Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2711/9202 A kérdező kommentje:
bb :-D:-D:-D:-D:-D
2012. dec. 14. 07:10
 2712/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok imádott lánykáim!!!!


Annyira szeretek mindenkit :) :) :)


Kriszti, miért nem ma teszteltél? Olyan nehéz kivárni a reggelt :) Jobban izgulok, mint Te :)


Nekem ma elkezdett picit szurkálni a két petevezetőm, olyan kis csipkelődős :)


nagyon bízom a karácsonyi csodában :)


Meli

2012. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2713/9202 anonim ***** válasza:
57%

Olyan mensisem fáj a hasam :( Pedig még csak a 4.dpo-n vagyok

Meli

2012. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2714/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok....

Meli alig várom h.pozit tesztelj:) lehet h.azért vannak mensis görcseid mert most ágyazódik be a kis picurkád:)


Kriszti én annyira szoritok neked....holnap jo korán ird meg h.mi az eredmény:)


Rólam: már elmult a mensim,érzem ah.nőnek a tüszők...hát majd kiderül h.nekem mikor sikerül....a baba!!


Addig is szorítok nektek csajok!!!

2012. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2715/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lánykák:)

Ma voltunk dokinál,Lilike szépen növöget,már 900gr:)

Kicsit nagyobb a koránál,de nem sokkal,azt mondta a doki,hogy szép baba lesz és minden oké vele:)

Harántfekvésű baba eddig,de nagyon remélem hogy szépen lassan befordul:)

Képet nem tudtam kérni,mert nem volt jo a gép és a cukor vizsgálat eredményét is csak a gépben tudtuk megnézni,mertt kinyomtatni nem lehetett,de ott is minden oké a cukrommal:)

Velem semmi küli,néha nehézkes a mozgás,ágybol felkelés,ülés meg a hasonló dolgok:)

Iszonyazos sok savam van,csak ugy marja a torkom meg a nyelőcsövem és eddig kiprobáltam mindent,a rennie az ami talán jo,de az is csak ideig óráig!

Most majd veszek gaviscont,hátha....

Szednem kell a vitamint továbbra is és a magne b6-ot...

Krisztikém,alig várom,hogy holnap legyen:))))Irj rögtön:)

Klau!

Vegyél erőt magadon és menj dokihoz,hogy minél előbb sikerüljön az a baba:)

Látod nekem is az első nehézkesen ment,aztán reni meg spontán 3 honap alatt sikerült!!!

Ha másképp nem megy,akkor segiteni kell és kész,nem szégyen az még fiatalon se!

Melikém,vigyázz a kis manora a pociban:))

Kini!

Örülök hogy már jobban vagy,lassan eljutsz arra a pontra,hogy nem is fopgod érezni hogy babás vagy:)

Nekem is volt olyan a hányinger után,hogy nem éreztem semmit,tök jó volt,most meg ez a sav kinyir:S

Nagyon rossz,szinte semmit nem ehetek,ihatok,mert mindentől van:S

Neked nem kell menned genetikára?

Irszi!

Remélem ilyen hamar fiog menni az összes dokinál a góckutatás:))

Drukk csajok mindnekinek,olvaslak ám benneteket mindennap és nagyon várom a holnapot:))))

Szilvi

2012. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2716/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, nem akarod kipróbálni a clostit?


Tudok adni, ha úgy gondolod!!!!!!!!


Meli

2012. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2717/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Klau nagyon kedves toled hogy nekem is drukkolsz!Koszike!Remelem mar pozit tesztelek vegre:-)Naon izgis...:-D Melikem draga nekem is most a 4.dpo-tol volt mensis hasfajasom...de nekem.elotte is volt meg a repedes elott 1-2 napot :-D en mindenfelet erzek :-) de a cicim semmit nem csinal :-( tudom Meli hogy neked se fajt legelsore de en ugy szeretnem ha majd le szakadna:-/de nem. Hat ez van egyenlore...ezek a kis hasszurkak es gorcsik ma nem voltak...az is elmult...folyas atlagos...mint eddig.Most mar nem kell gondolkodnom rajta.Reggel kiderul.A 10-es tesztnek mutatnia kell valamit.Szilvuskam szegenykem a sav az egy kaka dolog...remelem nem.sokaig kinoz majd teged!!A kis edes Lilink meg mar olyan nagy baba jaj Istenem amikor mutattad a digitalis tesztet....most meg mar ilyen nagy es lassan kijon :-)hogy repul az ido! Az a lenyeg hogy jol van ha nagyobb az meg mindig jobb mintha kisebb lenne:-)Be fog fordulni hamarosan!Reggel megyek dolgozni ugyhogy kelek es sztem 7ora elott megirom mi a szitu :-D Joejt Csajok!Reggel jovok az eredmennyel.:-)
2012. dec. 14. 19:07
 2718/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli kipróbálnám szivesen...:) de nem tom h.kell szedni:) ha neked nincs rá szükséged elfogadom!!!

Köszönöm

2012. dec. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2719/9202 anonim ***** válasza:
57%

Várlak Kriszta és drukkolok:))))

Szilvi

2012. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2720/9202 anonim ***** válasza:
57%
sziasztok ha nem gond csatlakoznék hozzátok!pcos vagyok 3 éve próbálkozunk az első babával.tavaly volt egy spontán terhességem de mire dokihoz értem már késő volt.azóta nincs semmi.bromot írt fel a doki mert magas a prolaktin értékem de azon kívűl minden rendben van.mikor pcoval diagnosztizáltak akkor meforal 1000-et kellett szednem mióta abba hagytam minden hormonom normális tartományban van kivéve a prolaktin.azt mondta a doki januárban megnézzük mennyire vitte le a gyógyszer a hormont.ha jó a hormon akkor kapok clostylt meg tüszőtepesztőt.augusztus óta szedem a bromom.23 éves nő
2012. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!