Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2661/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Vicus jobbulast neked es a pici hanyinger....mmmm de orulnek neki!!:-) Ha ilyen van mindig gondolj arra hogy mennyire akartad a Babot es hogy ez vele jarhat :-)Irszikenk nem irt semmit...remelem ma ma mar fogsz irni Irszi!!nalam ez a 4.dpo...ejszaka meg mindjart megjon erzesem volt!ki erti ezt?!:-)tegnap este meg szurkalt a hasam...hat ez nem jelent semmit tudom mert en mar ereztem mindenfelet megse lett baba csak ugy leirom.Hat vagy a 4.vagy az 5.dpon vagyok de inkabb csak 4-el szamolok.Amugy semmi extra...puszi Csajok!!
2012. dec. 7. 07:00
 2662/9202 anonim ***** válasza:

Vicus: én tiszta szívemből azt kívánom,hogy a rosszullétek kerüljenek el nagy ívben. Ez mellett persze egészségesen fejlődjön a picúr :) Szerintem már látszott volna, ha többen vannak. Nagy tévedés,ha nem. Manapság erre pici az "esély" Félsz az ikrektől vagy pont szeretnéd? Mert én őszintén szólva kissé be voltam tojva az ikrektől.

Én már októberben tovább küldtem a gólyámat, remélem gyorsan odaér! Vagy én küldtem Vicusnak? :)

K.

2012. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2663/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Pixike, Boldog szülinapot!!!!!

Klau, Pixi, majd legközelebb sikerülni fog:)))))

Szilvi, követelünk egy fényképet!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDD

Kinikém, sok -sok puszi nektek!!!

Vicus, úúúúúgy örülök!!!!!!!!!!!! Csodaszép kis Pöttyöcske lehetett!!!!!!!:) nem tudod megmutatni nekünk?????

Krisztike, nagyon szorítok!!!!!! Idén sikerülnie kell, húzzatok bele;)

Meli, még bármi lehet!!!!!!!!! Bíznod kell a hétfőben, max. variáld meg a gyógyszereidet!!!!!!!!!! Vagy vasárnap este egyél bika csípőset, és vegyél jó forró fördőt, hogy annyivel is előbb repedj!!!!!!!

Bízz a testedben, az akkor is működik, ha a doki egy.....

Én jövőre rámegyek a Jónás naptárra is. Egyszer már próbáltuk, de teljesen esélytelennek gondolom. Hát, egy cseppel több a tengerben:) NE ezen múljon:) MAJd segítek hogy hogy kell, ha valakit érdekel!

Az andrológus...... mennie kell a férjemnek góckutatásra:((((

2012. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2664/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem akkor ez nem tul jo hir...:-((( es az mibol all a gockutatas es mikor lesz vege?es akkor gyogyszert kell szednie?nem tudom h.akkor most ez mit jelent hogy mi lesz most akkor veletek???Ird le legyszi mert ezt meg nem hallottam hogy ilyenkor mi van.Csak hogy kepben legyek.Szegeny Parod!!!Milyen rossz lehet neki szegenykenek...azert ez biztos kicsit megviseli ot :-( kitartast nektek!!Lesz Baba csak meg varat Benneteket!!
2012. dec. 7. 07:48
 2665/9202 anonim ***** válasza:

Az egy hosszadalmas dolog, és ki tudja, találnak-e valamit:( Megint 10millió a fehérvérsejtje, ami súlyos gyulladásra utal a szervezetben. 1millió alatt lenne normálisan; felette gond van.

Szóval 10*-ese, de a múlkor, az antibiotikum előtt 14millió volt, szóval valószínűleg nő még.

A fül-orr -gégével kell kezdeni, majd fogászat, ha egyik sem, akkor prosztata.... NA, attól nagyon féltem:(((((

MAjd utánna olvasok hogy a tapintáson kívül hogy lehet vizsgálni, mert az esetünkben biztosan kevés.

Azt mondta a doki, jelenleg még a lombik is felesleges lenne... Jó, mi?

Így, ha gyulladás jeleit fedezi fel az ondóban, nagyon kicsi a lombik sikerességének az esélye, viszont ha mégis, akkor nagyon nagy a vetélésé....

Csajok, azt hiszem kijelenthetjük, én állok a legsz..... cefetebbül. Tudom Meli, a ti helyzetetek sem túl fényes. De tőlem épp a remény utolsó szikráját is elvették.

MArad a donorsperma:))) Hehehe!!!!! Jó vicc! Augusztusban még azt gondoltam, megy ez nekünk!:((((((((((((

NA mindegy, a lényeg hogy igyekszünk mindent megtenni, és góckutatunk. HA ezt a kettőt kilőjük, akkor Újra időpont, Pest, és vizsgálódás prosztata ügyben. Utánna nem tudom hogyan tovább:((((

Reméljük meglesz hamar az oka!!!!! ÉS kezelni is lehet..

Azért egy jó hír is van, most épp 30M/ml a spermaszám, és a minősége is a jó kategóriában van, szóval ha nem lenne a gyulladás, akkor mehetne a férjem részéről spontán a dolog végre! GYógyszer, minden sz...*r nélkül. Csak ezt találjuk meg, mert a baci hiába van meg, de az antibiotikum csak ideiglenesen kezeli, és azt mondta, így tényleg nem lehet elkezdeni még a lombikot sem, bár nem is az szerepelt a terveim között.

Pedig pont most utazunk el, és kedden repedek elvileg... Úgy bíztam benne hogy jót tesz a környezetváltozás, és talán most..... Hát, most lehet hogy jól meg is lennék ijedve ha összejönne, olyan nagy a vetélési kockázat... F...*sza.

Merítsetek erőt belőlem kislányok, nincs más út, mint előre! Egyszer -reméljük nem soká- akkor is a gömbölyödő pociknkat fogjuk simogatni, mint Szilvi, Kini és Vicus!!!!!!:) Puszi, majd jelentkezem:) Irszi

2012. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2666/9202 anonim ***** válasza:
Köszi Kriszti:)))) Most ikreket kell produkálnióod, mert hozzád megy a mi gólyánk is ebben a hónapban;) Csak aztán küld vissza!!!!!:D Irszi
2012. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2667/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Szemem meggyógyult:)

Megfáztam én is,kuráltam magam pár napig a szokásos stodallal,mert azt szedhetek:)

A gyomrom folyamatosan ég,már próbáltam egy csomo mindent,most a gavisconon van a sor,hátha...

Baromi rossz,mertt már marja a nyelőcsövem:S

Mintha feljönne a hányás,de nem az,hanem a sav:S

Nagyon rossz:S

Lilike mocorog,kis aktiv baba,bár néha megérzi az időt és akkor alszik:)

Hétfőn megyek a terheléses cukor vérvételre...2 órát ülhetek ott:S

25 hetet töltjük,jo lenne ha már gyorsabban menne az idő:)

Ha már kibujna megnyugodnéák:)

Kezdek a szüléstől is nagyon félni:)

Szóval velünk ez van:)

Kini!

De örülök,hogy már jobban vagy és egyre többet irsz:)

Én nem tudom a baba méretét igy mint te,mert nekem 12 hetesen már nem irták a hosszát,hanem a fejét mellét meg ilyeneket tudod...

De még 16-18 hetesen se mutatta meg magát:)

Hiába kérdeztem mindig ugy feküdt,hogy nem láttuk:)

A genetika kimutatta,nem tudta tovább titkolni:)

Most már olyan 32-35 centi lehet és majdnem 1 kilo:)

Képet majd hozok,jövö héten megyek dokihoz:)

Pixike és Klau!

Ahogy Kriszta irta,egy egészséges nőnél is előfordul hogy egy honap kimarad nekik!

Nekem is volt olyan hogy 4 napot késett...a hőm fennt,tüneteim meg voltak és még éreztem is hogy baba van a dologban,mondván,hogy óramű pontossággal megjön mindig,futás a rossmann ba tesztért,de nega lett:(

Aztán ugye a doki segitett nekem is,ha nem mentem volna el,sztem a mai napig kinlodnék én is a teákkal meg a barátcserjével:S

Irszi!

Én se értem,mi az a góckutatás:S

Mennyi idő és mi tartozik ebbe bele....

Vica!

Gratula a babához:)))Remélem kisfiu lakik odabennt:)

Melusom!

Bizz a testedben,csinálj mindent ugy ahogy kell és meglásd pozi tezst lesz a fa alatt:)

Krisztám!

Ha most nem is,de lapar után meglátod pikk pakk beköltözik a babó:)

Vicánál is igy volt:)

De azért számolom veled a dpo-kat:))

A gólya itt kering lányok,Kini,vica és én is elküldtem nektek,szoval leszáll az hamarosan:))

Puszi mindenkinek:)

Szilvi

2012. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2668/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!!!


Vicus, gratulálok még egyszer, nagyon örülök, hogy minden rendben a kicsikétekkel :)


Én már kinyitottam a szívem és az ajtómag a gólyád előtt, óriási lelkesedéssel várom, remélem hozzám repül!!!!!!!!


Most nagyon örülök lányok, mert képzeljétek el, a kezemben van a repesztő szuri végre és szombat éjfélkor kell beadnom és hétfőn lesz délben az inszem.


Az utolsó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


És szuperek a tüszőim!

Ma vagyok 11.ciklusnapon, és ekkorák a tüszőim:


18mm, 16mm, 16mm, 15mm, 10mm, 8 mm


a két kicsi nem számít, de 4 db van, ami szuper!!!!!


Hétfőre 20-22mm-esek lesznek mind!!!!!


Istenem csajok!!!!!!!!!! Már csak azon imádkozom, hogy apa spermája jó legyen, sok-sok milliót kapjak vissza!


KÖNYÖRGÖM MINDENKI MONDJON EL ÉRTEM EGY IMÁT, HOGY BABÁS LEGYEK VÉGRE!!!!!!!


KÉRLEK TITEKET, DRUKKOLJATOK NAGYON!!!!!!


Meli

2012. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2669/9202 anonim ***** válasza:

Látod Meli, én mondtam, hogy minden rendben lesz a tüszőiddel :) Nem hittél nekem! :) Nagyon fogok drukkolni, de kérlek cserébe próbálj picit lazítani lelkileg! Nem nagyon, csak tényleg kicsit!

K.

2012. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2670/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Nagyon nagyon drukkolok Neked Meli!Sikerülnie kell! :) Csak tényleg lazíts egy kicsit kérlek!
2012. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!