Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2781/9202 anonim ***** válasza:
57%
nekem volt beágyazodásos vérzésem azt hittem megjött,de 1-ik napról a másikra el is múlt.utána 15-vagy 16 napra lett egy pozi tesztem vagyis kettő is de sajnos elment a baba.neked mikor volt ilyen vérzésed és hányadik napnál jársz?
2012. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2782/9202 A kérdező kommentje:
Szia Veronika!Vegre valaki :-) Ez nem beagyazodasi hanem ovulacios verzes volt a 14.es 15.ciklusnapon.Onnan gondoltam h.megrepedtem megmeg a hasam is akkor fajt.Most mar az ovulaciom ota ez a 18.nap de lehet h.egyel tobb vagy egyel kevesebb.De akarhogy is nezem kesik es nem tom miert.nagyon erosen volt megjon erzesem de elmult es a mensi nem jott.ez az elso closti mentes honapom.6 honapig szedtem elotte.
2012. dec. 21. 13:44
 2783/9202 anonim ***** válasza:
57%
tesztet nem csináltál még?
2012. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2784/9202 A kérdező kommentje:
De csak az egesz belilult.Mindegy holnap csinalok egyet megint.Koszi Veronika!!!
2012. dec. 21. 17:21
 2785/9202 A kérdező kommentje:
Na!Ha ez vicces hogy maskor napkozben is egy csomot irtok.most meg nem.ugy latszik nekem egyedul kell lennem a problemammal.sajnalom hogy egesz nap nem neztetek meg amiket irtam. Majd egyedul megoldom.csak rosszul esik.
2012. dec. 21. 19:32
 2786/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én itt vagyok Krisztikém:))

Sajna nem tudtam ma net közelben lenni csak igy este,Rencsikémnek ma volt az ünnepély a suliban és ő volt a Szűz Mária:))

Délelött meg vásárlás,takaritás stb...m ost tettem le a seggem:S

A tezst lehet hibás volt,de hallottam már mástól is hogy ezt hivják elázott tesztnek...

Viszont,nekem az a meglátásom,hogy már reggel tutira ki kelljen mutatnia hogy mi ujság van,megmondom miért...

Mert véreztél ovukor,megreped az ne félj,hisz volt vérvételed,ahol ha nézték a vért a 21.napon és az az eredményed a progeszteron jo volt,az azt jelenti,hogy repedsz!

Tehát azért véreztél....

Attól a naptól mikor véreztél számolj 14-15 napot és akkor már tuti a teszt.Nekem ez a véleményem...

De mivel már késik,igy reggel már tutit kell mutatnia,próbáld meg ellőni azt a tezstet,drukkolok nagyon:))

Aztán ha nega,semmi baj,mész átjárhatóságira és ott kiderül minden,majd meglátod!!!

Szilvi

Arra a kérdésedre hogyha njincs baba és mégsem jön meg,miért??

Hát azt sajnos nem tudom:S

Szilvi

2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2787/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti neharagudj de én nem voltam itthon,pedig válaszoltam volna!!

Sztem ha a teszt hibás volt csinálj másikat.Mostmár kikéne mutatni ha baba van.....en amugy naon szoritok neked!!

Egyik ismimnek ugyan ezek voltak a tünetei....és lám babás:)

Tesztelj es gyorsan irj eredményt:)

2012. dec. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2788/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, én is itt vagyok, én szinte egész héten alig voltam neten, rengeteg munka volt a munkahelyen, minden este mire hazaértem már csak ágyba zuhantam. Kriszti, ismételd meg a tesztet, biztos hibás volt, megy a drukk neked ezerrel:)

Nálam beállt a hő most vagyok a 12. ciklusnapon, szerintem mától ovutesztelek:)


[link]


[link]


Vicus:)

2012. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2789/9202 anonim ***** válasza:
48%

Tündér Kicsi Krisztikénk, most akkor mi is leharapjuk a fejed, mert reggelre ígértél nekünk tesztet és mégsem írtál még semmit???:P

Nekünk szolgáltatót kell váltani, mert egyre gyakrabban fordul elő hogy nincs net. NAgyon bosszantó!!!!!!!!!!

Remélem lesz egy szép kis pozitív tesztecskéd Drágám!!!!!:)

Hogy miért nem jön meg ha nincs baba? Hát, pl. mert nem volt ovuláció! Ugyanúgy lehet érezni szerintem ál- ovulációs fájdalmat, mint ál -terhes tüneteket! Bár őszintén remélem, hogy neked azért nem jön meg édes Krisztike, mert ott lapul a karácsonyi kisbabátok a pocikáb legmélyén , a pici szíved alatt!!!!!:)

Melike, veled mi a helyzet? Remélem nálad is a nagy boldogság a nem jelentkezés oka! Annyira szeretném már lányok ha végre kismamák lehetnétek, úgy megérdemlitek már!

Kriszti, mindíg írod hogy milyen erős vagyok... éás ez nekem nagyon jól esik, és még több erőt ad! De tudnod kell, hogy én is büszke vagyok rád nagyon (és rád is Meli, és a többiekre is), mert már sajnos annyi idő eltelt, hogy azt lehet mondani, példaértékű a pozitív hozzáállásod, és a türelmed! Ügyes "kislány" vagy!!!!!!:)

Bármi legyen is csajok, én büszke vagyok rátok, mindannyiótokra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem megjött, és a nődokimmal is beszéltem (endoki), aki megerősítette hoogy amíg nincs meg a góc, a férjem nem fog tudni teherbe ejteni:( Irszi

2012. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2790/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!en kerek elnezest h.kiakadtam...csak a Parom dolgozott...a barataim dolgoztak...egyedul fekudtem es kinlodtam...es bogtem mert nem szerettek es nem irtok semmit.:-\ Szilvus nagyon edes lehetett Rencsiked!!Szuz Maria!Ez olyan cukker!Jaj mar en is annyira varom h.az oviban meg a suliban meg mindenhova unnepelyekre mehessek es lathassam a gyermekemet :-)Klau koszonom a drukkot!Csak mar addigra sirtam mire irtatok:-)Vica akkor most kell belehuzni ezerrel!!!Nagyon drukkolok mindent bele!:-)Irszikem imadlak!Meg lesz a goc es lesz babo!Tudom h.igertem a tesztet reggel de nekem most van reggel.Annyit alszom miota beteg vagyok h.iszonyu.Csak alszom meg alszom.Sztem most lazas vagyok de majd megmerem.A teszt negativ lett amugy en tudtam hogy nincs baba...irtam is csak azt nem ertettem miert volt akkor az ovus verzes...de tok mindegy.Majd a doki mond valamit januarban erre.Olvasgattam itt a kerdeseket es valaszokat nehanyat es sok baba csak kesobb fogant es csak a nemvart utan 10! nappal lett pozi a tesztjuk ...meg ilyenek.Hat nem tom...azt mondjak amig nem jon meg van remeny...de en nem erzem ugy h.babas vagyok...bar azt sem tudom hogy kene akkor ereznem magam :-D hat ez van...gondolom kesobb jon meg a mensim.Imadlak benneteket azert is akadtam ki de ne hari erte :-D :-* <3<3<3
2012. dec. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!