Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2721/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!!!!! Izgulok érted Krisztike nagyon!!!!!!!!!!!!!!!! Jajj de jó lenne ha egy hangos üvöltéssel kezdhetném a reggelt, hogy: sikerüüüüüüüült!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))

NAgyon izgulok, annyira szeretném ha végre pozitívat mutatna az a fránya teszt!!!!!! Milyen csodás lenne ez nektek karácsonyra!!!!!!!!! Kívánom hogy pozit tesztelj Krisztikénk!!!!!!!

Klau, egyre inkább arra bíztatlak én is, hogy menj mielőbb dokihoz!!!! Végül is a magán is egy járható út, az biztosan nem mondja hogy gyere vissza hozzá évek múlva!!!!!!!!!

A Clostival azért lányok valljuk be, van egy kis bibike, mert nem véletlenül nézik hogy mekkorák lesznek tőle a tüszők, illetve hány lesz!

Én nem merném szedni, csak így, miután már tudom hogy hogy reagál rá a szervezetem!!!!!

Annó a doki nekem azt mondta, ha elkezd nagyon puffadni a hasam, és fáj is, akkor irány a kórház, mert lehet hogy műtét lesz a vége! És puffadtam is, és fájt is, de aztán úgy gondoltam hogy ez még beleférhet, és kiderült hogy bele is fér: 4 óriási tüszőm érett. ÉS úgy fájt amikor repedtem, hogy csak na!

De Klau ez a te dolgod! Nekm annó a ... hű, nem is tudom hogy a 2-3. naptól kellett szednem napi 1-et, 5 napon keresztül.

Miután ennyi tüszőt érlelt, átálltunk a napi 1/2-re, szintén 5 napon keresztül a következő ciklusban, és így is 2 ló tüszőm érett:)

Szóval ha el is kezded, akkor szerintem először csak 1/2-del. De majd mindenki leírja a véleményét, és eldöntöd!

Nekem is van egy ciklusra való felem ha érdekel egyébként, a múltkor már valaki előkerestette velem, aztán mégsem jött össze a dolog, de kismama is lett az illető:) VarázsClosty:)

Melike, nagyon drukkolok! Igen, az Utrót szerintem is szedheted már az inszem utántól, de ha kevés van, akkor a beágyazódás körülre tartogasd, hogy a kezdés napján kezd el, és a nemvártig legyen!!!!!!!!!

Olvasd el, mert általában szájon át, és hüvelybe is lehet használni, de hüvelyből állítólag jobban felszívódik, és nem is lesz tőle hányingered, mint szájon át. Én lentről használom!!!!!

Kini, Szilvi:) Olyan nagyon irigykedem ám!!!!!! Olyan boldogok lehettek! Persze, nyilvány van egy csomó h...*e dolog, és attól hogy valaki kismama, nem lesz rózsaszín az egész világ, de akkor is!!!!!!!!!!! Olyan nagyon jó nektek!!!!!!!:) Szilvi, a Salvus vizet is próbáltad már????? A barátnőmnek csak az jött be, mindíg 1-1 korty. 1 üveg kitartott a terhessége végéig, próbáld ki!

Pixi, Vica, hová tüntetek?Irszi

2012. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2722/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ha eddig vartam hatha idon tuli lesz...de negativ lett :-( nem lesz baba karacsonyra se :-( nem baj abszolut nem keseredtem el tudtam h.ez lesz...azert koszi a drukkokat Csajok!Ha nem jon meg csak akkor csinalok tesztet...lehetett kesobb is peteeresem...meg nem adtam fel a karacsonyi babat :-) majd csak ha megjon.akkor adom fel.megcsinaljak a lapart es minden rendben lesz :-))) Szia Kedves "23 eves no" :-)Nagyon orulok h.szeretnel csatlakozni!!Itt ugyis babas leszel!!Velunk:-)!Hol tartasz a ciklusodban?Ja es hogy hivnak?Ha nem akarod megmondani akkor lehet fantazia nev is csak ird oda a vegere mindig mert nem fogjuk tudni ki irta:-)a nevem Kriszti :-) bar Szilvusunk neha Krisztanak szolit amiert egyszer meg fogom harapni :-D:-D en 3.5 evig nem szedtem fogamzasgatlot...ha jonni akar hagy jojjon alapon...de nem jott sosem a baba.Aztan iden elkeztuk...sperma vizsg -minden oke- nalam pco,aztan kiserleteztunk de prolaktin szint es tsh rendben van.Clostit szedtem 6! honapig.semmi.ez volt az elso closti mentes honapom...semmi.nega a teszt.laparoszkopiam lesz.hogy mikor azt nem tom.ma kell hivnom a dokimat.Ne aggodj kedves Ujoncunk itt mindenki babas lesz...ki elobb...ki utobb de az lesz es szeretjuk egymast es tartjuk egymasban a lelket!Szilvus koszike hogy vartal...ha nem orulhetunk most se...de majd jol meglaparoznak es majd akkor!:-)
2012. dec. 15. 07:55
 2723/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem...latod most se sikerult. Ez van.de azert koszike a drukkot!!Amig nem jon meg van remeny...de sztem csak jovore lesz ebbol valami!Nem baj majd fogjuk egymas kezet!:-)
2012. dec. 15. 07:59
 2724/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Kedves 23 éves NŐ!:)

Üdv nálunk! Hát, jó sok mindenenen mentél már át te is! Még soha sem kaptál Clostit? Itt mi már szinte mind szakértők vagyunk Closti ügyben:)

Izgulunk érted, hogy helyrebillenjenek az értékeid!!!! Írsz egy becenevet nekünk hogy könnyebben tudjunk levelezni? Írj jó sokat, amint látod, mi állandóan itt vagyunk:) Most hol tartasz a mensidben? Akár így is összejöhet, igaz? Próbáltál már alternatív dolgokat?

Rólam csajok: NEm is rólam, a férjemről... JA, és előtte neked: 32 éves vagyok, 2010-ben házasodtunk össze, 2011augusztusa óta próbálkozunk a babával. 2011október óta tudjuk hogy gond van, akkorra már lehőmérőztam egy csomó ciklust, és több mint fél évet vártam a fogigátló abbahagyása után.

NEkem érleni kell a tüszőimet, MerckforminXR750-et szedek, vékonyka a méhnyálkahártyám, kevés a D vitaminom és a Progeszteronom. Ezeket már mind kezelik:)

A hormonjaim nagyon gátoltak.....

A férjemmel épp góckutatásra járunk, mert nagyon magas a spermájában a fehérvérsejtszám. És 2012 augusztusában volt egy biokémiai terhességem, amit még a betöltött 5. hét előtt elvesztettem sajos, most azt mondta az andrológus, hogy valószínűleg a gyulladt sperma miatt.

Szetk-val keztünk, most már mindketten maszekhoz járunk. Horribilis összegeket hagyunk ott havonta, de haladunk -gyakorlatilag mostanra hozták helyre amit az sztk-ben elcsesztek...

Nézzük hogy állunk:

Az orrmelléküregében van egy kicsi gyulladás, de nem ez az ok, viszont kezelni kell. A kenetek és a tüdőröntgen eredménye hétfőre lesz meg. Hétfőre kapott időpontot a fogászatra és a reumatológiára is, csak nem tudom hogy fog ellógni melóból mindenhová, mert a fül -orr gégére is vissza kéne mennie, és nem igazán szabizhat. Szóval valósággal pörögnek az események:) Tegnap hívtam a Körútit, persze senki sem vette fel a telefont. Úgy gondoltam, kérek időpontot január végére, remélem addigra meg leszenk ezek az eredmények.


Kriszi, mi volt?????????????????????? Ügye sikerült???? Kérlek monnd hogy sikerült!!!!!! Irszi

2012. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2725/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, úgy is a 13 a kevenc számom:))) 13.-án születtem, lehet hogy ezért:)

Szóval 2013 a mi évünk lesz!!!!!!

Akkor izgulok a lapar időpontod miatt, és majd a nyuszi hozza nekünk a kisbabát:)))))) Irszi

2012. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2726/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!

Üdv Veronika örülök h.csatlakoztál hozzánk!!

Kriszti azért nincs minden veszve...ahh az a fránya nega teszt.Csak kinozzuk magunkat vele!!!!

2012. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2727/9202 A kérdező kommentje:
Igy van Irszikem!!a nyuszi hozza biztos :-)akkor legalabb mar egyvalami meg van.akkor vizsgalodjatok tovabb megy ez mint a karikacsapas.haar meglesz a hiba!koszi Klau a biztatast ...sztem amugy meg foj jonni biztos :-\ de hat majd nyuszira :-) Elfelejtettem hivni a dokit.:-D Most meg mar nem fogom tudni...mindegy...taan megprobalom vmi kapualjba felhivni.Szem ugyse tud biztosat.meg.Nah puszo Csajok!Ma delutantol bulim lesz :-) a volt munkatarsaim szervezik es majd jol beiszok :-D:-D:-D na jo annyia nem de azert majd iszok :-D:-D:-D.
2012. dec. 15. 08:42
 2728/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Üdv Veronika a csapatban! Én már vén rókalány vagyok itt a lányok között, tuti én vagyok a legidősebb, de nagyon szeretnék babázni.

Van már előző házasságból 2 gyermekem, akik már nagy lovak, de ez a pici baba már 7,5 éve várat magára, de most úgy érzem, itt van velem :)


Krisztikém, szerintem korai volt még a teszt!!!!!!!! Nehogy feladd a reményt!!!!


Klau, gondold meg a clostit, én napi 1 szemet szedtem este 5 napon át és nem volt gond vele, 2 nagy tüszőm lett.

Persze az lenne a jobb, ha valamilyen ürüggyel a 10.napon elmennél egy UH, mondjuk azt mondanád a dokinak, hogy bla-bal-bal (valamit kamuzz) és megnézné, hogy hány tüsződ lett.


Gondold meg, tényleg jobb ha doki lát közben, de nagyon szívesen elküldöm, ha kell. A fél adag nem nagyon ér semmit a dokim szerint.


Ha viszont elkezded szedni, az 5 napos kúrát végig kell csinálni, nem szabad a 3.napon abbahagyni.


Lányok, ellőttem ma is egy tesztet, de még midig kimutatja a repesztőt. Csak kicsit lett halványabb. Mikor ürül ki, hogy majd ne vágjon át dec. 24-én a teszt??? Nehogy azt higgyem....aztán mégsem :(


Meli


Ja! Majd elfelejtettem. Utrogestan! Nekem van itthon (kaptam egy csajtól) utrom, de valami fehér drazsé és az van a tájékoztatójára írva, hogy szájon át kell kaja közben bevenni.

Ezt gondolom nem lehet a hüvelybe dugni???!!! Vagy van külön hüvelybe való????


És ha szájon át hányingert okoz, én belehalok, ugyanis a repesztőtől is egész nap kőkemény hányingerem van, nagyon gáz már így is. Ha rászedem az utrót, akkor bizony jön a róka család az összes generációjukkal :)

2012. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2729/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link] ez volt a novemberi hőgörbém

és ez a mostani

[link]

2012. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2730/9202 anonim ***** válasza:
57%
nekem nem nyitja meg :(
2012. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!