Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2701/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy tévhit, gondoltam rákérdezek :)

K.

2012. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2702/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ebben én sem hiszek:)

Viszont az afp eredmény eddig bejött nekem:)

A lányommal is alacsony volt és a pesti genetikán is akiknek alacsony lett,mindnek kislánya lesz:)

Nekem is alacsony lett,és kiscsajszi:)))

A fiamnál 1 felett volt...azt hallottam és olvastam ha valakinek 1 alatt van akkor nagy valószinüséggel kislánya lesz,nekem bejött kétszer is,de gondolom kivételek vannak.

Szilvi

2012. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2703/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Melikem igy van legyen ez a kabalatesztunk :-D de jo lesz mert a 10 dpon is.pozi lesz :-) ezzel tisztara bevonzod :-) Kinikem!olyan nagyon orulok hogy mar tobbet irsz.en szegyenlem magam de arra gondoltam h.mar el felejtettel minket :-\ de neeeeeem :-)es ennek nagyon orulok :-)))) irhatnal valamit magadrol hogy hogy van a kis Csoppseg es te is meg mindenfelet :-) Ma is.nagyon gorcsolt a hasam taan a a legjobban es ugy szurta olyan melyen a mehemet h.neha azt hitten most kell mentot hivni.Nagyon koncentralok a munkamra es neha azt se tudom milyen nap van munka kozben...de ez !! Hat ezt nem lehetett nem eszre venni annyira erosen szurt.Sokat sokat pisilek...de amugy.mindig...de tan most kicsit tobbszor.Csak a cici...az semmit nem jelez...pedig jo lenne ha majd le szakadna :-) Hat ennyi magban...tesztelni semmikepp nem holnap Kini ...nem tom...teszteljek-e egyaltaan de ugyis fogok :-D Sztem penteken reggel ranezek :-D de nem biztos...tenyleg nem tom...az lesz a 11.dpo!!Azt mondtam hogy iden babasodok!!Muszaj pozi tesztnek lennie :-)annyira szep lenne egy karacsonyi bejelentes Anyaeknak :-D Hat meglatjuk mar nem kell sokat aludni :-) Amuzy szombaton lesz egy bulim amit miattam rendeznek a volt munkatarsaim ...ha babas vagyok nem iszok...ha meg nega lesz a teszt akkor nagyon iszom :-DNagyon izgis es emiatt lehet h.csak szombat reggel tesztelek.Penteken lehet meg nem mutatja en meg raiszok szombaton...hat nem tul jooo :-) szombatonmeg mar lehet h.mutatja. Az lesz a 12.dpo:-)na irjatok Csajok :-)
2012. dec. 12. 16:53
 2704/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Nem bírom ám nélkületek;)

Kriszti, a néha azt jelenti, hogy nem minden nap, hanem 2-3 naponta! Az azért nem rossz:)))))))

JAjj Kriszti, ott kell hogy legyen az a kisbaba a pocikádban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meli, de gyönyörű az álterhes teszted!!!!! Olyan jó volt nézegetni!!!!! Hozzon szerencsét, és kisbabát nekünk!!!!!!!

Örülök hogy minden jól ment az inszemen!:))) NAgyon drukkolok, és KÍMÉLD MAGAD!!!!!!!!!!!!!!!! Látod, most legalább a szervezeted is kiköveteli!!!!!

U T R O G E S T A N ! ! ! ! !

Ugye nem felejted el??????? Imádlak, és nagyon szorítok!!!!!!!!!!!

Krisztike, olyan szépeket írtál! Jól esik hogy ezt gondolod rólam, erőt ad hogy azt írod erős vagyok:) Tényleg:) Köszönöm...

Klau, Pixi, beköltözik a ti pocitokba is az a baba hamarosan!!!!!


Kini, úgy örülök neked!!! Írj sokat! Szilvike, te is:))))

Én kicsit hiszek ebben a babonában... mi az első hónapban ki is próbáltuk, csak aztán onnantól a véletlenre bízzuk:)

A pociforma is nagyon árulkodó lehet! Kérünk pocifotót!!!!

Vicuska, hogy vagytok????

Olyan jó ez lányok, már három kismamánk van!!!!!!!!:) Jó arány:)

Elkezdődött a góckutatás, a fül -orr gégén vettek mindenféle kenetet tőle, és kapott arcüreg és mellkas rtg beutalót. Hétfőig talán el is tudja intézni, és addigra megjönnek a kenet eredmények.

Aztán mehet a fogászatra -remélem- jövő héten.

Tényleg elég gyorsan megy:)

Még ajánlotta a dokim aszisztense a reumatológiát ás a bőrgyógyászatot is a prosztata előtt. Hátha. A térdei szoktak fájni, jó lenne ha ott lenne a góc, és gyorsan kezelhető is lenne......... Puszi csajok!

Krisztike, szorítok! Meli, neked is nagyon! Nézzétek a babanövesztős videót!!!!!! Irszi

2012. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2705/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és azt mondta a doki, hogy szerinte a fül-orr gége része negatív. Csak azt nem tudom hogy ennek most örüljek-e vagy sem...

Na mindegy, örülök:)Irszi

2012. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2706/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!:-)<3 Irszikem jo akkor irj 2 naponta :-D Latod milyen gygyorsan megy hamar meglesz a problema es utana minden rendben lesz mar semmi sem allhat az utatokba!!:-)Naam ma van a 10.dpo elvileg es gyakorlatilag is 9-10-11-en vagyok :-D az ovus verzestol szamitom...csak ugye az 2 nap volt...szex utan...amugy azota se vereztem szex utan termeszetesen(ugyis irtam volna)tehat tuti az volt.Nah majd szombat reggel meglatjuk mit hoz a Jezuska :-) szombaton fogok tesztelni.akkor leszek a 11-12-13.dpon :-)de sztem a 12.-en.:-)Addig meg csak teljenek gyorsan a napok es az orak...mar csak kettot kell aludni:-)Irjatok Csajok!Kivel mi ujsag van?Puszikak!!
2012. dec. 13. 07:18
 2707/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Irszike, hamar elrepülnek a vizsgálatos napok, meglásd meglesz ám a baj forrása, kikezelik pikk-pakk és azonnal terhes leszel, ez biztos így lesz :)


Már alig várom, hogy bejelentsd, hogy babás vagy :)


Krisztikém tesztelj kérlek! Nagyon drukkolok!!!!!


Irszi, még nem ettem utrogestant.

Bármikor elkezdhetem???


Csajok, 37.2 a hőm :) Mást nem érzek sajnos.


Meli

2012. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2708/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, az utrot már szedheted! Az inszem után rögtön lehet... :) Nagyon drukkolok!


Krisztike: hogy írhatsz ilyet, hogy elfelejtelek Benneteket? :))) Mindig be-bejelentkeztem, hogy szarul vagyok és olvastalak is Benneteket...

K.

2012. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2709/9202 A kérdező kommentje:
Melikem most sierult neked majd meglatod:-)ez lesz a legszebb Karacsonyi ajandekod :-))) Kini :-))) le van tojva a h*lyesegem csak megilyedtem h.mar nem leszel itt tobbet es tudom h.s*arul voltal!De nagyon orulok neked tovabbra is :-)))es annyira jo hogy babas vagy hogy iszonyu boldogsag ez mert "velunk"lettel babas:-)
2012. dec. 13. 19:35
 2710/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Ez a 11.dpo:-) Cici semmi... A hasfajas-szurkalas van tovannra is.Holnap reggel tesztelek:-)Mar csak egyet kell aludni!Ki hogy erzi magat?:-)
2012. dec. 14. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!