!!!

Látom zajlanak az események itt...en picit kivok!!

Naon szokott am fajdogalni a hasam...ez normalis repedes előtt??

Nem meek dokihoz mert naon lebetegedtem....senkit nem akarok elfertőzni!! Nem hiszem h.sikerulni fog a baba....eddig is megereztem h.megfog jönni,es mindig ugy volt!!!

De 2naponta leszek egyutt a parommal es hat nah majd kiderul.....

Nektek sok erőt csajok....ah.tudok irok!!!

2013. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2866/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megjött:(((((((((((( MAjd felhívom a dokim ha túl vagyunk az andrológuson, mert ez sem normális, hogy ilyen rövidek a ciklusaim.

Klau, nekem mindíg nagyon fájt! Ne puffadj drasztikusan, és na úgy fájjon hogy úgy érzed orvos kell (mert akkor gond is lehet, és valóban azonnal orvoshoz kell menni!!!!!)

NAgyon rossz volt vagy 3 napig; egyre jobban görcsölt. Aztán egyszer csak azt vettem észre hogy nem fáj; na akkor vagy túl a repedésen! A szex 2 naponta el ne maradjon, hiszen ezért szedted be a gyógyszert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAgyon nagy esélyed van így a babára, legyél kicsit optimistább, hisz ez megsokszorozza a gólyaleszálló pályákat!:) Irszi

2013. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2867/9202 A kérdező kommentje:
Klau drukkolok:-) Irszikem sajnalom h.megjott :-( puszi Mindenkinek!!
2013. jan. 14. 07:14
 2868/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Jövök a képekkel,de most Liliről nincs képem....

Ugy fekszik a kis makim,hogy semmit nem látni a képeken,mellesleg az uh gép se egy mai darab:S

De pocifotót küldök:)

Irszim!

Sajnálom,de reméljük a csodadoki beállitja a ciklusodat...

Klau!

A c.losti ilyen,mindent fogsz érezni,ez ezzel jár sajnos....

És akkor ha kapnál repiszurit,még rosszabb lenne ám!

Szóval ez mind a clostinak köszönhető,de a cél érdekében valahogy viseld el!

Mi abban a 3 napban mindennap együtt voltunk!!!!!

Nekem nem ám feladod és nem szexelsz azért mert fáj,mert akkor feleslegesen szedted!!!!

És rohadt nagy esély van rá,hogy elsőre sikerüljön!

Itt vagyok én az első példa,a fiamnál az első honap volt a sikeres!!!

Szoval nem ám feladod,gondolj arra,hogy a szülés ennél milliószor jobban fog fájni és azt is kibirjuk!!!

Én is erre gondolok mostanában:D

Kriszti!Hivd a dokit,mert már kivi vagyok mit mond:))

Többiek nagyon eltűntek:((

Szilvi

2013. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2869/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Jaj, Irszi, nem hiszem el :"( Annyira bíztam benne.....


Klau, ne ijedj meg a fájdalomtól. Én nagyon-nagyon fájtam ovulációkor a clostitól, de hidd el, óriási esélyed van ezzel a gyógyszerrel, tessék összeszorított fogakkal szexelni, musuzáj :) Mi mind drukkolunk Neked!!!!!


Kriszti, menj el dokihoz amint tudsz :)


Csajok, muszáj babásodnotok!!!!!! :)


ÉN EZERREL DRUKKOLOK MINDENKINEK :)


Meli

2013. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2870/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Bocsi hogy csak most jövök, de rohadtul beteg vagyok. A tesztem negatív, de tegnap már meg is jött 35 napra, úgyhogy ha volt akkor 20-án volt ovu, visszaestem a betegségbe, még jobban, magas láz, hörgő és légcsőgyulladás, nincs hangom szóval ez van. Új ciklust kezdtem

[link]


Vica

2013. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!