Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2821/9202 anonim ***** válasza:
57%

szép jó reggelt!! Sajnos reggelre iszonyat nagy görcsöléssel megjött!!!:(

Ugyh.holnaptól szedem a clostyt!!!

Kivel mivan???meséljetek

2013. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2822/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok csajok!!!


B. Ú. É. K.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Klau, mostantól számold az első napot, amikor végre rendesen megjött és én mindig!!! az 5.ciklusnapon reggel kezdetem el szedni a clostit és onnantól reggel-este 1-1 szemet szedtem, tehát az 5.-6.-7.-8.-9.ciklusnapokon.


HOZZON SZERENCSÉT!!!!!!


Én szilveszterkor halálra ettem és ittam magam.


Nálunk a baba most tabu téma lett. Semmit sem beszélünk róla. Még azt sem beszéltük meg, hogyan tovább. Csak annyi van, hogy néma csendben vagyunk és senki sem hozza fel a témát. Ez sem jó, mert még ki sem tudtam sírni magamból a fájdalmat. Itt gyűlik gombóc formájában a torkomban.


Strucc-politikát folytatunk.


Nagyon üres lettem belülről és még nem tudtam kialakítani magamban egy új jövőképet, egy új életcélt.


DE nektek csajok fel a fejjel!!!!


Babásodjatok!


Meli

2013. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2823/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Klau :-( kar h.megjott :-( de nem baj majd a closti most segit!Hajra!Drukkolunk!Kivancsi leszek...az mekkora lenne ha sikerulne elsore :-)Melikem draga :-\ hat majd csak kialakul valami...de beszelgess a Paroddal rola...az segiteni fog sokat.Ha magadba fojtod csak rosszabb lesz!Nekem ugy tunik veget ert a "mensi" mert mar nem tettem be tampont...igaz eddig se kellett volna mert csak koszolta...Most akkor lesunk h.mi lesz.Megyek majd a dokibacsihoz jovoheten.Azt akartam meg mondani h.ugy dontottunk h.mondom a dokinak h.eloszor szeretnem a lapar elott a petevezetok atfujasat.Tudom h.nem lesz kellemes...de megse vagnak fel rogton...azt szeretnem h.haladjunk sorban.Igaz h.nagyon vagyunk a babocara de meg vegulis "csak" 7.honapja probalkozunk masszivan ugy h.nagyon szeretnenk.OK h.elotte 3 evig nem jott spontan...pedig mindig szexeltunk ugy ertem minden idopontban a ciklusban...mensi alatt is) de az azert volt mas mert ugy voltunk vee h.ha jon,jo.ha nem jon ugy is jo.Csak most mar az nem jo ha nem jon:-)De meg a hsg utan szeretnek kivarni vagy 3 honapot...hatha sikerul es ha van elzarodas akkor fel tudjak szakitani.Anyukam huga most meselte karikor hogy ok is evekig probalkoztak es atfujtak es kovi honapban sikerult a baba.Ezek biztatoak.Ti mit gondoltok errol Csajok?Jo dontes ez vagy ti egybol mennetek laparoszkopias mutetre???????
2013. jan. 3. 11:03
 2824/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindenképpen átjárhatóságival (átfújással) kezdj, tényleg rengetegen még abban a hónapban teherbe esnek!

Ezt a dokim is mondta! Nekem a 11.napon csinálták és javasolta, hogy húzzunk bele a 14.napon, mert óriási az esély átjárhatósági után, hiszen totál kitisztul a petevezeték és még kicsit meg is van tágulva utána :)


Hajrá!!!! Előbb ezt csináld, okosan döntöttél :)


Meli

2013. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2825/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Sajnos beteg lettem, nyomom az ágyat, torkom fáj, és lázas vagyok. Hőmérőzésnek így most ebben a ciklusba nincs sok értelme.

Kriszti, a lapar előtt tényleg előbb az átjárhatósági, de csak akkor, ha volt pajzsmirigy vizsgálatod, túl vagy a terheléses cukor és inzulin vizsgálaton,a ciklusban a 3. és 21. napi vérvételen, és a férjed megnézette magát. Ezek legyenek az elsők, ha ezekben nincs gond, akkor jöhet az átjárhatósági. Ugyanis ha clostit kaptál, nincs peteérésed, de az okot ki kell deríteni, nem okoskodni, csak segíteni szeretnék, mert az átjárhatósági előtt derült ki a vérvételből hogy pco a bajom. Majdnem az utolsó helyen van a hsg.

Néztek neked ilyeneket?

2013. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2826/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi, Vicus voltam:))))
2013. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2827/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Meli es Vicus koszonom a valaszt:-) Sztem is ez lesz a legjobb...bar kisse fosok tole de kibirom a babo miatt siman!!:-)Mas is kibirta.Vicus nekem mar mondta a dokim h.pco..vervetelek es spermavizsg.megvolt.Metformint szedem.Pajzsmirigy is meg lett nezetve.Minden OK."Csak" pco van.Most lapart akart a dokim de megkerem h.elotte szaladjon at a petevezetoimen :-DNagyon sajnalom h.megbetegedtel :-\ amugy en is!:-( Kari elott..aztan elmult...tegnap meg ujra elojott.Ma veszek Mucoprontot mert suru trutyi van az orromban az majd feloldja...nem akarok homlokureg gyuszit kapni.Gozolni is fogok gyogynovenyes oljajjal.Neked is ajanlom!!Gyogyulgass!Puszi Csajok es koszi a megerositest h.jol dontottem!
2013. jan. 4. 10:03
 2828/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, eltűntetek, mi újság?

Az én hőm ilyen

[link]

2013. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2829/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Itt vagyok :-)kedves ma reggel iro nem tom ki vagy :-) de en nem is ertek a hohoz. :-)Ma megyunk vissza Pestre :-\ de uncsi...:-( ujra jonnek a hetkoznapok...:-( jo volt itthon nagyon.Megyek is.pakolni puszi nektek es irjatok kivel mi a helyzet!:-)
2013. jan. 6. 10:52
 2830/9202 A kérdező kommentje:
Yooo reggelt Csajok:-)Ah.kezdodik :-\ mehetek a munkaba :-)Semmi kedvem.:-\ Na puszikak majd irjatok!:-)
2013. jan. 7. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!