Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2751/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-)Vica hamarosan babas leszel majd meglatod :-)Nekunk Irszivel majd a nyuszi hozza biztos:-)Melikem hanyadik napon vagy mit erzel...irj ! :-)Nalam ma van a 14.dpo.Nem erzek semmit :-) vagyis lehet hogy beteg leszek tegnap egesz nap razott a hideg :-( meg vmi furcsa trutyit koptem a zsepibe ejszaka...remelem nem jon ki a betegseg...mert bujkal valami bennem az tuti.De volt mar ilyen h.csak kezdegetett velem aztan elmult...de volt mar ugyanennek a vege tudo es holmlokureg gyuszi is :-\ ugyh.csak remenykedek h.nem leszek beteg.Ennyi ujsag van velem csak...mar csak 7 nap van karacsonyig Csajok:-)Nekunk szerdan lesz a ceges buli,aztan meg csutortokon dolgozunk es penteken mar pihi,rendszerleallas januarig:-)Jaj mar ugy varom:-)Puszokak es irjatok!
2012. dec. 17. 07:27
 2752/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok:)

Vica üdv nálunk:))

Kérdezhetek?Ha nem szeretnél nem mjuszáj rá válaszolni:)

Csak olvastalak tegnap és elég parás vagyok:S

Nem volt semmi tüneted a fertőzés miatt?Mármint folyás vagy valami?

27 hetes vagyok és kicsit parázok,nehogy gond legyen velünk is:)

Érdekes dolgok ezek és nagyon sajnálom az esetedet!

Nem mutatkozok be,mert ugyis ha végig olvastál minket,tudod ki kivel van:)

Csajok!

Velem semmi extra,ma neki állok a lakást diszitgetni,meg agyalni hogy mi is legyen a menű és a sütike szentestére:)

Aztán csütörtökön felmegyünk az auchan-ba sztem,de ez a barátnömön is mulik,mert velük mennék kocsival:)

Lili baba szépen mocorog,néha majd behugyozok ugy szétrugja a holyagom:)

Van hogy se tüsszenteni se köhögni nem tudok,mert komolyan,mintha bepisilnék:D

Vicces néha,de van hogy kellemetlen és a férjem megszakad a röhögéstől mikor bejelentem neki,hogy na kész,vége bepisiltem:D

De tök édes amugy,megkopogtatom a pocim ha hanyatt fekszek és akkor bejelentkezik:D

Bár lehet épp alszik és gondolja magában hogy:muter mi a szart akarsz már megint?:D

Na nem baj,nekem megnyugtató,őnagysága meg ugyis vissza alszik:)))

KrisztIKÉM,most már nem Krisztázok:D:D:D:D

Drukkolok nagyon,mert még korai volt az a teszt:))

Melim!Márcsak pár nap.....:)

Irszim!

Melglásd hamar meglesznek az eredmények és lehet a nyuszi előfutára hozza azt a várva várt bébit:))

Majd meglátjátok,megszülök én,majd Kini és addigra simán babásak lesztek és meséljük majd a szülés élményét:)))

Jaj de félek tőle bakker....nem nis gondolok rá:)))))

Na puszi lányok,imádlak titeket:))))

Szilvi

2012. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2753/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok drága szeretett lánykáim!


Veronika, bízz benne, aki ide kerül, tuti babás lesz!!!!!!


Irszikém, Te is babás leszel, meglásd hamar megtalálják a bajt és azonnal teherbe fogsz esni :) Érzem!


Krisztikém! Nagyon drukkolok, hogy babás legyél! Kívánom, hogy ne jöjjön meg csak 1-2 év múlva :)


Klau, küldöm a clostit!!!! Hozzon babát!!!!!!!!!


Szilvusom, ne aggódj a kis Lili miatt! NÁlad minden tökéletesen rendben van és lesz végig! Hipp-hopp március van és a kezedben foghatod a kislányunkat.

Azért írom így, mert olyan, mintha mindannyiunké lenne!!!!


Hát én ma vagyok a 7.dpo-n. Már 2 napja nem szurkál a hasam. Meg is vagyok rémülve miatta. Viszont tegnap óta fáj a cicim :)

A hőm meg napok óta 37.2 volt és ma a 7.dpo-n leesett 37.0- re. Miért?


Meli

2012. dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2754/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica! Nagyon örülök Neked! Csodállak a kitartásodért! Meglásd, itt hamar babás leszel!!!!

És innentől ha babás leszel, simán fog menni minden és csodaszép babád lesz!!!!!

Szerencsés vagy, hiszen már többször is teherbe tudtál esni :) Szorítok!!!!


Meli

2012. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2755/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Csak most tudtam jönni, mert rengeteg volt a dolgom a munkahelyen:)

Irszi, úgy derült ki hogy már 2 éve szedem a metet, visszamentem a vetélés után az endokrinológushoz, aki közölte, hogy hát váltsak sima merckforminra, mert eddig az XR-rt szedtem, abból egy szemet és az olyan mintha sima merckforminból kettőt szedtem volna. Viszont így nem hogy emelte, hanem csökkentette az adagomat, mert a sima metból is csak 1 szemet írt, ami az XR felének felelt meg. Én kérdeztem rá hogy mellé szedjem e a d vitamint vagy most mi van , hogy lesz , mit szedjek ha megint terhes leszek, meddig szedjem. Annyira nem volt kedves, magyarán húzzak a fenébe minél hamarabb. A ciklusomat teljesen összekutyulta, nem csoda hiszen ez az adag már nem volt elég. Akkor döntöttem el hogy másik endokrinológust keresek, és elvittem az összes papírom, és kiakadt a szeme az eredményeken, hogy erre csak 500 mg merckformint szedek, alig akarta elhinni, azt mondta kezdetnek 3x500 mg, és 3 hónap múlva megnézi hogy emelünk-e 3x850 mg-ra is akár. Úgyhogy most itt tartok, szedem a 3x500 mg-ot.


Szilvi, csak semmi para oké? Nem lesz semmi gond. Nem volt előjele, se folyás semmi, egyetlen egy volt a vizeletben baktérium 3 keresztes, és azt mondta a doki meg a védőnő, hogy ezzel nem kell foglalkozni, ez minden terhes nőnek van...

A mostani dokim azt mondta hogy egy kenet vétel mindenképp szükséges terhesség alatt, a bacik miatt:) Nyugi nyugi és nyugi, ja és a szüléstől sem kell félni, csak hát igen nálam ugye nem volt az hogy a karomba adják, na de majd a következőt a karomba adják egészségesen:)))


Köszönöm Meli, és mindenkinek a hozzám való jóságát:)

Nincsen hőgörbéd? Abból sok minden kiderül, a leugrás meg lehet a beágyazódás jele is, csak akkor holnap emelkedjen fel!:)

2012. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2756/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megmutatom nektek a terhes görbéimet ha érdekel, kis ösztönzőleg:)


[link]


[link]


Látod Meli? Itt nekem is csökkent a 10. dpon:) 7-10dpon van a beágyazódás:)

2012. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2757/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi szépen a görbéket, nagyon szépek!!!

Nekem minden hónapban fent van a hőm szépen 37-37.2-n de mégis megjön :( És csak megjövetel 2.napján kezd leesni a hő, tehát mindig becsap, mert fent van és mégis megjön.


Viszont eddig még nem fordult soha elő olyan, hogy a 7.dpo-n esett 2 tizedet a hőm. Ha holnap visszamegy 37.2-re, akkor nagyon reménykedni fogok :)


Meli

2012. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2758/9202 anonim ***** válasza:
57%
Igen, Meli akkor az nagyon jó jel lesz:)
2012. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2759/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi!Imadlak:-D:-D:-D <3<3<3Koszi h.nem Krisztazol :-D:-D:-Dcsak gyorsan irok hogy nagyon eros.megjon erzesem van delutantol :-( ugyh.meg ma vagy holnap reggelre meg is.fog jonni sztem.Reggel megirom mi ujsag!!Puszi Mindenkiek!
2012. dec. 17. 17:59
 2760/9202 A kérdező kommentje:
Jo r eggelt Csajok!:-)Tegnap este is nagyon fajt a hasam mintha szaggatnak odabent.Most meg nem jott me reggelre...de gondolom a mai nap folyaman tuti.Ez a 15.dpo.Ilyenkor szokott megjonni.Sokmindent nem tudok irni...szep napot kivanok nektek!Mar csak ezzel egyutt 3 napot kell melozni es jon a pihi :-)Addig kitartok vhogy.De mar elfaradtam.Nincs is semm bajom most mar kopp kopp kopp a hidegrazas elmult.:-)Nem leszek beteg :-)
2012. dec. 18. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!