Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2811/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Klau nekem mensi 2.napjatol kellett szednem 5 napon at 2*1 -et a clostibol!Sok sikert hozza!Az is lehet h.elsore babat hoz nektek :-) Drukkolok!:-) Melikem ugy sajnalom h.ez van veled :-(((( de ez a te dontedesed.:-( A lenyeg h.nagyon szereted a Parodat es az nagyon fontos!Lehet h.mas ferfitol lenne 25 gyereked csak azt nem szeretned igy!Amugy en adnek egy eselyt a lombiknak a helyedben...ede te erzed mire vagy kepes lelkileg es igazabol nem vagyok a helyedben ...tehat nem tudom mit erezhetsz pontosan...de kemeny lehet az tuti.:-(((( Szilvus jobbulast kivanok neked igy megbetegedni!!!Akkor f *szan teltek a napok.Remelem mar sokkal jobban vagy!!Vicus drukkolok neked is remelem mar nem jon meg neked 10-en !:-) Nekem az a par csepp mensi volt...van ...koszolja csak a tampont...sztem egy tisztasagi is boven eleg lenne egy napra...de nincs itthon...tamponozok :-) Elegge keves a mensim de tegnap meg tegnapelott piros is volt benne.Ez most egy ilyen ciklus.De az nagyon jo h.nem gorcsoltem.Mi rokonlatogatasokon voltunk folyamatosan...ide is jottek meg mi is mentunk.Ma is jon 2 csalad meg elvileg de lehet h.csak holnap.Holnap meg Szilveszter :-D Itthon leszunk a Szerelmemmel es bulizunk :-D Meg mindig Anyaeknal vagyunk nagyon jo :-D Jol esik a pihenes.Ma megyunk chippeltetni a kutyust...:-)Puszikak Nektek!Hol Szilvesztereztek Csajok?:-)
2012. dec. 30. 09:34
 2812/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Bocs, de végre én is megvagyok!!!!! Elszállt a netünk, majd pár nepra rá a gép is tönkrement, úgyhogy január 1-2. hetére ígéri a szerelő, addig nem is leszek szerintem. Most is a szomszédba kéretszkedtem át netezni, hogy legalább tudjak szólni hogy mi van:)

Lányok, nem is nagyon mertem végigolvasni a dolgokat, nehogy megint ledobjon a net, szóval nem vagyok naprakész.

Meli, addig olvastam hogy nem sikerült. NAgyon sajnálom!!!! Olyan szörnyű dolog ez, nem is tudok mit írni.... Segítünk, támogatunk, bárhogy is lesz tovább! ÉS tudod, én a lombik mellett vagyok...:)

Kislányok, akkor majd 2013-ban összejön! Kismamák, ti pedig abban az évben szültök!!! Olyan izgi!!!!!!!!

A kari nálunk mis lement, megvolt a hatalmas vacsi, helytálltunk:)

Puszika mindenkinek, remélem max. 2 hét múlva jelentkezem a megújult számítógépünkkel! Jövő karácsonyra azt veszünk, ezt már megbeszéltük:) Puszi, és BUÉK mindenkinek!!!!!!!!!

Aki esetleg ott tart, annak jó tüszőérlelést, és kellemes dpo számolgatást! Szorítok a tesztekhez nagyon! HA nem is vagyok itt, de lélekben veletek vagyok, gondolok mindenkire! Sok-sok puszi: Irszi

2012. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2813/9202 anonim ***** válasza:
57%

BUÉK csajok és 2013 ban sok sok gólyát kívánok nektek:))))

Szilvi

2012. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2814/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Szeretném, ha az alábbi dolgok kopogtatnának be hozzátok 2013-ban:

öröm, egészség, szerelem, szabadság, jólét, remény, siker, megbocsátás, elengedés, harmónia, esély, kiteljesedés, tánc, futás, vidámság, békesség, hit, gyógyulás, erő, nyitottság, változás....

..... és ha majd ott állnak az ajtó előtt, kérlek engedjétek is be őket! :)

Boldog Új Évet!

2012. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2815/9202 A kérdező kommentje:
BUEK Csajaim!!!!!!<3<3<3<3
2012. dec. 31. 23:45
 2816/9202 anonim ***** válasza:
80%
Utólag is Buék csajok :)
2013. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2817/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!

Csajok tegnap kellett megjönnie de megint sehol sincs mensi....szurkal a hasam a cicim fáj...de igazan semmi más tünetet nem tapasztaltam.

3napja mensis görcseim voltak,tegnap a tampon tetejét maszatolta az a barna vmi...de aztan az is elmult...

Akkor a clostyt mikor szedjem.???

2013. jan. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2818/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ne szedd Klau!

Clostinál az első nap,mikor megjön rendesen,ez nem volt még mensi,ha csak pecsételtél és el is mult,lehet babás vagy!!!

Meg kell várni amig rendesen megjön!!!

Nekem a mensi 3.napjától 5 napon keresztül,napi 2x1-et kellett!

Reméljük babás vagy és nem kell a closti:))

Szilvi

2013. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2819/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Klau DRUKK!:-)Juj lehet h.tenyleg babas vagy!De tenyleg csak akkor szedd ha verzes van!Ez nagyon fontos!Remeljuk nem jon meg de ha igen akkor szedd 2.,3.,4.,5. Napokon szoktak kezdeni.Nekem meg mindig szivarog valami kis ize öcsém mar miota!!Az agyamra megy.Epp csak bekoszolja a tampont de ez tart mar 25.-e ota.8.napja.Szex utan tobb,de barnas szinu.Majd csak abba hagyja mar.A Dragasagom vissza ment Pestre en meg meg nyaralok a heten :-) Addig lazitok:-)
2013. jan. 2. 10:04
 2820/9202 anonim ***** válasza:
57%

oksa köszi csajok. Nem szedem a clostyt amig nem verzek igerem...

Nem naon hiszem h.babas vok hisz semmi furit nem erzek,bár nem is tudom h.mit kéne éreznem :)

2013. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!